PRENÁJOM 6izb DOG Friendly Koliba Nové Mesto EXPISREAL

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Dvanásta | 300 m²

Ponúkame Vám na prenájom 6 izb. samostatne stojaci 3 podlažný dom v tichej časti Koliby pri les

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Nové Mesto

2,300 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

PRENÁJOM 2izb byt kancelária SKYPARK Staré mesto EXPISREAL

Reality Bratislava-Staré Mesto

Administratívny objekt | Čulenova | 55 m²

Ponúkame na prenájom exkluzívny 2-izbový byt v prestížnom projekte Sky Park, ktorý sa nachádza

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,290 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

Štýlový priestor s atmosférou v srdci Rajeckých Teplíc

Reality Rajecké Teplice

Obchodné priestory | Školská | 83 m²

V centre kúpeľného mesta Rajecké Teplice ponúkame na predaj jedinečný komerčný priestor o výmer

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Rajecké Teplice

188,614 € 2272 €/m²

2-izbový investičný byt Fándlyho Žilina

Reality Žilina

2 izbový byt | Juraja Fándlyho | 50 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v centre Žiliny vhodný ako investičný byt za účelom prenajímani

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Žilina

184,900 € 3698 €/m²

Predaj pozemku s kontajnerom -parkovanie motorky/skladovanie

Reality Bratislava-Dúbravka

Garáž | Polianky | 8.05 m²

Spoločnosť RECARE – Reality Care ponúka výnimočný predaj pozemku v osobnom vlastníctve + odolný

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Dúbravka

13,800 € 1714 €/m²

🏡 Útulná chata v srdci prírody – Nesluša

Reality Nesluša

Chalupa, rekreačný domček | Nesluša | 110 m²

🏡 Chata na predaj – Nesluša, okres Kysucké Nové Mesto Ponúkame na predaj útulnú chatu v krásno

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nesluša

97,000 € 882 €/m²

Kancelársky priestor širšie centrum

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | Framborská | 180 m²

Ponúkame na prenájom reprezentatívny kancelársky priestor situovaný len 5 minút od úplného cen

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

85 €/m2/rok 0 €/m2/rok

APARTMÁNOVÝ DOM - 4 APARTMÁNY + WELLNESS - TERCHOVÁ

Reality Terchová

Apartmánový dom | Vrátňanská cesta | 350 m²

Vyhľadávaný apartmánový dom v Terchovej na predaj – investícia alebo spoločné rodinné bývanie.

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Terchová

799,000 € 2283 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rodinný dom s veľkým pozemkom v obci Turňa nad Bodvou.

Reality Turňa nad Bodvou

Rodinný dom | - | 1,723 m²

​ SaleA – Váš partner v realitách ponúka na predaj rodinný dom s obrovským pozemkom (Turňa

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Turňa nad Bodvou

145,000 € 84 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

STAROMESTSKÝ 2-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM, 87m2, ŽILINA - CENTRUM

Reality Žilina

2 izbový byt | Legionárska | 87 m²

SaleA - Váš partner v realitách ponúka exkluzívne na prenájom staromestský 2-izbový byt s balkó

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Žilina

750 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rezervovaný.Trojizbový slnečný byt o celkovej výmere 74 m2 v Krompachoch

Reality Krompachy

3 izbový byt | - | 74 m²

SaleA-Vaš partner v realitách ponúka do predaja slnečný trojizbový byt o celkovej rozlohe 74 m

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Krompachy

89,000 € 1203 €/m²

EXKLUZÍVNE! CHATA v rekreačnej oblasti DRIENICA o výmere 49 m2.

Reality Drienica

Chalupa, rekreačný domček | - | 49 m²

SaleA – Váš partner v realitách ponúka EXKLUZÍVNE na predaj útulnú CHATU v rekreačnej oblasti D

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Drienica

59,900 € 1222 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

ZNÍŽENÁ CENA... EXKLUZÍVNE! VILA-DOM V PREŠOVE VÝBORNÁ LOKALITA, na pozemku o výmere 1013 m2.

Reality Prešov

Rodinný dom | .-, | 300 m²

SALEA Váš partner v realitách EXKLUZÍVNE ponúka na predaj RODINNÝ DOM – VILU v širšom centre me

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Prešov

399,990 € 1333 €/m²

Zlatá investičná príležitosť v k. ú. Zlaté – dve parcely za výbornú cenu!

Reality Zlaté

Iný poľnohosp. pozemok | - | 6,635 m²

Ponúkame na predaj dve parcely registra "C " nachádzajúce sa v katastrálnom území Zlaté, okr. B

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Zlaté

1.5 €/m2 2 €/m2

Krásny pozemok so stavebným povolením, projektom a základmi s dekou, 698 m2, Hubice, možnosť odpočtu DPH

Reality Hubice

Pozemok pre rodinné domy | Hubice | 698 m²

SaleA- Váš partner v realitách ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok o výmere 698 m² nachád

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Hubice

222,000 € 318 €/m²

RK RealityDS - PRENÁJOM - zariadený a kompletne zrekonštruovaný 2 izb. byt, 54m², Školská ulica

Reality Šamorín

2 izbový byt | Školská | 54 m²

Realitná kancelária RealityDS Vám z poverenia majiteľa ponúka na dlhodobý PRENÁJOM pekne presve

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Šamorín

600 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Na predaj RD s polyfunkciou, - okr. Zvolen

Reality Železná Breznica

Rodinný dom | - | 486 m²

Realitné Očko Vám exkluzívne ponúka nehnuteľnosť, ktorá nie je pre každého. Je pre človeka, kto

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Železná Breznica

274,900 € 566 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Moderná vila v Španielsku – Pilar de la Horadada (Costa Blanca)

Reality Španielsko

Rodinný dom | Španielsko

F-one reality s.r.o. ponúka na predaj modernú vilu v Španielsku – Pilar de la Horadada (Costa

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj

295,000 € 2892 €/m²

NA PREDAJ RODINNÝ DOM SO SAMOSTATNOU UBYTOVŇOU V OBCI ZAVAR

Reality Zavar

Rodinný dom | - | 274 m²

*****WFM Reality***** Hľadáte ideálnu investičnú nehnuteľnosť alebo kombináciu bývania a podni

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Zavar

400,000 € 1460 €/m²

Prenajmem pozemok so stodolou

Reality Moravské Lieskové

Záhrada | - | 0 m²

Ponúkam na prenájom pozemok o výmere 880 m² so stodolou v obci Moravské Lieskové . Pozemok je v

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na prenájom Moravské Lieskové

300 €/mesiac

EXKLUZÍVNE 3i byt s loggiou, sídlisko Západ, Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | - | 69 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 3 izbový byt s loggiou, sídlisko Západ, Spišská Nová Ves. Nehnute

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

138,500 € 2007 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Prenájom: 2 izbový byt s balkónom, centrum, Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | Hviezdoslavova | 50 m²

Exkluzívne ponúkame na prenájom 2 izbový byt s balkónom, centrum, Spišská Nová Ves. Nachádza sa

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Spišská Nová Ves

550 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÝ - 1,5 izbový byt, Stálicová, Košice

Reality Košice-Nad jazerom

2 izbový byt | Stálicová | 42 m²

Rezervovaný Štartovací byt alebo investícia? 1,5 izbový byt v tichej lokalite Košíc Hľadáte b

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

Cena dohodou

Hľadáme 1 izb. byt na Terase alebo KVP

Reality Košice-Západ

1 izbový byt | Terasa | 40 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme väčší 1-izbový byt v Košiciach – ideálne priamo od majiteľa. Z

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

1 € 0 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8520)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30303)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Rodinné domy na predaj (23059)
Upresniť hľadanie