Na predaj stavebný pozemok v Hronseku, okr.Banská Bystrica

Reality Hronsek

Pozemok pre rodinné domy | Hronsek | 1,440 m²

Kancelária Realitné Očko Vám exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 1440 m², nac

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Hronsek

164,900 € 115 €/m²

Nebyt.priestor 320m2 v bytovom dome, ul.1 Mája, Revúca

Reality Revúca

Obchodné priestory | 1.mája | 320 m²

Realitní makléri Peter Heriban a Klaudia Heribanová Vám ponúkajú exkluzívne na predaj: -Nebytov

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na predaj Revúca

255,000 € 797 €/m²

5 izbová Novostavba: Celoročná chata, Košická N. Ves- GEDER

Reality Košice-Košická Nová Ves

Rodinný dom | - | 107 m²

Dom, kde ráno počujete ticho. A pritom ste stále v Košiciach. Predstavte si, že ráno otvoríte

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Košice-Košická Nová Ves

214,900 € 2008 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj samostatne stojaca budova - Nižný Hrabovec/Vranov nad Topľou

Reality Nižný Hrabovec

Polyfunkčný objekt | - | 194.42 m²

Kancelária Realitné očko Vám exkluzívne prináša na predaj samostatne stojacu budovu v centrálne

Publikované: 14.03.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Nižný Hrabovec

36,000 € 185 €/m²

3-izb.chata,7,6ár.pozemok, rekonštr, Baška–Maša

Reality Baška

Chalupa, rekreačný domček | - | 100 m²

Realitní makléri Ing. Peter Heriban a Ing. Klaudia Heribanová, RSc. Vám ponúkajú na predaj 3-i

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Baška

206,000 € 2060 €/m²

Na predaj investičné pozemky, Brzotín okr. Rožňava

Reality Brzotín

Orná pôda | - | 2,767 m²

Na predaj investičné pozemky – Brzotín, okres Rožňava Kancelária Realitné Očko Vám exkluzív

Publikované: 07.01.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Brzotín

3.9 €/m2 4 €/m2

Na predaj stavebný pozemok - Červená Voda, oks Prešov

Reality Červená Voda

Pozemok pre rodinné domy | - | 572 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Červená Voda, okres Prešo

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Červená Voda

44,900 € 78 €/m²

DUCHONKA – pohodová CHATA s terasou

Reality Prašice

Chalupa, rekreačný domček | Duchonka | 70 m²

Pár minút od vodnej nádrže DUCHONKA ponúkame na predaj útulnú chatu, ktorá je situovaná vo veľm

Publikované: 08.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Prašice

72,000 € 1029 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

ZNÍŽENÁ CENA NA PREDAJ -rodinný dom Ladoveň - Martin

Reality Martin

Rodinný dom | Rastislavova | 180 m²

*****WFM Reality***** ZNÍŽENÁ CENA NA PREDAJ: Rodinný dom v pôvodnom stave – Ladoveň, ul. Ras

Publikované: 14.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Martin

255,000 € 1417 €/m²

Prenájom: Kancelária + Kuchynka, 58 m2, Centrum, Topoľčany

Reality Topoľčany

Administratívny objekt | Obchodná | 58 m²

REGAL Reality ponúka na prenájom Kanceláriu/ Obchodné priestory na podnikateľské účely v centre

Publikované: 30.05.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na prenájom Topoľčany

590 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

TOPOĽČANY – 7 – izb. dom / lokalita Pod Kalváriou / IHNEĎ voľný / pozemok 1.156 m2 / predaj

Reality Topoľčany

Rodinný dom | - | 500 m²

Topoľčany – lokalita Pod Kalváriou rodinný dom / predaj / ihneď voľný počet izieb: 7 (vh

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Topoľčany

259,000 € 518 €/m²

Koval & partners ponúka na predaj pozemok zo starým domom na Zobori

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Zobor | 4,075 m²

Koval & partners ponúka na predaj pozemok v dolnej časti katastrálneho územia Zobor o celkovej

Publikované: 07.04.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

148 €/m2 148 €/m2

Výnimočné bývanie v Slovenskom RAJI

Reality Smižany

2 izbový byt | Slovenský RAJ | 49 m²

Začíname PREDAJ NOVÉHO PROJEKTU – RAJ Centrum Real Vám ponúka na predaj byty vo výnimočnom pro

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Smižany

114,000 € 2327 €/m²

KŠINNÁ – 2 – izbový starší domček / pozemok 535 m2

Reality Kšinná

Rodinný dom | - | 100 m²

V obci KŠINNÁ v okrajovej časti obce je na predaj starší rodinný domček, ktorý je vhodný ako ví

Publikované: 26.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Kšinná

24,900 € 249 €/m²

Exkluzívne novostavba rodinný dom - bungalov, Spišské Podhradie

Reality Spišské Podhradie

Rodinný dom | Kúpeľná | 124 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj novostavbu rodinného domu typu bungalov v meste Spišské Podhradie

Publikované: 01.02.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Spišské Podhradie

261,200 € 2109 €/m²

POSLEDNÝ DOSTUPNÝ 4-izbový byt so záhradkou a parkovaním | Bučuháza – Šamorín

Reality Šamorín

4 izbový byt | - | 123 m²

Posledná príležitosť bývať v modernom 4-izbovom byte s vlastnou záhradkou v obľúbenej lokalite

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Šamorín

259,500 € 2110 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

NA PRENÁJOM - obchodné priestory v centre Košíc - Hlavná ulica

Reality Košice-Staré Mesto

Obchodné priestory | Hlavná | 33 m²

NA PRENÁJOM - obchodné a administratívne priestory, priestory pre poskytovanie služieb..... V

Publikované: 11.02.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Staré Mesto

304 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Na predaj stavebný pozemok 650 m² – Trenčín

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | - | 650 m²

🏡 Na predaj SLNEČNÝ stavebný pozemok 650 m² – Trenčín, Záblatie 🔥 Pripravený na výstavbu – st

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

225 €/m2 225 €/m2

EXKLUZÍVNE stavebné pozemky, Spišské Podhradie

Reality Spišské Podhradie

Pozemok pre rodinné domy | - | 0 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj pozemky vhodné na výstavbu rodinných domov v meste Spišské Podh

Publikované: 01.02.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Spišské Podhradie

Cena dohodou

CHRASTNÉ - pozemok so stavebným povolením Tichá lokalita

Reality Chrastné

Pozemok pre rodinné domy | - | 956 m²

Realitná kancelária MH Real Vám ponúka na predaj pozemok so stavebným povolením v obci Chrastné

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Chrastné

130,000 € 136 €/m²

Parkovacie miesto na predaj, Senec - Malý Biel

Reality Veľký Biel

Garáž | Senec - začiatok Malého Bielu | 12.5 m²

Parkovacie miesto na predaj, Senec - Marhuľová ulica, na začiatku Malého Bielu. Veľkosť parkov

Publikované: 15.03.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Veľký Biel

7,900 € 576 €/m²

Bývajte priamo pri Vajnorskom Jazere

Reality Bratislava-Vajnory

Záhradná chatka | vajnory | 83 m²

Realitná kancelária Oxfin reality s.r.o. pobočka Tallerova 6/1, Bratislava - Staré Mesto. Ponú

Publikované: 14.04.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Vajnory

260,000 € 3133 €/m²

Stavebný pozemok pri centre-Košice-Juh, Slnečná ulica 773m2

Reality Košice-Juh

Pozemok pre rodinné domy | Slnečná | 773 m²

video-obhliadka na tomto linku: https://lnk.sk/gjnhlIng. Miroslav Klimek, PhD. zo spoločnosti I

Publikované: 19.06.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Juh

1 € 0 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na prenájom kancelárske priestory Dubnica nad Váhom, ul. Obrancov mieru

Reality Dubnica nad Váhom

Kancelárie, administratívne priestory | Obrancov mieru | 15 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory pre Vašu firmu či podnikanie, s výbornou dostupnosťo

Publikované: 05.06.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Dubnica nad Váhom

10 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30293)
Rodinné domy na predaj (23061)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Reality v Martine (776)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Upresniť hľadanie