Rodinný penzión s obchodným priestorom Veľký Meder

Reality Veľký Meder

Rodinný dom | Poľovnícka | 120 m²

Rozhodli ste sa podnikať a hľadáte vhodnú príležitosť? Ponúkame Vám ju v podobe zabehnutého ro

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Veľký Meder

200,000 € 1667 €/m²

Rodinný dom Rohovce, pozemok 1073 m2

Reality Rohovce

Rodinný dom | x | 98 m²

Realitná kancelária BF reality ponúka na predaj 3 izbový rodinný dom, spolu s rovinatým, slnečn

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Rohovce

175,000 € 1786 €/m²

HOMreal.sk | Na predaj: zrekonštruovaná budova obchodu a služieb s 2-izbovým domom – ideálne spojenie podnikania a bývania

Reality Trnava

Objekt pre obchod | Bratislavská | 220 m²

Na predaj: zrekonštruovaná budova obchodu a služieb s 2-izbovým domom – ideálne spojenie podnik

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Trnava

490,000 € 2227 €/m²

Predám prerobený 3 izbový byt JUH NOVÉ ZÁMKY

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | J. Kráľa | 78 m²

Ponúkame Vám na predaj kompletne prerobený 3 izbový byt s lodžiou v meste Nové Zámky, JUH. Ploc

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

143,500 € 1840 €/m²

Rodinný dom Čečínska Potôň, pozemok 413 m2 - NOVOSTAVBA

Reality Horná Potôň

Rodinný dom | x | 63 m²

Ponúkame na predaj krásnu novostavbu 3 izbového rodinného domu v pokojnej, klientmi veľmi obľúb

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Horná Potôň

185,999 € 2952 €/m²

POSLEDNÝ 3 IZBOVÝ BYT NA PREDAJ!! Moderné bývanie v srdci Šurian . Komfort, štýl a jedinečná lokalita na dosah.

Reality Šurany

3 izbový byt | MDŽ | 84 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt v NOVOSTAVBE v jedinečnej lokalite mesta Šurany. Plocha: ú

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Šurany

239,900 € 2856 €/m²

Na PREDAJ 4 izbová moderná NOVOSTAVBA 10km od NZ

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | Dvory nad Žitavou | 92 m²

Ďalší skvelý projekt iba v našej ponuke so stavebným povolením !!! Ponúkame Vám na predaj mod

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

215,000 € 2337 €/m²

NA PRENÁJOM: PRIESTRANNÝ POZEMOK V POPRADE

Reality Poprad

Komerčná zóna | - | 0 m²

Realitná kancelárie TOP CITY Vám ponúka na prenájom spevnenú plochu umiestnenú v Poprade, neďal

Publikované: 07.01.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na prenájom Poprad

2 €/m2/mesiac

Na predaj 5 izbový rodinný dom v milionárskej štvrti Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | Milionárska štvrť | 160 m²

Ponúkame Vám na predaj 5 izbový rodinný domv pôvodnom stave v meste Nové Zámky. Plocha: úžitkov

Publikované: 28.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

239,900 € 1499 €/m²

HOMreal.sk | REZERVOVANÝ _ Pekný 2-izbový byt v top lokalite Trnavy – A. Sládkoviča

Reality Trnava

2 izbový byt | A. Sládkoviča | 59 m²

Ponúkame na prenájom kompletne prerobený a moderne zariadený 2-izbový byt o výmere 59 m² v jedn

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Trnava

690 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Ponúkam na predaj 4 izbovú NOVOSTAVBU 2km od NZ/ ANDOVCE

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | Andovce | 98 m²

Nový Projekt !!!Výstavba zahájená s platným stavebným povolením !! Ponúkame Vám na predaj muro

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

169,900 € 1734 €/m²

Ponúkam na prenájom 3 izbový byt v obci Kolta

Reality Kolta

3 izbový byt | CENTRUM | 90 m²

onúkame Vám na prenájom moderný 3 izbový byt ktorý je čiastočne zariadený ,blízko centra obce K

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Kolta

650 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Hľadáme pozemok, Nová Lesná a okolie, ponúknite !

Reality Nová Lesná

Pozemok pre rodinné domy | - | 800 m²

Kancelária Realitné Očko hľadá pre overeneho klienta Pozemok, kde by našiel pokoj a kľudné býva

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na kúpa Nová Lesná

1 € 0 €/m²

3,5izb.rodinný dom, Maďarsko12ár.pozemok, Tornyosnémeti,

Reality Tornyosnémeti

Rodinný dom | Maďarsko | Tornyosnémeti | -

Realitní makléri Peter Heriban a Klaudia Heribanová Vám ponúkajú exkluzívne na predaj 3,5 izbov

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Tornyosnémeti

84,000 € 764 €/m²

Prenájom priestoru vhodného pre zubnú ambulanciu a iné

Reality Žilina

Obchodné priestory | Veľká okružná | 16 m²

Ponúkame na prenájom priestor vhodný na zubnú ambulanciu o výmere 16 m2. Priestor sa nachádza n

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

500 €/mesiac 31 €/mesiac/m²

Stavebný pozemok s projektom RD, Streženice

Reality Streženice

Iný stavebný pozemok | Keblie | 1,195 m²

NA PREDAJ I Realitná kancelária ZARA PROPERTIES ponúka na predaj pozemok o výmere 1195 m2, ktor

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Streženice

99,000 € 83 €/m²

NA PREDAJ - POZEMOK VALČA 1014 m2

Reality Valča

Pozemok pre rodinné domy | - | 1,014 m²

*****WFM Reality***** Na predaj stavebný pozemok určený na výstavbu rodinného domu. Pozem

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Valča

69,900 € 69 €/m²

BYTOČ RK - 5-izb. RD s 2-garážou a veľkým pozemkom v Taliansku neďaleko pobrežia - Carlino

Reality Taliansko

Rodinný dom | Taliansko

Neďaleko pobrežia ale aj letoviska Lignano Sabbiadoro, resp. slnečného ostrova Grado v Taliansk

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj

360,000 € 1572 €/m²

PREDAJ CHATY S VEĽKÝM POZEMKOM BELÁ - ZLIEŇ

Reality Belá

Chalupa, rekreačný domček | Zlieň | 180 m²

Exkluzívne iba u nás Vám ponúkame na predaj chatu v chatovej oblasti pri Terchovej Belá - Zlieň

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Belá

199,900 € 1111 €/m²

Investičný pozemok 5 min. od Košíc, 600 m2, Košické Oľšany

Reality Košické Oľšany

Pozemok pre rodinné domy | 600 m²

ReaL Renáta Leščinská Vám ponúka vo výhradnom zastúpení na predaj investičný pozemok v Košickýc

Publikované: 27.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Košické Oľšany

84,999 € 142 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj budova s pozemkom, Krajná Poľana - Svidník

Reality Krajná Poľana

Polyfunkčný objekt | - | 247 m²

Kancelária Realitné Očko Vám exkluzívne prináša na predaj Budovu pošty, ktorá je samostatne sto

Publikované: 14.08.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Krajná Poľana

69,900 € 283 €/m²

Rodinný dom s pozemkom na PREDAJ, Želmanovce - okr. Svidník

Reality Želmanovce

Rodinný dom | - | 98 m²

Kancelária Realitné Očko Vám exkluzívne ponúka na predaj jednopodlažný rodinný dom v obci Želma

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Želmanovce

59,900 € 611 €/m²

Predaj stavebný pozemok v novej časti obce Hrubý Šúr-Senec

Reality Hrubý Šúr

Pozemok pre bytovú výstavbu | - | 831 m²

Kancelária Realitné Očko Vám exkluzívne ponúka pozemok určený na výstavbu rodinného domov v obc

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Hrubý Šúr

145,425 € 175 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

NOVOSTAVBA nebytový priestor 32 m² v obci Dvory nad Žitavou

Reality Nové Zámky

Priestor pre sklad | - | 30 m²

STARS REALITY exkluzívne ponúka na prenájom nebytový priestor o výmere 32 m², nachádzajúcu sa v

Publikované: 24.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Nové Zámky

150 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Reality v Martine (776)
Rodinné domy na predaj (23061)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30293)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Upresniť hľadanie