PREDAJ - Priemyselný pozemok so stavebným povolením na halu

Reality Senec

Priemyselná zóna | - | 8,742 m²

Priemyselný rozvojový areál s rozlohou 8 742 m², ktorý sa nachádza v centre logistickej zóny D1

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Senec

1,980,000 € 226 €/m²

Stavebný pozemok vo vyhľadávanej lokalite v Michalovciach

Reality Michalovce

Pozemok pre bytovú výstavbu | Michalovce | 1,469 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok vo vyhľadávanej lokalite v Michalovciach rezidenčná

Publikované: 11.01.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Michalovce

120 €/m2 120 €/m2

Predaj | Slnečný pozemok s výhľadom, Karlová

Reality Karlová

Pozemok pre rodinné domy | - | 859 m²

AURA | Concept Vám ponúka na predaj slnečný a rovinatý pozemok s výmerou 859 m², nachádzajúci s

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Karlová

62,900 € 73 €/m²

EXKLUZÍVNE | BYTY VO VILOVOM DOME

Reality Streženice

4 izbový byt | - | 127.29 m²

AURA | Concept Vám ponúka na predaj výnimočné 4-izbové byty v modernom vilovom dome, ktorý pozo

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Streženice

Cena dohodou

Prenájom 1 izbový byt s loggiou, centrum, Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

1 izbový byt | - | 46 m²

Exkluzívne ponúkame na prenájom 1 izbový byt, centrum, Spišská Nová Ves. Nehnuteľnosť sa nachád

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Spišská Nová Ves

450 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj | Rovinatý pozemok v tichej lokalite, Staškov

Reality Staškov

Záhrada | - | 675 m²

AURA | Concept Vám ponúka na predaj pozemok v obci Staškov s celkovou výmerou 675 m2. Pozemok j

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Staškov

43,400 € 64 €/m²

Prenájom obchodný/kancelársky priestor, Staromlynská ulica, Pod. Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Obchodné priestory | Staromlynská | 41.5 m²

Ponúkam Vám na prenájom nebytový priestor vhodný pre kanceláriu, kaderníctvo, alebo iný obchodn

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

550 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

REZERVOVANÝ Nadštandardný a veľkorysý 2 - izbový byt

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Krivá | 59 m²

Solid Real a Daniel Oravec Vám ponúka exkluzívne na predaj výnimočný 2-izbový byt, ktorý predst

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

235,000 € 3983 €/m²

360° 3D 2 IZBOVÝ byt s balkónom, pivnicou, a parkovaním, Nobelova ulica

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Nobelova | 55.73 m²

Predstavujeme vám výnimočnú ponuku – moderný dvojizbový byt v lukratívnej novostavbe na Nobelov

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

259,000 € 4647 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Tehlový 4-izbový byt Podkonice | byt, balkón, garáž, dielňa

Reality Podkonice

4 izbový byt | - | 82 m²

Tehlový 4-izbový byt Podkonice | 82 m², balkón, garáž a priestor, spolu až 137m2. Len 15 km o

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Podkonice

124,998 € 1524 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NAJLACNEJŠIE VLASTNÉ BÝVANIE VO ZVOLENE

Reality Zvolen

Pozemok pre rodinné domy | - | 379 m²

NAJLACNEJŠIE VLASTNÉ BÝVANIE VO ZVOLENE POZEMOK + ELEKTRINA + REÁLNY POTENCIÁL NA CELOROČNÉ

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Zvolen

34,997 € 92 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

TOP PONUKA-Priestranný 3-izbový byt na najvyššom poschodí s balkónom v zelenej časti Dúbravky

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Hanulova | 80 m²

Ponúkame na predaj priestranný a svetlý 3-izbový byt na najvyššom poschodí vo vyhľadávanej loka

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

239,990 € 3000 €/m²

Predaj parkovacie státie križovatka Miletičova - Košická

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Miletičova | 23 m²

Exkluzívna ponuka predaja s možnosťou odpočtu DPH. parkovacie státia 23m2, nachádzajúce sa na r

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Predaj 3 izbový byt Košice Kalvária

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | Krupinská | 55 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii, ktorý je ideálnym zákl

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

195,000 € 3545 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Novostavba 2 izbový byt s balkónom 64 m2 a parkovaním Trenčín - nový projekt KAMENEC Zlatovce

Reality Trenčín

2 izbový byt | Hlavná | 63.87 m²

Realitná kancelária DAHLIA REALITY ponúka na predaj v rámci projektu Polyfunkčný objekt KAMENEC

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trenčín

172,000 € 2693 €/m²

Novostavba 2 izbový byt s balkónom 71 m2 a parkovaním Trenčín - projekt KAMENEC Zlatovce

Reality Trenčín

2 izbový byt | Hlavná | 71 m²

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trenčín

194,800 € 2744 €/m²

Štýlový a slnečný 3-izbový dom s rustikálnym šarmom v Rajke

Reality Rajka

Rodinný dom | Maďarsko | Rajka

Hľadáte bývanie, kde sa spája pokoj prírody s maximálnym komfortom a vkusným dizajnom? Ponúkame

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Rajka

Cena dohodou

Prenájom | Kancelárske priestory v centre Žiliny, Národná ulica

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | - | 100 m²

AURA | Concept Vám ponúka na prenájom priestranné kancelárske priestory s celkovou výmerou 100

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

690 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Na predaj 1 izbový byt pre seniorov

Reality Dolný Chotár

1 izbový byt | Dolný Chotár | 25 m²

Hľadáte pohodlné, bezpečné a starostlivé prostredie pre svojich blízkych? Ponúkame na predaj ú

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Dolný Chotár

38,400 € 1536 €/m²

Obchodný priestor na lukratívnom mieste pri hlavnej ceste

Reality Rovinka

Obchodné priestory | Kvetná | 42 m²

Ponúkame na predaj obchodný priestor na lukratívnom mieste pri hlavnej ceste na Kvetnej ulici v

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na predaj Rovinka

99,900 € 2379 €/m²

Rodinný dom s bazénom a záhradou na pozemku 1300 m² – Sliač

Reality Sliač

Rodinný dom | - | 1,300 m²

Rodinný dom s bazénom a veľkým pozemkom 1300 m² – Sliač, Hájniky Predstavte si dom, k

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Sliač

375,000 € 288 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Sliač Rybárska, 2-izbový byt s veľkou loggiou spolu 58m2

Reality Sliač

2 izbový byt | - | 58 m²

Pripravujeme. (viac info, foto, videá sem budú postupne pribúdať...) 2 IZBY. 50 m² + LOGGI

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Sliač

124,998 € 2155 €/m²

Prenájom novostavba luxusná VILA 4 podlažia Palisády pri Hrade Bratislava orientovaná s výhľadom na Dunaj

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Fialkové údolie | 500 m²

Realitná kancelária DAHLIA REALITY ponúka na prenájom novostavbu 4 podlažnej rodinnej vily v lu

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Dom s nekonečným potenciálom: 2 priestranné byty, podnikanie a bývanie vo Vinosadoch

Reality Vinosady

Rodinný dom | Pezinská | 250 m²

MARLICK PROPERTY vám dáva do ponuky nehnuteľnosť, ktorá vám zarobí, poskytne domov pre viac gen

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Vinosady

329,000 € 1316 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23059)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30304)
Upresniť hľadanie