Obchodný priestor na lukratívnom mieste pri hlavnej ceste

Reality Rovinka

Obchodné priestory | Kvetná | 42 m²

Ponúkame na predaj obchodný priestor na lukratívnom mieste pri hlavnej ceste na Kvetnej ulici v

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na predaj Rovinka

99,900 € 2379 €/m²

Rodinný dom s bazénom a záhradou na pozemku 1300 m² – Sliač

Reality Sliač

Rodinný dom | - | 1,300 m²

Rodinný dom s bazénom a veľkým pozemkom 1300 m² – Sliač, Hájniky Predstavte si dom, k

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Sliač

375,000 € 288 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Sliač Rybárska, 2-izbový byt s veľkou loggiou spolu 58m2

Reality Sliač

2 izbový byt | - | 58 m²

Pripravujeme. (viac info, foto, videá sem budú postupne pribúdať...) 2 IZBY. 50 m² + LOGGI

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Sliač

124,998 € 2155 €/m²

Prenájom novostavba luxusná VILA 4 podlažia Palisády pri Hrade Bratislava orientovaná s výhľadom na Dunaj

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Fialkové údolie | 500 m²

Realitná kancelária DAHLIA REALITY ponúka na prenájom novostavbu 4 podlažnej rodinnej vily v lu

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Dom s nekonečným potenciálom: 2 priestranné byty, podnikanie a bývanie vo Vinosadoch

Reality Vinosady

Rodinný dom | Pezinská | 250 m²

MARLICK PROPERTY vám dáva do ponuky nehnuteľnosť, ktorá vám zarobí, poskytne domov pre viac gen

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Vinosady

329,000 € 1316 €/m²

3 izbový byt s garážou a krásnym výhľadom

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Československej armády | 72 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 3-izbový byt vo vyhľadávanej časti Košíc – Staré Mesto, na u

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

289,000 € 4014 €/m²

Budova bývalej základnej školy, Jasov, Košice - okolie

Reality Jasov

Obchodné priestory | 474 m²

Predávame budovu bývalej základnej školy v obci Jasov, Košice - okolie. Je to výhodná investičn

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na predaj Jasov

176,000 € 371 €/m²

Stavebný pozemok vo Vilmány (Maďarsko) vhodný aj na mobilný dom

Reality Vilmány

Pozemok pre rodinné domy | Maďarsko | Vilmány | Vvv

Na predaj pozemok s potenciálom – 1 859 m². Vzdialenosť od mesta Košice 35km. Prístup aj diaľn

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Vilmány

9,900 € 5 €/m²

Predaj moderný exkluzívne zariadený 2 izbový byt 77 m2 s dvorom, parkovaním v BA-Podunajské Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Perličková | 77 m²

Moderne zariadený exkluzívny 2 izbový byt s 2 x balkónom 77 m2, pozemkom, parkovaním v tichej l

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

281,000 € 3649 €/m²

Zrekonštruovaný a zariadený 3-izbový byt v srdci mesta

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Dargovská | 71 m²

„Túžite si prenajať slnečný 3-izbový byt s lodžiou a praktickou dispozíciou ( s 2 rovnocennými

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

900 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Čiastočne zrekonštruovaný 3-izbový byt na Terase – Humenská ul.

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Humenská | 66 m²

Ing. Štefan GREGOR z RK DREAM REAL Vám ponúka príležitosť KÚPIŤ si tento čiastočne zrekonštruov

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

212,000 € 3212 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

1,5-izb. (2+kk) byt, Galéria City II, 40 m2, 6-m lodžia, zrekonštruovaný & zariadený

Reality Košice-Západ

1 izbový byt | Považská | 40 m²

Ing. Štefan GREGOR z RK DREAM REAL Vám ponúka možnosť si PRENAJAŤ kompletne zrekonštruovaný a z

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

750 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

3-izbový byt, Bielocerkevská, Košice

Reality Košice-Dargovských hrdinov

3 izbový byt | Bielocerkevská | 65 m²

Realitná kancelária Silver Real Vám predstavuje atraktívny 3‑izbový byt s výmerou 65 m² a za

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

189,900 € 2922 €/m²

Novinka
Novinka

Novostavba 2 izbový byt s balkónom 62 m2 a parkovaním Trenčín - projekt KAMENEC Zlatovce

Reality Trenčín

2 izbový byt | Hlavná | 62.3 m²

Realitná kancelária DAHLIA REALITY ponúka na predaj v rámci projektu Polyfunkčný objekt KAMENEC

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trenčín

167,600 € 2690 €/m²

EXKLUZÍVNE predaj 4 izb. rodinný dom ,180 m2 ,pozemok 533 m2.

Reality Liptovský Mikuláš

Rodinný dom | Ploštín | 130 m²

180m2TOP – CITY Poprad ponúka EXKLUZÍVNE v obci Liptovský Mikuláš – Ploštín pekný jedno podlažn

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Liptovský Mikuláš

299,900 € 2307 €/m²

Garsónka s loggiou – Postupimská, Košice (Furča)

Reality Košice-Dargovských hrdinov

Garsónka | Postupimská | 24 m²

Či už hľadáte svoje prvé bývanie alebo investíciu, ktorá bude fungovať, tu máte priestor nastav

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

116,000 € 4833 €/m²

DOM na kľúč novostavba CYPRUS - PAPHOS poschodový 115 m2 s bazénom, 500 metrov k moru

Reality Cyprus

Rodinný dom | Cyprus

Realitná kancelária DAHLIA REALITY Vám ponúka v exkluzívnom zastúpení v rámci projektov LUXURY

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj

505,000 € 4591 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom nových kancelárskych priestorov v Modre, Šúrska ulica s parkovaním od 18 m2 do 100 m2

Reality Modra

Administratívny objekt | Šúrska | 18 m²

Realitná kancelária DAHLIA REALITY ponúka na prenájom nové zrekonštrukované kancelárske priesto

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na prenájom Modra

160 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

EMISSEN – NA PREDAJ ROZĽAHLÝ 16,22 ÁROVÝ STAVEBNÝ POZEMOK V STUPAVE NA BÝVANIE A/ALEBO NA PODNIKANIE

Reality Stupava

Pozemok pre bytovú výstavbu | Pod Kopcami | 1,622 m²

Realitná kancelária EMISSEN ponúka na predaj rozľahlý 16,22 árový stavebný pozemok na bývanie

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Stupava

225,000 € 139 €/m²

Novinka
Novinka

NA PREDAJ 3 IZBOVÝ BYT V SKVELEJ LOKALITE S TROMI BALKÓNMI | BOŽENY NEMCOVEJ | KOŠICE - SEVER

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | Boženy Nemcovej | 68 m²

Ing. Ladislav Šosták a Sola Home realitná kancelária vám ponúka na predaj priestranný 3-izbový

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

269,000 € 3956 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Chorvátsko, 100 metrov od mora, garsónka s terasou

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

DADOT ponúka na predaj garsónku v Chorvátsku na ostrove Vir, len 100 metrov od mora. Apartmán s

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

105,000 € 4545 €/m²

NA PREDAJ 4 IZBOVÁ NOVOSTAVBA DOKONČENÁ NA KĹÚČ VRÁTANE KUCHYNSKEJ LINKY | OBEC SEŇA | 15 MINÚT OD KOŠÍC

Reality Seňa

Rodinný dom | - | 88 m²

Ladislav Šosták a Sola Home realitná kancelária vám ponúkajú na predaj 4 izbovú celoročne obýva

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Seňa

229,000 € 2602 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

KOMPLETNE ŠTÝLOVO ZARIADENÝ 2 IZBOVÝ BYT NA PRENÁJOM | KOŠICE | BLÍZKO STEEL ARENY

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Nerudova | 50 m²

Ponúkame na prenájom štýlový a kompletne zariadený 2-izbový byt v obľúbenej novostavbe Atrium L

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Košice-Juh

800 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Prenajmem väčší dvojizbový byt v novostavbe

Reality Zvolen

2 izbový byt | Smreková | 64 m²

Na sídlisku Podborová - ul. Smreková ponúkam k dlhodobému prenájmu zariadený dvojizbový byt s p

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Zvolen

700 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8520)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30304)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Rodinné domy na predaj (23059)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Upresniť hľadanie