NA PREDAJ - 3-izbový byt priamo v meste Levoča.

Reality Levoča

3 izbový byt | Francisciho | 72 m²

Centrum Real a Katarína Gilbertson ponúka na predaj 3-izbový byt priamo v meste Levoča. Byt v

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Levoča

Cena dohodou

Investičný pozemok Beladice

Reality Beladice

Pozemok pre rodinné domy | Beladice | 6,378 m²

Koval reality Vám ponúkajú na predaj slnečný, mierne svahovitý pozemok nachádzajúci sa v obci B

Publikované: 05.04.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Beladice

255,000 € 40 €/m²

Na predaj: Rekreačné pozemky v krásnom prostredí pod Veľkou Javorinou a v Malých Karpatoch

Reality Lubina

Rekreačný pozemok | - | 100,000 m²

Na predaj: Rekreačné pozemky v krásnom prostredí pod Veľkou Javorinou a v Malých Karpatoch Pon

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Lubina

Cena dohodou

KOLLÁR REALITY ponúka na predaj pozemok v Novom Meste nad Váhom (1554 m2)

Reality Nové Mesto nad Váhom

Rekreačný pozemok | Nové Mesto nad váhom | 1,554 m²

KOLLÁR REALITY ponúka na predaj pozemok v Novom Meste nad Váhom (1554 m2) Realitná kancelária

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nové Mesto nad Váhom

75,000 € 48 €/m²

Rodinný dom v Nitrianskych Hrnčiarovciach

Reality Nitrianske Hrnčiarovce

Rodinný dom | Nitrianske Hrnčiarovce | 175 m²

Koval reality Vám ponúkajú na predaj rodinný dom nachádzajúci sa v Nitrianskych Hrnčiarovciach

Publikované: 05.04.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Nitrianske Hrnčiarovce

225,000 € 1286 €/m²

Rodinný dom / chalupa - Tvrdošovce - Nové Zámky

Reality Tvrdošovce

Rodinný dom | Bratislavská cesta | 120 m²

Koval reality vám ponúkajú na predaj vidiecky dom v centre obce Tvrdošovce. Dom stojí na čistom

Publikované: 05.04.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Tvrdošovce

50,000 € 492 €/m²

3-izbový byt v centre Nitry - Staré Mesto

Reality Nitra

3 izbový byt | Štúrová | 68 m²

Koval reality vám ponúkajú na predaj 3 izbový byt v Nitre, v centre na Štúrovej ulici. Bytový d

Publikované: 05.04.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Nitra

169,000 € 2441 €/m²

Na prenájom poschodová budova, Zlaté Moravce, časť Ďatelinisko

Reality Zlaté Moravce

Objekt pre obchod | Ďatelinisko | 256 m²

Ponúkame Vám na prenájom poschodovú budovu v obľubenej časti Ďatelinisko - Zlaté Moravce, ktorý

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na prenájom Zlaté Moravce

1 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

5-izbový rodinný dom v obci Ňárad

Reality Ňárad

Rodinný dom | Ňárad | 220 m²

Realitná spoločnosť Solídne bývanie spol. s.r.o. Vám ponúka na predaj 5-izbový rodinný dom v ob

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Ňárad

169,000 € 768 €/m²

Na prenájom obchodné priestory v centre mesta Michalovce

Reality Michalovce

Obchodné priestory | - | 102 m²

Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom obchodné priestory s celkovou výmerou 102 m2 v centre mesta

Publikované: 11.03.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Michalovce

700 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Na prenájom 3- izbový byt na sídlisku Východ v Michalovciach

Reality Michalovce

3 izbový byt | - | 70.63 m²

Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom 3- izbový byt na sídlisku Východ v Michalovciach. Byt je vhod

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Michalovce

640 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Stavebný pozemok - polyfunkcia - centrum mesta Nitra

Reality Nitra

Pozemok pre bytovú výstavbu | Staré mesto | 2,412 m²

Koval reality vám ponúkajú na predaj pozemok nachádzajúci sa v centre mesta Nitra. Pozemok je o

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

1 € 0 €/m²

Stavebný pozemok v obci Vyšné Nemecké

Reality Vyšné Nemecké

Iný stavebný pozemok | - | 22,731 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v obci Vyšné Nemecké. Rozľahlý pozemok ideálny na výst

Publikované: 15.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Vyšné Nemecké

50 €/m2 50 €/m2

Na predaj zrub v Červenom Kláštore - Pieniny

Reality Lechnica

Rodinný dom | Lechnica | 500 m²

CentrumReal exkluzívne ponúka na predaj krásnu zrubovú chatu v malebnom prostredí Červeného Klá

Publikované: 03.04.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Lechnica

Cena dohodou

4 izbový rodinný dom - Nitra - Šúdol

Reality Nitra

Rodinný dom | Šúdol | 114.1 m²

Koval reality Vám ponúkajú na predaj 4 izbovú novostavbu v tichom prostredí. Aktuálne je to hru

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Nitra

1 € 0 €/m²

BÁNOVCE NAD BEBRAVOU - 3 izbový byt / Družstevná / rekonštrukcia / 61 m2 / IBA U NÁS

Reality Bánovce nad Bebravou

3 izbový byt | Družstevná | 61 m²

Ponúkame Vám na predaj zrekonštruovaný 3-izbový byt v Bánovciach nad Bebravou, nachádzajúci sa

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

112,000 € 1836 €/m²

Útulný rodinný dom - Hrušovany

Reality Hrušovany

Rodinný dom | Hrušovany | 200 m²

Koval reality Vám ponúkajú na predaj priestranný poschodový rodinný dom v pokojnej časti obce H

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Hrušovany

159,900 € 800 €/m²

PRENÁJOM - 3 IZBOVÝ NADŠTANDARDNÝ KOMPLETNE ZARIADENÝ BYT

Reality Poprad

3 izbový byt | Novomeského | 91 m²

Centrum Real exkluzívne ponúka na dlhodobý prenájom nadštandardný a kompletne zariadený 3-izbov

Publikované: 06.02.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Poprad

870 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

3- izbový byt v TOP lokalite sídliska Východ v Michalovciach

Reality Michalovce

3 izbový byt | - | 72 m²

Objavte bývanie, ktoré spája komfort, štýl a ideálnu lokalitu pre rodinný život. Ponúkame Vám n

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Michalovce

143,000 € 1986 €/m²

Sympatický 3,5 izbový byt - Sereď

Reality Sereď

3 izbový byt | D. Štúra | 74 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 3,5-izbový byt v Seredi s výmerou 74 m², nachádzajúci sa na

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Sereď

148,000 € 2000 €/m²

Predaj pozemkov s projektami pre stavebné povolenia v meste Krupina

Reality Krupina

Pozemok pre rodinné domy | Kltipoch | 891 m²

Spoločnosť Solídne bývanie prináša na predaj 3 parcely(aj jednotlivo) určené na výstavbu Rodinn

Publikované: 15.04.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Krupina

72,000 € 81 €/m²

NA PREDAJ: Stavebný pozemok s projektom a UPI – Detva, Krné (1610 m²) - dohoda

Reality Detva

Pozemok pre rodinné domy | Krné | 1,610 m²

NA PREDAJ: Stavebný pozemok s projektom a UPI – Detva, Krné (1610 m²) Hľadáte miesto, kde sa s

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Detva

63,000 € 39 €/m²

PRENÁJOM - Rodinný dom - mestská časť Poprad-Matejovce

Reality Poprad

Rodinný dom | Hlavná | 238 m²

Centrum Real exkluzívne ponúka na prenájom rodinný dom v mestskej časti Poprad- Matejovce, ktor

Publikované: 31.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na prenájom Poprad

Cena dohodou

Pozemok vhodný na výstavbu chaty

Reality Kaluža

Iný stavebný pozemok | - | 630 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok vhodný na výstavbu chaty pozemok nachádzajúci sa v extravilán

Publikované: 11.01.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Kaluža

33,000 € 52 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23061)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty na predaj v Bratislave (8519)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30295)
Reality v Martine (773)
Upresniť hľadanie