PLUS REALITY | Trojpodlažný mezonet s balkónom, krbom a parkovaním v Starom Meste na predaj!

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj luxusný,

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Priestranný 5-izbový rodinný dom s veľkým pozemkom v obci Kvetoslavov na predaj!

Reality Kvetoslavov

Rodinný dom | 240 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 5-izbový rodinný d

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj Kvetoslavov

285,000 € 1188 €/m²

PLUS REALITY | Stavebný pozemok 2 000 m² v obci Blažov na predaj!

Reality Kútniky

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,000 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 2 000 m² v obci

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 23.02.2026
Pozemky na predaj Kútniky

115 €/m2 115 €/m2

PLUS REALITY | Nadštandardný štvorizbový dom s galériou a veľkou terasou v obci Janíky na predaj!

Reality Janíky

Rodinný dom | 149.67 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj nadštandardný štvorizbový rodinný dom s c

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 14.02.2026
Domy na predaj Janíky

350,000 € 2338 €/m²

PLUS REALITY | Moderné 3-izbové byty v novostavbe v pokojnej zelenej lokalite – Tomášikovo - EKO HOME na predaj!

Reality Tomášikovo

3 izbový byt | 76.21 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj nový projekt moderných rodinných domov v

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Tomášikovo

163,000 € 2139 €/m²

PLUS REALITY |REZERVOVANÉ| Rodinný dom s dvojgarážou pripravený na okamžité nasťahovanie v obci Lehnice na predaj!

Reality Lehnice

Rodinný dom | Nezadaná | 123 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj skolaudovaný rodinný dom pripravený na ok

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 09.03.2026
Domy na predaj Lehnice

244,900 € 1991 €/m²

PLUS REALITY | Vnútorné parkovacie miesto – Ružinov, Bratislava na predaj!

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Jégého | 18 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj vnútorné parkovacie miesto v garáži v atr

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

36,000 € 2000 €/m²

PLUS REALITY | Svetlý, zariadený dvojizbový byt s garážovým státím v meste Šamorín na predaj !

Reality Šamorín

2 izbový byt | 52 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj kompletne zariadený dvojizbový byt situov

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Šamorín

196,000 € 3769 €/m²

PLUS REALITY | Svetlý štvorizbový byt s komorou a šatníkom – v Karlovej Vsi v meste Bratislava na predaj!

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | 96 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný štvorizbový byt s loggiou, ko

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

300,000 € 3125 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Priestranný štvorizbový rodinný dom s vlastným parkovaním a záhradou v obci Michal na Ostrove-Kolónia na predaj!

Reality Michal na Ostrove

Rodinný dom | 103.91 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný štvorizbový rodinný dom v dvo

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Domy na predaj Michal na Ostrove

184,900 € 1779 €/m²

PLUS REALITY | Atraktívne pozemky na výstavbu rodinných domov v obci Dunajský Klátov na predaj !

Reality Dunajská Streda

Pozemok pre rodinné domy | 1,018 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj atraktívne pozemky s rozlohou od 1018 m²

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Pozemky na predaj Dunajská Streda

115 €/m2 115 €/m2

PLUS REALITY | Dvojizbové byty v projekte Panónska na predaj!

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | 44.06 m²

Realitná kancelária PLUS Reality Vám exkluzívne predstavuje developersky projekt Panónska, ktor

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 03.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

218,325 € 4955 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Moderný rodinný dom v radovej výstavbe v obci Macov s rýchlou dostupnosťou do Šamorína na predaj!

Reality Macov

Rodinný dom | 106 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj nízkoenergetický rodinný dom v radovej vý

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 13.02.2026
Domy na predaj Macov

Cena dohodou

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Priestranný štvorizbový byt s balkónom v meste Dunajská Streda na predaj!

Reality Dunajská Streda

4 izbový byt | 137 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný štvorizbový podkrovný byt s v

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 02.03.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

179,000 € 1307 €/m²

PLUS REALITY | Priestranný trojizbový rodinný dom v centre Dunajskej Stredy – tichá lokalita, výborná poloha na predaj!

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | 122 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj samostatne stojaci rodinný dom nachádzajú

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

249,000 € 2041 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Moderný a priestranný štvorizbový rodinný dom (súčasť dvojdomu) v obci Jahodná na predaj!

Reality Jahodná

Rodinný dom | 107 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám exkluzívne ponúka na predaj krásny, novovybudovaný rodinný

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj Jahodná

186,000 € 1738 €/m²

PLUS REALITY | Priestranný trojizbový byt v tichej lokalite mesta Dunajská Streda – Smetanov háj na predaj!

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 66 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný a svetlý trojizbový byt s úži

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 04.11.2025
Byty na predaj Dunajská Streda

155,000 € 2348 €/m²

PLUS REALITY I Moderný 5 izbový rodinný dom v obci Rovinka na predaj!

Reality Rovinka

Rodinný dom | Rovinka | 165 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj krásny, priestranný a moderný 5-izbový ro

Publikované: 12.12.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Rovinka

360,000 € 2182 €/m²

PLUS REALITY I REZERVOVANÉ | Rodinný dom s bazénom v meste Dunajská Streda, časť Malé Blahovo na predaj!

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Malé Blahovo | 100.56 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom v Dunajskej Strede,

Publikované: 11.01.2025 Aktualizované: 19.04.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

299,000 € 3073 €/m²

PLUS REALITY I Stavebné pozemky v obci Jelka na predaj!

Reality Jelka

Pozemok pre rodinné domy | Jelka | 275 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka jedinečnú príležitosť bývania v súkromnej ulici! P

Publikované: 06.02.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Jelka

150,000 € 545 €/m²

PLUS REALITY I Novostavba dvojpodlažného štvorizbového rodinného domu (súčasť dvojdomu) v obci Rohovce na predaj!

Reality Šamorín

Rodinný dom | Rohovce | 120.5 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj novostavbu dvojpodlažného 4 izbového rod

Publikované: 10.08.2024 Aktualizované: 08.01.2026
Domy na predaj Šamorín

224,900 € 1660 €/m²

PLUS REALITY I Moderné 3 izbové byty v ekologickej lokalite EKOOSADA , v obci Veľké Úľany na predaj!

Reality Galanta

3 izbový byt | Veľké Uľany | 95.05 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderné 3 izbové byty v ekologickej lokal

Publikované: 05.12.2024 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Galanta

177,000 € 1568 €/m²

PLUS REALITY I Luxusný rodinný dom vo "Floridskom štýle" v meste Dunajská Streda na predaj!

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Dunajská Streda | 210 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj samostatne stojaci, trojizbový rodinný do

Publikované: 18.07.2024 Aktualizované: 02.12.2024
Domy na predaj Dunajská Streda

525,000 € 2500 €/m²

PLUS REALITY | Rodinná vila s rozľahlým pozemkom, dvojgarážou – ideálne bývanie pre náročných v meste Dunajská Streda na predaj!

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | 450 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj nadštandardnú rodinnú vilu, ktorá zaujme

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

799,000 € 1776 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23057)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Reality v Martine (773)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30306)
Upresniť hľadanie