Čiastočne zrekonštruovaný 4izbový RD v Tešedíkove

Reality Tešedíkovo

Rodinný dom | - | 150 m²

SaleA - Váš partner v realitách Vám s radosťou predstavuje priestranný a čiastočne zrekonštruov

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Tešedíkovo

159,900 € 1066 €/m²

2 izbový byt s pivnicou, Ružinov, novostavba

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Sputnikova | 54 m²

2-izbový byt s pivnicou v novostavbe – Projekt Sputnik, Bratislava II - Ružinov ZÁKLADNÉ INFOR

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

262,500 € 4861 €/m²

Rodinný dom Rohovce, pozemok 1073 m2

Reality Rohovce

Rodinný dom | x | 98 m²

Realitná kancelária BF reality ponúka na predaj 3 izbový rodinný dom, spolu s rovinatým, slnečn

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Rohovce

175,000 € 1786 €/m²

Na predaj 2-generačný rodinný dom v obci Bystrička-Martin

Reality Bystrička

Rodinný dom | Družstevná 3975/2 | 210 m²

Kancelária Realitné očko Vám ponúka na predaj 2-generačný rodinný dom v tichej a obľúbenej obci

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bystrička

199,900 € 952 €/m²

Predaj stavebný pozemok v novej časti obce Hrubý Šúr-Senec

Reality Hrubý Šúr

Pozemok pre bytovú výstavbu | - | 831 m²

Kancelária Realitné Očko Vám exkluzívne ponúka pozemok určený na výstavbu rodinného domov v obc

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Hrubý Šúr

145,425 € 175 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rodinný penzión s obchodným priestorom Veľký Meder

Reality Veľký Meder

Rodinný dom | Poľovnícka | 120 m²

Rozhodli ste sa podnikať a hľadáte vhodnú príležitosť? Ponúkame Vám ju v podobe zabehnutého ro

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Veľký Meder

200,000 € 1667 €/m²

Polyfunkčná budova 3km od hranice v Hollóháza

Reality Hollóháza

Reštauračné priestory | Maďarsko | Hollóháza | -

Exkluzívne ponúkame na predaj jedinečnú príležitosť vlastniť komerčnú budovu v srdci malebnej d

Publikované: 18.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na predaj Hollóháza

79,900 € 400 €/m²

Garsonka na predaj

Reality Žiar nad Hronom

Garsónka | - | 20 m²

Salea váš partner v realitách, ponúka na predaj garsónku s čiastočným zariadením (TV, chladničk

Publikované: 19.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

28,000 € 1400 €/m²

Výnimočné bývanie v Slovenskom RAJI

Reality Smižany

2 izbový byt | Slovenský RAJ | 49 m²

Začíname PREDAJ NOVÉHO PROJEKTU – RAJ Centrum Real Vám ponúka na predaj byty vo výnimočnom pro

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Smižany

114,000 € 2327 €/m²

Pozemok na podnikateľské účely Myjava - Turá Lúka 940m2.

Reality Myjava

Rekreačný pozemok | Hlavná | 940 m²

SaleA - váš partner v realitách vám ponúka na predaj pekný, slnečný stavebný pozemok v meste My

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Myjava

30,000 € 32 €/m²

Predaj stavebné pozemky v novej časti obce Hrubý Šúr-Senec

Reality Hrubý Šúr

Pozemok pre bytovú výstavbu | - | 751 m²

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Hrubý Šúr

131,425 € 175 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Predaj stavebné pozemky v novej časti obce Hrubý Šúr-Senec

Reality Hrubý Šúr

Pozemok pre bytovú výstavbu | - | 1,136 m²

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Hrubý Šúr

198,800 € 175 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Na predaj stavebný pozemok v meste Vrbové o výmere 2944m2.

Reality Vrbové

Pozemok pre rodinné domy | Hrabinská | 2,944 m²

SaleA váš partner v realitách vám vo výhradnom zastúpení majiteľov ponúka na predaj veľmi pekný

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Vrbové

280,000 € 95 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na prenájom poschodová budova, Zlaté Moravce, časť Ďatelinisko

Reality Zlaté Moravce

Objekt pre obchod | Ďatelinisko | 256 m²

Ponúkame Vám na prenájom poschodovú budovu v obľubenej časti Ďatelinisko - Zlaté Moravce, ktorý

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Zlaté Moravce

1 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Pozemky so stavebným povolením, Za Horou - Zahura, Spišské Vlachy

Reality Spišské Vlachy

Pozemok pre rodinné domy | - | 300 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 8 samostatných stavebných pozemkov v lokalite Za Horou - Zahura,

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Spišské Vlachy

Cena dohodou

ZNÍŽENÁ CENA! Ponúkame na predaj priestranný tehlový rodinný dom s garážou v obci Salka

Reality Salka

Rodinný dom | Salka | 160 m²

ZNÍŽENÁ CENA! Ponúkame na predaj priestranný tehlový rodinný dom s garážou. Nachádza sa v obci

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Salka

70,000 € 438 €/m²

Rovinatý stavebný pozemok 836 m2 Rosina - s povolením

Reality Rosina

Pozemok pre rodinné domy | x | 836 m²

Hľadáte pozemok na stavbu rodinného domu, ktorý je ihneď pripravený na výstavbu a navyše ponúk

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Rosina

225,720 € 270 €/m²

Na predaj pozemok v priemyselnej zóne | Moldava nad Bodvou

Reality Moldava nad Bodvou

Priemyselná zóna | Budulovská | 1,755 m²

RK Reality Vám ponúkajú na predaj zaujímavý pozemok s veľkým potenciálom, nachádzajúci sa priam

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Moldava nad Bodvou

63,000 € 36 €/m²

Stavebný pozemok na Myjavských kopaniciach, Vrbovce

Reality Vrbovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,417 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok s výmerou 1417 m², situovaný v nádhernom prírodnom prostred

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Vrbovce

29,000 € 20 €/m²

RealityDS - PREDAJ moderná celoročne obyv. chatka so 170 m2 pozemkom, Bodíky AKCIA!

Reality Bodíky

Chalupa, rekreačný domček | - | 56 m²

KÚP DO KONCA APRÍLA - ČAKÁ ŤA ĎALŠIA ZĽAVA!!!!! Nová kúpna cena =74.900,-€ !!! Pôvodna kúpna ce

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bodíky

74,900 € 1338 €/m²

Gúgska ulica!!Na Predaj 4 izbová NOVOSTAVBA na 763m2 pozemku Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | NOVÉ ZÁMKY | 100 m²

Ponúkame Vám na predaj 4-izbovú novostavbu rodinného domu (bungalov) v meste Nové Zámky. Ploch

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

359,900 € 3599 €/m²

Vinica 608 m² s viničnou chatkou v obci Jelenec, okres Nitra

Reality Jelenec

Chalupa, rekreačný domček | Vinice | 63 m²

Ponúkame Vám na predaj viničný domček na pozemku o rozlohe 608 m², na ktorom je vysadený udržia

Publikované: 05.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Jelenec

33,000 € 524 €/m²

4 izbový rodinný dom, 2695m2, Baďan okres Banská Štiavnica

Reality Baďan

Vidiecky dom | Baďan | 100 m²

Exkluzívne! Znížená cena!!!! Krásna lokalita! SaleA reality váš partner v realitách ponúka na p

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Baďan

79,990 € 800 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Ponúkam na prenájom 3 izbový byt v obci Kolta

Reality Kolta

3 izbový byt | CENTRUM | 90 m²

onúkame Vám na prenájom moderný 3 izbový byt ktorý je čiastočne zariadený ,blízko centra obce K

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Kolta

650 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Rodinné domy na predaj (23058)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30302)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Upresniť hľadanie