3 izbový byt | Dunajská Streda | 187 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj luxusný 3 izbový PENTHOUSE o celkovej vý
299,000 € 1636 €/m²
Rodinný dom | Veľké Blahovo | 148.15 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný a priestranný 4-izbový rodinný do
Cena dohodou
3 izbový byt | Dunajská Streda | 68 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj krásny, nový, doposiaľ nikým neobývaný 3
155,000 € 2279 €/m²
Obchodné priestory | Stavbárska | 81 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj nebytový priestor na Stavbárskej.ul, mest
105,000 € 1228 €/m²
Rekreačný pozemok | Jahodná | 550 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY ponúka na predaj rekreačný pozemok v obci Jahodná! Máte radi
52,000 € 95 €/m²
Rodinný dom | 127 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný štvorizbový rodinný dom v obľúben
339,000 € 2669 €/m²
Rodinný dom | Magla | 100.62 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj novostavbu dvojdomu, ktorý spája modernú
199,000 € 1978 €/m²
4 izbový byt | Boriny | 72 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj nádherný štvorizbový byt s rozlohou 72 m²
139,000 € 1931 €/m²
3 izbový byt | 46.92 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný 3-izbový byt s balkónom v novost
Info v RK
Pozemok pre rodinné domy | Rényska | 616 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj jedinečnú príležitosť na kúpu stavebných
200 €/m2 200 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Trnávka | 9,404 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj pozemky určené na výstavbu rod
582,400 € 62 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Kolónia | 4,000 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj obrovský pozemok v obci Michal na Ostrove
280,000 € 70 €/m²
2 izbový byt | 52 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj kompletne zariadený dvojizbový byt situov
196,000 € 3769 €/m²
Rodinný dom | 450 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj nadštandardnú rodinnú vilu, ktorá zaujme
799,000 € 1776 €/m²
Rodinný dom | 106.27 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný rodinný dom v pokojnej, novovybud
269,900 € 2540 €/m²
3 izbový byt | 66 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj výnimočný trojizbový byt v kvalitnej tehl
230,000 € 3485 €/m²
2 izbový byt | Furdekova | 54.97 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný a svetlý dvojizbový byt nach
197,000 € 3584 €/m²
Rodinný dom | 102 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný a kompletne zariadený štvorizbový
315,000 € 3088 €/m²
3 izbový byt | 78 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný trojizbový byt s rozlohou 74
156,000 € 2000 €/m²
3 izbový byt | 86 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na prenájom krásny a priestranný trojizbový byt s v
790 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 84 m²
Hľadáte bývanie s väčším súkromím než v byte, no zároveň nechcete riešiť veľký dom a náročnú úd
249,900 € 2975 €/m²
4 izbový byt | 96 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný štvorizbový byt s loggiou, ko
300,000 € 3125 €/m²
Rodinný dom | 103.91 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný štvorizbový rodinný dom v dvo
184,900 € 1779 €/m²
Rodinný dom | 155.11 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj jedinečný rodinný dom, ktorý prešiel čias
419,000 € 2701 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.