PREDANÝ - DOM, KDE SA ZMESTÍ CELÁ RODINA AJ VAŠE SNY - SVINICA

Reality Svinica

Rodinný dom | - | 180 m²

EQUILIBRIO real v spolupráci s Ing. Ivetou Taškovičovou Vám „E x k l u z í v n e“ ponúka na pre

Publikované: 28.06.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Svinica

262,000 € 1517 €/m²

Exkluzívny penthouse 75 m² s terasou a panorámou

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Námestie 1. mája | 75 m²

F-ONE Reality ponúka na predaj jedinečný strešný penthouse s výmerou 75 m² umiestnený v podkrov

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

419,000 € 5587 €/m²

Stavebný pozemok 3555m2 Malé Hoste EXKLUZÍVNE na predaj

Reality Malé Hoste

Pozemok pre bytovú výstavbu | Malé Hoste | 3,555 m²

Hľadáte investičnú príležitosť alebo veľký pozemok na výstavbu jedného, prípadne viacerých rodi

Publikované: 27.06.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Malé Hoste

78,210 € 22 €/m²

Predaj exkluzívnych bytov BA – Karlova Ves - NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Staré grunty | 70.8 m²

Ponúkame na predaj slnećný úplne nový 3 izbový byt s dvomi terasami v Bratislave v mestskej čas

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

444,900 € 6284 €/m²

Priestranný 2i byt (56 m²) na prízemí v tichom Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | - | 56 m²

Hľadáte pokojné a priestranné bývanie obklopené zeleňou? Realitná kancelária F-one Reality vám

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

850 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Hala 420m2 pre výrobu alebo sklad

Reality Zvolen

Skladový objekt | Lieskovská cesta | 420 m²

Ponúkame Vám na prenájom sklad Zvolen, Lieskovská cesta. Plocha: úžitková 420m2. Cena 24 €/m2/r

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na prenájom Zvolen

24 €/m2/rok 0 €/m2/rok

Kancelárie 4x60m2 na prenájom v centre Zvolena

Reality Zvolen

Kancelárie, administratívne priestory | Nám. SNP | 60 m²

Ponúkame Vám na prenájom Zvolen, Nám. SNP. Plocha: úžitková 60m2. Cena 10 €/m2/mesiac. Kancelár

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Zvolen

10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

10 lôžková chatka po rekonštrukcii - Chalmová - EXKLUZÍVNE

Reality Bystričany

Chalupa, rekreačný domček | Chalmová | 50 m²

Dobry deň, vitajte na obľúbenom termálnom kúpalisku v Chalmovej, kde by som Vam rád dal do pozo

Publikované: 27.06.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bystričany

23,000 € 460 €/m²

Pozemok v obci Rešica

Reality Rešica

Pozemok pre rodinné domy | - | 2,202 m²

Spoločnosť RF Reality Financie Vám ponúka jedinečnú príležitosť získať vlastný pozemok s domom

Publikované: 23.12.2024 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Rešica

54,900 € 25 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj stavebný pozemok v intraviláne obce Žihárec - 487m

Reality Žihárec

Pozemok pre bytovú výstavbu | Žihárec | 487 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v intraviláne obce Žihárec. Je situovaný mimo hlavnej cest

Publikované: 27.06.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Žihárec

38,900 € 80 €/m²

3 izbový byt Poprad centrum - PREDAJ

Reality Poprad

3 izbový byt | Mnohelova | 68 m²

Centrum Real ponúka na predaj zrekonštruovaný 3-izbový byt v centre mesta Poprad. Byt o rozlohe

Publikované: 30.01.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

Kúpa 1 ,2 izbový byt v Centre ,HOTOVOSŤ www.bestreality.sk

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | - | 55 m²

Hľadáme pre konkrétneho klienta väčší 1 izbový alebo 2 izbový byt v Starom meste, širšie cent

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Staré Mesto

250,000 € 4545 €/m²

Rodinný dom v centre Banskej Bystrice na predaj

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 270 m²

Ponúkame Vám na predaj domy a vily Banská Bystrica. Plocha: úžitková 270m2, pozemku 324m2.Stav

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

460,000 € 1704 €/m²

Šikovný 1i byt s balkónom v tichej časti Vrakune (30 m²)

Reality Bratislava-Vrakuňa

Garsónka | - | 29.7 m²

Hľadáte útulné a cenovo dostupné bývanie v lokalite s množstvom zelene? Ponúkame na prenájom fu

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Vrakuňa

520 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Predám vysporiadanú záhradu s úžitkovou vodou - 422 m2

Reality Zvolen

Záhrada | A. Hlinku | 422 m²

V záhradkárskej osade Amfiteáter - Zlatý potok ponúkam na predaj väčšiu vysporiadanú záhradu o

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Zvolen

19,000 € 45 €/m²

Bývajte priamo pri Vajnorskom Jazere

Reality Bratislava-Vajnory

Záhradná chatka | vajnory | 83 m²

Realitná kancelária Oxfin reality s.r.o. pobočka Tallerova 6/1, Bratislava - Staré Mesto. Ponú

Publikované: 14.04.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Vajnory

260,000 € 3133 €/m²

Gúgska ulica!!Na Predaj 4 izbová NOVOSTAVBA na 763m2 pozemku Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | NOVÉ ZÁMKY | 100 m²

Ponúkame Vám na predaj 4-izbovú novostavbu rodinného domu (bungalov) v meste Nové Zámky. Ploch

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

359,900 € 3599 €/m²

Predaj pozemok Konská 707m2

Reality Konská

Pozemok pre bytovú výstavbu | - | 0 m²

Ponúkame na predaj exkluzívne , pozemok v obci Konská . Pozemok sa nachádza mimo časti obce u

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Konská

55,000 €

Na predaj 4-izbová novostavba s garážou Šurany

Reality Šurany

Rodinný dom | Kostolný Sek | 175 m²

Ponúkame Vám na predaj poschodový 4-izbový rodinný dom s garážou v radovej výstavbe v meste Šur

Publikované: 20.05.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Šurany

259,000 € 1343 €/m²

Prenájom 2 izbový byt s veľkým balkónom – Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | - | 59 m²

F-ONE Reality vám ponúka na prenájom kompletne zrekonštruovaný a zariadený 2-izbový byt s výmer

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

850 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Gazdovský dom v obci Méra s ústredným kúrením

Reality Méra

Rodinný dom | Maďarsko | Méra | -

🏡 Na predaj vidiecky dom – Méra (Maďarsko), len 20 km od hranice Milhosť. Ponúkame na predaj g

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Méra

42,000 € 420 €/m²

Polyfunkčná budova 3km od hranice v Hollóháza

Reality Hollóháza

Reštauračné priestory | Maďarsko | Hollóháza | -

Exkluzívne ponúkame na predaj jedinečnú príležitosť vlastniť komerčnú budovu v srdci malebnej d

Publikované: 18.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na predaj Hollóháza

79,900 € 400 €/m²

PREDAJ: STAV. POZEMOK S IS; 769 m2; Medzi Vodami; MLYNICA; 133.500 €

Reality Mlynica

Pozemok pre rodinné domy | IBV Medzi Vodami | 769 m²

ADRIREAL exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Mlynica s nádherným výhľadom na Vy

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Mlynica

133,500 € 174 €/m²

Predaj stavebných pozemkov na pomedzí Zvolena a B. Bystrice

Reality Veľká Lúka

Pozemok pre bytovú výstavbu | Čerenské | 525 m²

V blízkosti obce Veľká Lúka okres Zvolen ponúkam na predaj novovybudované stavebne pozemky s vý

Publikované: 30.05.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Lúka

220 €/m2 220 €/m2

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30295)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Rodinné domy na predaj (23066)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Reality v Martine (776)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Upresniť hľadanie