Hostinec v centre obce Černík, možnosť prerobenia na RD

Reality Černík

Objekt pre obchod | 180 m²

Objavte príležitosť v srdci Černíka: Hostinec pri Moste Uvažujete nad investíciou do nehnuteľn

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Černík

91,000 € 506 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Ponúkame Vám na prenájom veľký, kompletne prerobený 2 izbový byt v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | - | 61.91 m²

Ponúkame Vám na prenájom veľký, kompletne prerobený 2 izbový byt v Nových Zámkoch. Plocha: úžit

Publikované: 25.06.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na predaj priestranný rodinný dom so zimnou záhradou a upraveným pozemkom

Reality Rajka

Rodinný dom | Maďarsko | Rajka

V pokojnej a vyhľadávanej lokalite obce Rajka vám ponúkame na predaj tehlový, zateplený rodinný

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Rajka

175,000 € 1750 €/m²

AV REALITY ponúka na predaj krásny 3-izbový byt v Poprade

Reality Poprad

3 izbový byt | Partizánska | 74 m²

AV REALITY POPRAD ponúka na predaj 3-izbový byt s balkónom. Tento moderný a priestranný byt je

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Poprad

200,000 € 2703 €/m²

Na predaj exkluzívny 7-izbový trojpodlažný rodinný dom s wellness a bazénom – Blažov / Kútniky

Reality Kútniky

Rodinný dom | - | 550 m²

Hľadáte výnimočné bývanie s atmosférou súkromného rezortu? Predstavujeme vám exkluzívny 7-izbov

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Kútniky

699,900 € 1273 €/m²

Novinka
Novinka

Exkluzívne SP v Rezidencii so vstupom priamo do jazera

Reality Hrubá Borša

Pozemok pre rodinné domy | 1,177 m²

Ponúkame na predaj exkluzívne stavebne pozemky v Green Rezidencii v Hrubej Borši pri Senci, kto

Publikované: 17.03.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Hrubá Borša

250 €/m2 250 €/m2

Novostavba 2 izbový byt s balkónom a parkovaním Trenčín - nový projekt KAMENEC Zlatovce

Reality Trenčín

2 izbový byt | Hlavná | 63.87 m²

Realitná kancelária DAHLIA REALITY ponúka na predaj v rámci projektu Polyfunkčný objekt KAMENEC

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trenčín

180,870 € 2832 €/m²

Chorvátsko, moderný dvojdom s bazénom a výhľadom na more.

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

DADOT ponúka na predaj luxusný a moderný dom s bazénom a panoramatickým výhľadom na more, ktorý

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj

350,000 € 1977 €/m²

Chorvátsko, pekný 3 izbový apartmán 120 metrov od mora

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

DADOT exkluzívne ponúka 3-izbový apartmán v obľúbenej dovolenkovej oblasti ostrov VIR, iba 120

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

128,000 € 2424 €/m²

VYKÚPIME VÁŠ DOM V KOŠICIACH A OKOLÍ

Reality Čaňa

Rodinný dom | - | 0 m²

Potrebujete svoju nehnuteľnosť rýchlo predať alebo sa stala predmetom exekúcie, či výkonu zálož

Publikované: 18.02.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na kúpa Čaňa

Cena dohodou

Predaj stavebný pozemok Vojňany 1656 m2.

Reality Vojňany

Pozemok pre rodinné domy | - | 1,656 m²

TOP - CITY Poprad v obci Vojňany ponúka na predaj stavebný pozemok o ploche 1656 m2 a rozmeroch

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Vojňany

79,000 € 48 €/m²

PRENÁJOM - PRESTÍŽNE KANCELÁRIE NA 28. POSCHODÍ NIVY TOWER

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Mlynské nivy | 26 m²

Hľadáte moderné a prestížne, no zároveň praktické a reprezentatívne kancelárske priestory v srd

Publikované: 18.02.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

3,282 €/mesiac 126 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj pozemok s výmerou 1032 m2 v obci Raková, Čadca

Reality Raková

Orná pôda | Raková | 1,032 m²

Kancelária Realitné očko Vám ponúka na predaj pozemok v osobnom vlastníctve v obci Raková, časť

Publikované: 07.01.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Raková

22 €/m2 22 €/m2

EXLUZÍVNE v Slovenskej Vsi predaj 4 izb. RD o ploche 200 m2 a pozemok 896 m2.

Reality Slovenská Ves

Rodinný dom | - | 200 m²

TOP – CITY EXKLUZÍVNE v obci Slovenská Ves ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom o ploche 200

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Slovenská Ves

135,000 € 675 €/m²

Útulný domček s mediteránskou záhradou v Harmónií

Reality Modra

Rodinný dom | 116 m²

Ponúkame útulný rekreačný domček postavený pred 5 rokmi v modernom štýle na krásnom mieste v

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Modra

299,000 € 2578 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Skolaudované - 4 izb. byt s veľkou predzáhradkou - Winehills

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Matúškova | 84.27 m²

Ponúkame Vám na predaj krásny, praktický 4 izbový byt s veľkou predzáhradkou v novom projekte W

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

499,900 € 5932 €/m²

PREDANÝ - DOM, KDE SA ZMESTÍ CELÁ RODINA AJ VAŠE SNY - SVINICA

Reality Svinica

Rodinný dom | - | 180 m²

EQUILIBRIO real v spolupráci s Ing. Ivetou Taškovičovou Vám „E x k l u z í v n e“ ponúka na pre

Publikované: 28.06.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Svinica

262,000 € 1517 €/m²

Na predaj dva investičné pozemky v obci Oščadnica, Čadca

Reality Oščadnica

Pozemok pre rodinné domy | Oščadnica | 2,147 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj dva investičné pozemky v katastrálnom území Oščad

Publikované: 07.01.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Oščadnica

20,000 € 9 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj rodinného domu v obci Gyňov – Malogyňovská ulica

Reality Gyňov

Rodinný dom | 350 m²

Predaj rodinného domu v obci Gyňov – Malogyňovská ulica Ponúkame na predaj veľký trojpodlažný

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Gyňov

430,000 € 1229 €/m²

3 izbový byt v Centre - Mäsiarska 54 - rozloha 260 metrov

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Mäsiarska 54 | 110 m²

Dvojgeneračný 3 izbový byt pozostávajúci zo samostatnej garsónky a dvojizbového bytu. Na predaj

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

340,000 € 3091 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Nová cena..Na predaj pekný veľký slnečný pozemok

Reality Pliešovce

Rekreačný pozemok | Zaježová | 10,684 m²

Na predaj pekný veľký slnečný pozemok v peknom prostredí v Zaježovej /v blízkosti Pliešoviec re

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Pliešovce

60,000 € 6 €/m²

Priestranný 2i byt (56 m²) na prízemí v tichom Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | - | 56 m²

Hľadáte pokojné a priestranné bývanie obklopené zeleňou? Realitná kancelária F-one Reality vám

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

850 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Prenájom 2 izbový byt s veľkým balkónom – Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | - | 59 m²

F-ONE Reality vám ponúka na prenájom kompletne zrekonštruovaný a zariadený 2-izbový byt s výmer

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

850 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Šikovný 1i byt s balkónom v tichej časti Vrakune (30 m²)

Reality Bratislava-Vrakuňa

Garsónka | - | 29.7 m²

Hľadáte útulné a cenovo dostupné bývanie v lokalite s množstvom zelene? Ponúkame na prenájom fu

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Vrakuňa

520 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30295)
Reality v Martine (776)
Byty na predaj v Bratislave (8520)