Exkluzívny 5 izbový byt v lukratívnej lokalite s jedinečným výhľadom

Reality Bratislava-Nové Mesto

5 a viac izbový byt | Matúškova | 127.07 m²

Ponúkame Vám na predaj exkluzívny 5 izbový byt s dvama balkónmi a jedinečným výhľadom v novom p

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

729,900 € 5744 €/m²

SKVELÁ ZĽAVA! Rodinný dom v pokojnej obci Lastomír

Reality Lastomír

Rodinný dom | - | 100 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom vo vyhľadávanej obci Lastomír. Príjemné vidiecke prostredie

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Lastomír

109,900 € 1099 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3izbový rodinný dom na prenájom s veľkou podzemnou pivnicou v Malinove

Reality Malinovo

Rodinný dom | Bazová | 75 m²

MARLICKPROPERTY vám dáva do ponuky na prenájom 3izbový rodinný dom v Malinove v tichej ulici, k

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na prenájom Malinovo

1,150 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Stavebné pozemky v blízkosti centra - Považská Bystrica

Reality Považská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | - | 720 m²

NA PREDAJ I Realitná kancelária ZARA PROPERTIES ponúka na predaj 4 stavebné pozemky vo výbornej

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

Cena dohodou

NA PREDAJ radová garáž s jamou a pivnicou, P. Jilemnického, Nová Dubnica, 17 m²

Reality Nová Dubnica

Garáž | Petra Jilemnického | 17 m²

NEWDAY Reality Vám ponúka na predaj radovú garáž s montážnou jamou a pivnicou nachádzajúcu sa n

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Nová Dubnica

24,000 € 1412 €/m²

REZERVOVANÝ Rodinný dom Hôrka - Ondrej

Reality Poprad

Rodinný dom | Hôrka - Ondrej | 460 m²

AV REALITY Vám exkluzívne predstavuje na predaj priestranný rodinný dom v pokojnej a vyhľadávan

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Poprad

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Chorvátsko - Novostavba 250m od mora a krásnej pláže

Reality Chorvátsko

2 izbový byt | Chorvátsko

Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj apartmán vo výbornej lokalite na južnej strane ostrova Vir

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

200,000 € 4444 €/m²

Na predaj samostatne stojaca budova - Podhoroď/Sobrance

Reality Podhoroď

Polyfunkčný objekt | - | 163.23 m²

Kancelária Realitné očko Vám exkluzívne prináša na predaj samostatne stojacu budovu v centrálne

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Podhoroď

30,900 € 189 €/m²

Pripravujeme na predaj rodiiný dom - Sereď, okres Galanta

Reality Sereď

Rodinný dom | - | 100 m²

Kancelária Realitné Očko Vám čoskoro prinesie do ponuky na predaj moderný rodinný dom s dvojgar

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Sereď

1 € 0 €/m²

Relaxujte a zarábajte: 2 rekreačné chaty na predaj v lesnom prostredí Strážovských vrchov

Reality Soblahov

Chalupa, rekreačný domček | Soblahov | 50 m²

Chcete relaxovať a pritom zárábať? V takom prípade máme pre Vás dve rekreačné chaty v lesnom pr

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Soblahov

85,000 € 1700 €/m²

3 izbový byt s parkovaním, Kráľová pri Senci, novostavba

Reality Kráľová pri Senci

3 izbový byt | Športová | 85 m²

Moderný 3-izbový byt s vlastným parkovacím miestom v cene bytu. Projekt Nova Kralova, priamo v

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Kráľová pri Senci

176,900 € 2081 €/m²

Investičný pozemok v blízkosti Čunovského jazera

Reality Bratislava-Čunovo

Pozemok pre rodinné domy | - | 3,084 m²

Pozemok v blízkosti už zastavaného územia a Čunovského jazera na predaj. Aktuálne prebieha zmen

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Čunovo

64,990 € 21 €/m²

Objekt vhodný na podnikanie v obci Staré

Reality Staré

Objekt pre obchod | - | 616 m²

Ponúkame Vám na predaj výnimočný objekt vhodný na podnikanie v obci Staré. Objekt je ideálny p

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Staré

179,900 € 292 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na prenájom 2- izbový byt na sídlisku Západ v Michalovciach

Reality Michalovce

2 izbový byt | - | 61.65 m²

Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom priestranný 2- izbový byt na sídlisku Západ v Michalovciach.

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Michalovce

500 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Na prenájom 1,5 izbový byt ,46 m2,Dubnica nad Váhom,ul.Hasičská

Reality Dubnica nad Váhom

1 izbový byt | Hasičská | 40 m²

Ponúkame na prenájom 1,5-izbový byt v novostavbe na Hasičskej ulici v Dubnici nad Váhom. Byt má

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Dubnica nad Váhom

550 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Na predaj stavebné pozemky v Trsticiach

Reality Trstice

Pozemok pre rodinné domy | Trstice | 575 m²

Ponúkame na predaj 2 stavebné pozemky v Trsticiach. Pozemky majú rozlohu 575 m2, ich tvar a ro

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Trstice

47,500 € 83 €/m²

NA PREDAJ 4izb. rekreačný dom priamo pri golfovom areály PENATI GOLF REZORT

Reality Šajdíkove Humence

Rodinný dom | - | 176.17 m²

Ponúkam na predaj luxusnú novostavbu 4 – izbového rodinného domu, využiteľného na víkendové aj

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Šajdíkove Humence

279,000 € 1584 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj ZÁHRADA, 858m2, Zálesie

Reality Zálesie

Záhrada | Malinovská | 858 m²

Exkluzívne Vám ponúkam na predaj záhradu zastavanej časti obce Zálesie okres Senec. Celková vým

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Zálesie

79,000 € 92 €/m²

Na predaj 3 izbový byt s balkónom v Nitre

Reality Nitra

3 izbový byt | Dunajská | 64 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Klokočina v meste Nitra. B

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Nitra

168,000 € 2625 €/m²

POZEMOK NA PREDAJ | 652 m² | ORAVSKÝ BIELY POTOK

Reality Oravský Biely Potok

Pozemok pre rodinné domy | - | 652 m²

━━━━━━━━━━━━━━━━━━ 🌾 POZEMOK NA PREDAJ | 652 m² | ORAVSKÝ BIELY POTOK ━━━━━━━━━━━━━━━━━ Ponú

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Oravský Biely Potok

66,000 € 101 €/m²

Na prenájom obchodné/ skladové priestory v OC Idea, Mi

Reality Michalovce

Obchodné priestory | - | 70 m²

Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom obchodné/ skladové priestory v OC Idea Michalovce. Obchodné

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Michalovce

8 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

NA P R E D A J POZEMOK V JAROVCIACH NA TRNKOVEJ ULICI

Reality Bratislava-Jarovce

Pozemok pre rodinné domy | Trnková | 963 m²

PONÚKAME NA PREDAJ POZEMOK v Jarovciach , na Trnkovej ulici. Pozemok je určený na výstavbu rod

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Jarovce

Cena dohodou

Chorvátsko - Novostavba apartmánu len 70m od mora so zariadením - Vir - Prezida

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj novostavbu apartmánu len 70 m od mora na ostrove Vir v Cho

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

259,000 € 3985 €/m²

Chorvátsko - Apartmán na ostrove Vir – ideálny pre dovolenku aj bývanie!

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Nové Bývanie RK vám ponúka na predaj skvelý apartmán s rozlohou 50,82 m², ktorý sa nachádza na

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

160,000 € 3148 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8520)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30303)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23059)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Upresniť hľadanie