(REZERVOVANÉ) RADOVÝ DOM, POZEMOK 360m2, ŽILINA - ROSINKY

Reality Žilina

Rodinný dom | Brezová | 200 m²

Hľadáte bývanie v Žiline, avšak nechcete kompromisy typu „byt bez súkromia“? Tento tehlový rado

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Žilina

259,990 € 1300 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

NADŠTANDARDNÝ 3-IZBOVÝ TEHLOVÝ BYT (81 m²) S VLASTNOU KOTOLŇOU v Krompachoch

Reality Krompachy

3 izbový byt | Maurerova ulica | 80.91 m²

​SaleA – Váš partner v realitách vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný a svetlý 3-izbový

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Krompachy

99,500 € 1230 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Prenájom moderného 2-izbového bytu v projekte Slnečnice – Bratislava

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Žltá ulica | 53 m²

BK Easy realitná kancelária ponúka na prenájom štýlový a kompletne zariadený 2-izbový byt v obľ

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

PRENÁJOM STRATEGICKÉHO POZEMKU – TEPLIČKA NAD VÁHOM - ŽILINA

Reality Teplička nad Váhom

Zmiešaná zóna | Fatranská | 10,000 m²

SaleA - Váš partner v realitách ponúka na prenájom atraktívne územie / pozemok v obci Teplička

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na prenájom Teplička nad Váhom

Cena na vyžiadanie

Exkluzívne na predaj slnečný pozemok pre stavbu RD pri BB

Reality Moštenica

Pozemok pre rodinné domy | Uhliarska | 850 m²

Pripravili sme pre Vás na predaj rovinatý, slnečný pozemok s výmerou 850 m², vhodný na výstavb

Publikované: 29.04.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Moštenica

90,000 € 106 €/m²

Slnečná záhrada s masívnou pivnicou a krásnym výhľadom na okolie v Spišskej Novej Vsi

Reality Spišská Nová Ves

Záhrada | - | 354 m²

Salea -Váš partner v realitách ponúka na predaj slnečný, kaskádovitý pozemok v obľúbenej záhrad

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Spišská Nová Ves

Cena dohodou

Slnečný Rodinný dom, 120 m2, Starý Hrádok, okr. Levice

Reality Starý Hrádok

Rodinný dom | - | 120 m²

SaleA- Váš partner v realitách ponúka na predaj rodinný dom, 120 m2 a celková výmera pozemku je

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Starý Hrádok

83,990 € 700 €/m²

3-izbový byt v novostavbe - prenájom Drienica

Reality Drienica

3 izbový byt | Drienica | 57 m²

ANOVIA REAL ESTATE Vám ponúka na prenájom zariadený byt v novostavbe v obci Drienica: 3 - izbo

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Drienica

600 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Slnečný pozemok, 1392 m2, Vyškovce nad Ipľom, okr. Levice

Reality Vyškovce nad Ipľom

Pozemok pre rodinné domy | - | 1,392 m²

SaleA- Váš partnér v realitách ponúka na predaj pozemok, kde celková výmera je 1392 m2, Vyškovc

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Vyškovce nad Ipľom

16,990 € 12 €/m²

EXKLUZÍVNE novostavby bytov s terasou, parkovaním, Novoveská Huta, okr. Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | - | 70 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj novostavby bytov v Novoveskej Hute, okres Spišská Nová Ves. Bytov

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

Cena na vyžiadanie

Predaj 3 izbový byt v Čereňanoch ulica Balovská 101/29

Reality Čereňany

Rodinný dom | Balovská | 98.8 m²

Predstavujeme vám jedinečnú príležitosť vlastniť priestranný tehlový dom v malebnej obci Čereňa

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Čereňany

89,000 € 901 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

BYTOČ RK - 5-izb. RD s 2-garážou a veľkým pozemkom v Taliansku neďaleko pobrežia - Carlino

Reality Taliansko

Rodinný dom | Taliansko

Neďaleko pobrežia ale aj letoviska Lignano Sabbiadoro, resp. slnečného ostrova Grado v Taliansk

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj

360,000 € 1572 €/m²

BYTOČ RK - veľký 3-izb byt 123m2 s garážou a terasou v Taliansku neďaleko pobrežia - San Giorgio di Nogaro

Reality Taliansko

3 izbový byt | Taliansko

Neďaleko pobrežia a letoviska Lignano (resp. Bibione, či Grado) v Taliansku, ponúkame v tichej

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

120,000 € 976 €/m²

PRENÁJOM reštauráciia v Handlovej.

Reality Handlová

Reštauračné priestory | - | 264 m²

Prenájom reštauráciia v Handlovej. Reštaurácia pozostáva: na prízemí je vstup, kde sa nachádza

Publikované: 19.02.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Handlová

550 €/mesiac 2 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

3 - izbový byt s balkónom blízko centra mesta Michalovce

Reality Michalovce

3 izbový byt | Michalovce | 74 m²

Ponúkame Vám na predaj slnečný 3 - izbový byt s balkónom blízko centra mesta Michalovce ul.

Publikované: 11.01.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Michalovce

Cena dohodou

REZERVOVANÉ!!! Stavebný pozemok v novovznikajúcej štvrti pri Prešove

Reality Svinia

Pozemok pre rodinné domy | Svinia | 1,287 m²

REZERVOVANÉ! Stavebný pozemok pre váš budúci domov! Mgr. Tamara Krajňáková a ANOVIA REAL EST

Publikované: 19.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Svinia

64,000 € 50 €/m²

Budova s pozemkom451m2, 6x parkovanie, vhodné ako sídlo firmy, Ružinov ✅ 3D prehliadka ✅

Reality Bratislava-Ružinov

Objekt pre obchod | Prešovská | 596 m²

Ponúkame na predaj budovu v Ružinove na Prešovskej ulici. Budova pozostava z pôvodnej časti s 3

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

1,300,000 € 2181 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Záhradka v záhradkárskej oblasti Vrbiny v Michalovciach

Reality Michalovce

Záhrada | - | 325 m²

Ponúkame Vám na predaj krásnu, udržiavanú záhradku v záhradkárskej oblasti Vrbiny v Michalovcia

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Michalovce

30,900 € 95 €/m²

Znížená cena! Ponúkame Vám na predaj kompletne zariadenú chatku v Nových Zámkoch!

Reality Nové Zámky

Chalupa, rekreačný domček | Nové Zámky | 36 m²

Znížená cena! Ponúkame Vám na predaj kompletne zariadenú chatku v Nových Zámkoch. Plocha pozemk

Publikované: 17.05.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nové Zámky

52,000 € 1528 €/m²

Klimatizovaný 4i rodinný dom s bazénom, 2x parkovanie na pozemku, novostavba 2023

Reality Dunajská Lužná

Rodinný dom | Slivková 2 | 100 m²

Slnečný, klimatizovaný, 4-izbový rodinný dom s bazénom je kompletne zariadený, kolaudácia r. 20

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na prenájom Dunajská Lužná

2,300 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

NA PREDAJ - APARTMÁN V BEŠEŇOVEJ | 52 m²

Reality Bešeňová

Apartmánový dom | Mymara 19 | 51.74 m²

🔥 EXKLUZÍVNE – APARTMÁN NA PREDAJ | 52 m² | Bešeňová Ponúkame na predaj apartmán nachádzajúci

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Bešeňová

142,000 € 2744 €/m²

Hľadáme 2i byt na výkup – platíme 95% trhovej hodnoty!

Reality Nitra

2 izbový byt | Hlavná | 55 m²

Máte nehnuteľnosť, ktorú potrebujete predať rýchlo a bez komplikácií? Sme tu pre vás. Naša spol

Publikované: 29.08.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Nitra

1 € 0 €/m²

NA PRENÁJOM – 1i byt v tichej lokalite Podunajských Biskupíc

Ponúkame na dlhodobý prenájom útulný 1-izbový byt na Bieloruskej ulici v mestskej časti Bratisl

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

680 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Prenájom | svetlý 3 izbový byt v Púchove s balkónom

Reality Púchov

3 izbový byt | - | 64 m²

AURA | Concept Vám ponúka na prenájom zrekonštruovaný 3-izbový byt v Púchove, ktorý ponúka komf

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Púchov

600 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23062)
Reality v Martine (773)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30297)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Upresniť hľadanie