Ponúkame Vám na prenájom samostatnú miestnosť pre kozmetické služby v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Obchodné priestory | - | 20 m²

Ponúkame Vám na prenájom samostatnú miestnosť pre kozmetické služby v priestoroch zabehnutého s

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Nové Zámky

300 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Predaj 1 a 2 izbové byty, s parkovaním, pivnicou, balkónom...

Reality Nové Mesto nad Váhom

1 izbový byt | Juraja Kréna | 40.55 m²

Realitná kancelária Oxfin reality s.r.o. pobočka Tallerova 6/1, Bratislava - Staré Mesto. Vám

Publikované: 01.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Nové Mesto nad Váhom

146,355 € 3609 €/m²

Na predaj rodinný dom - bungalov, Košeca

Reality Košeca

Rodinný dom | - | 220 m²

🏡 Rodinný dom na predaj – Košeca NOVUS Reality ponúka na predaj priestranný rodinný dom v obci

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Košeca

390,000 € 1773 €/m²

BÁNOVCE NAD BEBRAVOU - 3 izbový byt / Družstevná / rekonštrukcia / 61 m2 / IBA U NÁS

Reality Bánovce nad Bebravou

3 izbový byt | Družstevná | 61 m²

Ponúkame Vám na predaj zrekonštruovaný 3-izbový byt v Bánovciach nad Bebravou, nachádzajúci sa

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

112,000 € 1836 €/m²

Hľadáme 2i byt na výkup – platíme 95% trhovej hodnoty!

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Hlavná | 55 m²

Máte nehnuteľnosť, ktorú potrebujete predať rýchlo a bez komplikácií? Sme tu pre vás. Naša spol

Publikované: 16.08.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

1 € 0 €/m²

Hľadáme 2i byt na výkup – platíme 95% trhovej hodnoty!

Reality Nitra

2 izbový byt | Hlavná | 55 m²

Publikované: 29.08.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Nitra

1 € 0 €/m²

Hľadáme 2i byt na výkup – platíme 95% trhovej hodnoty!

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | - | 55 m²

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

1 € 0 €/m²

Predaj stavebný pozemok Vojňany 1656 m2.

Reality Vojňany

Pozemok pre rodinné domy | - | 1,656 m²

TOP - CITY Poprad v obci Vojňany ponúka na predaj stavebný pozemok o ploche 1656 m2 a rozmeroch

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Vojňany

79,000 € 48 €/m²

Orná pôda 829 m2, Pochabany

Reality Pochabany

Orná pôda | Nezadaná | 829 m²

Ponúkame na predaj ornú pôdu s výmerou 829 m², vo vlastníckom podiele 1/1, nachádzajúcu sa v k

Publikované: 20.08.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Pochabany

4,900 € 6 €/m²

2- izbový byt na sídlisku Juh v Michalovciach

Reality Michalovce

2 izbový byt | - | 50.8 m²

Ponúkame Vám na predaj 2- izbový byt na sídlisku Juh v Michalovciach. Byt je kompletne zrekonšt

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Michalovce

125,900 € 2478 €/m²

4 izbový rodinný dom, 2695m2, Baďan okres Banská Štiavnica

Reality Baďan

Vidiecky dom | Baďan | 100 m²

Exkluzívne! Znížená cena!!!! Krásna lokalita! SaleA reality váš partner v realitách ponúka na p

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Baďan

79,990 € 800 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Ponúkam na prenájom 3 izbový byt v obci Kolta

Reality Kolta

3 izbový byt | CENTRUM | 90 m²

onúkame Vám na prenájom moderný 3 izbový byt ktorý je čiastočne zariadený ,blízko centra obce K

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Kolta

650 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Chata v hornej časti Hronskej Dúbravy na predaj

Reality Hronská Dúbrava

Chalupa, rekreačný domček | - | 130 m²

SaleA – Váš partner v realitách Vám ponúka na predaj chatu v Hronskej Dúbrave možnosťou využíva

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Hronská Dúbrava

70,000 € 538 €/m²

Na predaj budova s pozemkom, Krajná Poľana - Svidník

Reality Krajná Poľana

Polyfunkčný objekt | - | 247 m²

Kancelária Realitné Očko Vám exkluzívne prináša na predaj Budovu pošty, ktorá je samostatne sto

Publikované: 14.08.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Krajná Poľana

69,900 € 283 €/m²

PRENÁJOM - Rodinný dom - mestská časť Poprad-Matejovce

Reality Poprad

Rodinný dom | Hlavná | 238 m²

Centrum Real exkluzívne ponúka na prenájom rodinný dom v mestskej časti Poprad- Matejovce, ktor

Publikované: 31.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na prenájom Poprad

Cena dohodou

Nový rekreačný apartmán KĽAK

Reality Fačkov

2 izbový byt | x | 46 m²

Hľadáte miesto, kde sa relax a komfort spája s jedinečnou prírodnou scenériou? Ponúkame na pred

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Fačkov

178,400 € 3878 €/m²

Stavebný pozemok Košice Barca

Reality Košice-Barca

Pozemok pre rodinné domy | - | 1,200 m²

Spoločnosť RF Reality Financie Vám ponúka jedinečnú príležitosť získať pozemok v mestskej čas

Publikované: 10.08.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Barca

360,000 € 300 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok v obci Kurima

Reality Kurima

Záhrada | Smreková | 1,848 m²

VEĽKÝ REKREAČNÝ POZEMOK V OBCI KURIMA – 1848 m² PLNÝ MOŽNOSTÍ! Hľadáte miesto, kde si oddýchne

Publikované: 07.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Kurima

31,000 € 17 €/m²

KŠINNÁ – 2 – izbový starší domček / pozemok 535 m2

Reality Kšinná

Rodinný dom | - | 100 m²

V obci KŠINNÁ v okrajovej časti obce je na predaj starší rodinný domček, ktorý je vhodný ako ví

Publikované: 26.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Kšinná

24,900 € 249 €/m²

Gúgska ulica!!Na Predaj 4 izbová NOVOSTAVBA na 763m2 pozemku Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | NOVÉ ZÁMKY | 100 m²

Ponúkame Vám na predaj 4-izbovú novostavbu rodinného domu (bungalov) v meste Nové Zámky. Ploch

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

359,900 € 3599 €/m²

Vinica 608 m² s viničnou chatkou v obci Jelenec, okres Nitra

Reality Jelenec

Chalupa, rekreačný domček | Vinice | 63 m²

Ponúkame Vám na predaj viničný domček na pozemku o rozlohe 608 m², na ktorom je vysadený udržia

Publikované: 05.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Jelenec

33,000 € 524 €/m²

EXLUZÍVNE v Slovenskej Vsi predaj 4 izb. RD o ploche 200 m2 a pozemok 896 m2.

Reality Slovenská Ves

Rodinný dom | - | 200 m²

TOP – CITY EXKLUZÍVNE v obci Slovenská Ves ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom o ploche 200

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Slovenská Ves

135,000 € 675 €/m²

Predaj Pozemok o výmere 4200 m² v obci Pitelová

Reality Pitelová

Rekreačný pozemok | U Kuricov | 7,000 m²

SALEA, Váš partner v realitách, Vám exkluzívne ponúka rovinatý pozemok v príjemnej lokalite ob

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Pitelová

24 €/m2 24 €/m2

Kancelárie v centre Nitry na prenájom (možnosť prispôsobiť plochu)

Reality Nitra

Kancelárie, administratívne priestory | Centrum | 25 m²

Ponúkame Vám na prenájom administratívne priestory v kompletne zrekonštruovanej budove v Nitre.

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Nitra

8.3 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Rodinné domy na predaj (23058)
Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Upresniť hľadanie