Mezonet, 140 m2, tehla, (3.p) Košice Jilemnického

Reality Košice-Staré Mesto

Mezonet | Jilemnického | 140 m²

Ponúkame na predaj pekný veľký 3-izbový byt v lokalite Košice Staré Mesto na Jilemnického ulici

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

325,000 € 2321 €/m²

NA PRENÁJOM – Čerstvo zrekonštruovaný & zariadený 1-izbový byt na Terase – Michalovská ul.

Reality Košice-Západ

1 izbový byt | Michalovská | 27 m²

Ing. Štefan GREGOR Vám ponúka príležitosť si PRENAJAŤ tento zrekonštruovaný a zariadený 1-izbov

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

650 €/mesiac 24 €/mesiac/m²

1,5 až 2-izbový byt, Užhorodská ulica, 42 m2, po čiastočnej rekonštrukcii

Reality Košice-Juh

1 izbový byt | Užhorodská | 39 m²

Ing. Štefan GREGOR z RK DREAM REAL Vám ponúka príležitosť KÚPIŤ si tento čiastočne zrekonštruov

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

169,990 € 4359 €/m²

CITYZEN RESIDENCE - HARMÓNIA V CENTRE MESTA | 3 IZBOVÝ BYT - BYT G

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | Národná trieda | 91.75 m²

Ing. Ladislav Šosták a Sola Home realitná kancelária vám ponúkajú na predaj 2 izbový byt v novo

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

447,147 € 4874 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3-izbový byt, Bielocerkevská, Košice

Reality Košice-Dargovských hrdinov

3 izbový byt | Bielocerkevská | 65 m²

Realitná kancelária Silver Real Vám predstavuje atraktívny 3‑izbový byt s výmerou 65 m² a za

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

189,900 € 2922 €/m²

NA PREDAJ 4 IZBOVÁ NOVOSTAVBA S KRÁSNYM POZEMKOM 381m² | OBEC SEŇA | 15 MINÚT OD KOŠÍC

Reality Seňa

Rodinný dom | - | 88 m²

Ladislav Šosták a Sola Home realitná kancelária vám ponúkajú na predaj 4 izbovú celoročne obýva

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Seňa

199,900 € 2272 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ KRÁSNY 4 IZBOVÝ RODINNÝ DOM PRIPRAVENÝ NA NASŤAHOVANIE | OBEC GYŇOV

Reality Gyňov

Rodinný dom | - | 110 m²

Ing. Ladislav Šosták a Sola Home realitná kancelária vám ponúkajú na predaj krásny 4 izbový rod

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Gyňov

265,000 € 2409 €/m²

Predáme útulný bezbariérový 2 izb.byt za cenu 1 izb. len 10 min.peši od centra

Reality Zvolen

2 izbový byt | Balkán | 49 m²

Ponúkame na predaj čiastočne prerobený ale naozaj vo veľmi dobrom obývateľnom stave bezbariéro

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Zvolen

Cena dohodou

NA PRENÁJOM – Zrekonštruovaný a zariadený 3-izbový tehlový byt s garážou v Starom meste – ul. Park Angelinum

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Park Angelinum | 72 m²

Ing. Štefan GREGOR z RK DREAM REAL Vám ponúka jedinečnú príležitosť si PRENAJAŤ tento zrekonštr

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

1,150 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM – Zariadený 1,5-izbový (2+KK) byt v Galéria City II na Terase – Považská ul.

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Považská | 40 m²

„Ste pracujúci pár či jednotlivec a radi by ste si prenajali kompletne zrekonštruovaný a zariad

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

750 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM - Čiastočne zariadený 3-izbový byt na začiatku Jazera - Amurská ul.

Reality Košice-Nad jazerom

3 izbový byt | Amurská | 68 m²

„Ste seriózny jednotlivci, pár či rodina a hľadáte si do podnájmu 3-izbový byt s výbornou občia

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Košice-Nad jazerom

720 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Predám záhradku s elektrickou a vodovodnou prípojkou

Reality Zvolen

Záhrada | Jabloňová | 607 m²

V záhradkárskej osade Stráň – Borová hora ponúkam na predaj dvojzáhradku s murovaným záhradným

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Zvolen

45,000 € 74 €/m²

Prenájom priestorov v Prešove na Budovateľskej ulici

Reality Prešov

Priestor pre sklad | Budovateľská 48 | 82 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na prenájom komerčný priestor o výmere 82 m² v priemyselnej

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Prešov

7 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na prenájom pekný 2 izb.byt na Hlinkovej ulici v Košiciach

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | - | 58 m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom pekný 2 izb. byt s balkónom vo vyhľadávanej lokalite Košice-Sever

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Košice-Sever

730 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Predám prerobený veľký 3- Izbový byt na Nábrežnej Nové Zámky

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Nábrežná | 83 m²

Ponúkame Vám na predaj kompletne prerobený 3 izbový byt s 2x balkónom v meste Nové Zámky,. Ploc

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

134,900 € 1625 €/m²

Predám 1-Izbový byt po čerstvej a kompletnej prerábky 40m² Nové Zámky

Reality Nové Zámky

1 izbový byt | M.R. Štefánika | 40 m²

Ponúkame Vám na predaj kompletne prerobený 1 izbový byt blízko stanice v meste Nové Zámky. Ploc

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

92,900 € 2323 €/m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v centre mesta Krompachy

Reality Krompachy

Rodinný dom | Hlavná ulica 73/7 | 267 m²

MELEGA & PARTNERS – V exkluzívnom zastúpení klientov ponúkame na predaj rodinný dom v radovej z

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Krompachy

240,000 € 899 €/m²

3izb.byt vo vyhľadávanej lokalite na predaj , Staré Mesto- KE

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Československej armády | 65.3 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový tehlový byt s loggiou v jednej z najvyhľadávanejších lo

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

234,900 € 3597 €/m²

Prenájom 3-izbov.bytu v novostavbe v Rajke.

Reality Rajka

3 izbový byt | Maďarsko | Rajka | Víztorony utca

Imperium rk ponúka na prenájom priestranný 3 izbový byt v Rajke s výbornou dostupnosťou do Brat

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Rajka

850 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

na predaj, pozemok na výstavbu Vlková, 628 m2

Reality Vlková

Pozemok pre rodinné domy | Levkovce | 628 m²

Kancelária Reailtné Očko má pre Vás ako jediná v exkluzívnom zastúpení so súhlasom majiteľa na

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Vlková

69,900 € 111 €/m²

Chata Gabčíkovo - Prístav, pozemok 300 m2

Reality Gabčíkovo

Chalupa, rekreačný domček | Prístav | 84 m²

Realitná kancelária BF reality ponúka na predaj murovanú chatu s pozemkom s celkovou výmerou

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Gabčíkovo

126,000 € 1500 €/m²

Predaj | 4-izbový byt s dvoma parkovacími miestami

Reality Trnava

4 izbový byt | Štefana Moyzesa | 86 m²

AURA | Concept Vám ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na ulici

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trnava

262,900 € 3057 €/m²

3-izbový byt so záhradou a parkovaním, Rača

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Hrušková | 80 m²

Ponúkame na prenájom priestranný 3-izbový byt v Bratislave – Rača, ktorý ponúka ideálnu kombiná

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

999 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

VEĽKÝ 4-IZBOVÝ BYT V BA, KTORÝ DÁVA ZMYSEL

Reality Bratislava-Vrakuňa

4 izbový byt | Toryská | 78.93 m²

🔥 4 IZBY, 79 m² A PRIESTOR PRE CELÚ RODINU – BYT, KTORÝ MÁ ZMYSEL 📍 Bratislava 🏡 78,93 m² + lo

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

224,990 € 2851 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23063)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30295)
Reality v Martine (772)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie