EXKLUZÍVNE 2 izbový byt s loggiou, Tarča, Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | - | 56 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 2 izbový byt s loggiou, sídlisko Tarča, Spišská Nová Ves. Nehnute

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

106,000 € 1893 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

🔥 TOP PRIESTORY NA PODNIKANIE V SRDCI POPRADU – OD PRIOR 🔥

Reality Poprad

Obchodné priestory | ul. 1. mája | 342 m²

Hľadáte miesto, kde vaše podnikanie okamžite získa pozornosť a zákazníkov? Práve ste ho našli.

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Poprad

3.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

2- izbový byt v centre mesta Michalovce

Reality Michalovce

2 izbový byt | - | 58 m²

Ponúkame Vám na predaj 2- izbový byt priamo v centre mesta Michalovce, ktorý je pripravený na o

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Michalovce

138,000 € 2379 €/m²

Na predaj pozemok v Priemyselnom parku Čab (okr. Nitra)

Reality Čab

Priemyselná zóna | - | 133,667 m²

Na predaj pozemok v Priemyselnom parku Čab (okr. Nitra) Možnosť prispôsobiť plochu. Ponúkam

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Čab

Cena dohodou

Komerčný pozemok v Nitre na predaj

Reality Nitra

Priemyselná zóna | - | 1,832 m²

Pozemok na predaj – 1 832 m², Nitra Lokalita a základné informácie Ponúkame Vám na predaj poz

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

Cena dohodou

3i byty s balkónom a parkovaním, Zelené údolie, Sp. Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | - | 74.3 m²

Ponúkame na predaj posledné voľné 3 izbové byty s balkónom (alebo balkónom a terasou) a s vnúto

Publikované: 24.05.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

204,000 € 2670 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rodinné domy, obec Danišovce, okr. Spišská Nová Ves

Reality Danišovce

Rodinný dom | Danišovce | 100.3 m²

Ponúkame na predaj novostavby dvoch rodinných dvojdomov, obec Danišovce, okres Spišská Nová Ves

Publikované: 14.05.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Danišovce

239,000 € 2383 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Útulná vidiecka chalupa obklopená prírodou na predaj

Reality Ordzovany

Vidiecky dom | Hlavna 10 | 110 m²

Hľadáte miesto, kde uniknete ruchu mesta a nájdete skutočný pokoj? Ponúkame vám na predaj túto

Publikované: 15.01.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Ordzovany

Cena dohodou

Na prenájom štýlový 2- izbový byt, sídlisko Juh, Michalovce

Reality Michalovce

2 izbový byt | - | 50.71 m²

Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom štýlový 2 - izbový byt v Michalovciach, ktorý prešiel komple

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Michalovce

650 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

EXKLUZÍVNE 3i byt, sídl. Mier, Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | - | 68 m²

EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj 3 izbový byt, sídlisko Mier, Spišská Nová Ves. Nehnuteľnosť sa na

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

139,000 € 2044 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Prevádzkové priestory v centre Nitry s parkovaním

Reality Nitra

Obchodné priestory | Mostná | 297 m²

Prenájom komerčných priestorov v centre Nitry – 297,10 m² + parkovanie Ponúkame Vám na prenájo

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Nitra

1,740 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Prenájom polyfunkčný priestor, Hviezdoslavova ul., Sp. N. Ves

Reality Spišská Nová Ves

Obchodné priestory | - | 200 m²

Exkluzívne ponúkame na prenájom polyfiunkčný priestor, Hviezdoslavova ulica, Spišská Nová Ves.

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na podnájom Spišská Nová Ves

600 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

Na prenájom kancelárske priestory – Nitra, Chrenová

Reality Nitra

Kancelárie, administratívne priestory | - | 169 m²

Na prenájom kancelárske priestory – Nitra, Chrenová ( ID: 20260212-2 ) Ponúkame Vám na prenájo

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Nitra

1,352 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Predaj 3 izbový byt v Čereňanoch ulica Balovská 101/29

Reality Čereňany

Rodinný dom | Balovská | 98.8 m²

Predstavujeme vám jedinečnú príležitosť vlastniť priestranný tehlový dom v malebnej obci Čereňa

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Čereňany

89,000 € 901 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Útulná chalúpka v malebnej obci na úpätí pohoria Vtáčnik

Reality Klátova Nová Ves

Chalupa, rekreačný domček | 215 | 58 m²

Tento šikovný domček si majiteľ počas rokov pretvoril na úžasnú chalúpku. Postupne vymenil okná

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Klátova Nová Ves

75,000 € 1293 €/m²

Budova s pozemkom451m2, 6x parkovanie, vhodné ako sídlo firmy, Ružinov ✅ 3D prehliadka ✅

Reality Bratislava-Ružinov

Objekt pre obchod | Prešovská | 596 m²

Ponúkame na predaj budovu v Ružinove na Prešovskej ulici. Budova pozostava z pôvodnej časti s 3

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

1,300,000 € 2181 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

VÝRAZNÁ ZĽAVA! Rodinný dom v obci Hažín

Reality Hažín

Rodinný dom | - | 120 m²

Hľadáte pokojné bývanie s veľkým potenciálom, kde budete mať prírodu doslova na dosah ruky? Mám

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Hažín

129,900 € 1083 €/m²

BYTOČ RK - 5-izb. RD s 2-garážou a veľkým pozemkom v Taliansku neďaleko pobrežia - Carlino

Reality Taliansko

Rodinný dom | Taliansko

Neďaleko pobrežia ale aj letoviska Lignano Sabbiadoro, resp. slnečného ostrova Grado v Taliansk

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj

360,000 € 1572 €/m²

BYTOČ RK - veľký 3-izb byt 123m2 s garážou a terasou v Taliansku neďaleko pobrežia - San Giorgio di Nogaro

Reality Taliansko

3 izbový byt | Taliansko

Neďaleko pobrežia a letoviska Lignano (resp. Bibione, či Grado) v Taliansku, ponúkame v tichej

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

120,000 € 976 €/m²

NA PREDAJ - APARTMÁN V BEŠEŇOVEJ | 52 m²

Reality Bešeňová

Apartmánový dom | Mymara 19 | 51.74 m²

🔥 EXKLUZÍVNE – APARTMÁN NA PREDAJ | 52 m² | Bešeňová Ponúkame na predaj apartmán nachádzajúci

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Bešeňová

142,000 € 2744 €/m²

NA PRENÁJOM – 1i byt v tichej lokalite Podunajských Biskupíc

Ponúkame na dlhodobý prenájom útulný 1-izbový byt na Bieloruskej ulici v mestskej časti Bratisl

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

680 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Prenájom | svetlý 3 izbový byt v Púchove s balkónom

Reality Púchov

3 izbový byt | - | 64 m²

AURA | Concept Vám ponúka na prenájom zrekonštruovaný 3-izbový byt v Púchove, ktorý ponúka komf

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Púchov

600 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

3izb.murovaná chata pri jazere, 21ár.pozemok, Bukovec

Reality Bukovec

Chalupa, rekreačný domček | - | 100 m²

Realitní makléri Peter Heriban a Klaudia Heribanová Vám ponúkajú exkluzívne na predaj 3 izbovú

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bukovec

220,000 € 2200 €/m²

DUCHONKA – pohodová CHATA s terasou

Reality Prašice

Chalupa, rekreačný domček | Duchonka | 70 m²

Pár minút od vodnej nádrže DUCHONKA ponúkame na predaj útulnú chatu, ktorá je situovaná vo veľm

Publikované: 08.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Prašice

72,000 € 1029 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30295)
Reality v Martine (773)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty na predaj v Bratislave (8519)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Rodinné domy na predaj (23061)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Upresniť hľadanie