Predaj exkluzívny stavebný pozemok Senec

Reality Senec

Pozemok pre rodinné domy | Senec | 1,106 m²

Exkluzívny stavebný pozemok v Senci na predaj. Všetky inžinierske siete priamo na pozemku (vodo

Publikované: 24.01.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Senec

275,394 € 249 €/m²

NOVÁ CENA _dom jazero Rakaca_2 iz._komplet. rekonštrukcia

Reality Szalonna

Rodinný dom | Maďarsko | Szalonna | Napsugár utca 11

Objavte raj na zemi v lokalite nachádzajúcej sa uprostred bujnej vegetácie, Bonusom je vodná ná

Publikované: 31.03.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Szalonna

49,000 € 1212 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Na predaj INVESTIČNÉ stavebné pozemky v Golianove

Reality Golianovo

Pozemok pre rodinné domy | Golianovo | 566 m²

Koval reality vám ponúkajú na predaj INVESTIČNÉ stavebné, slnečné, rovinaté pozemky nachádzajúc

Publikované: 05.04.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Golianovo

1 € 0 €/m²

SKVELÁ ZĽAVA! Rodinný dom v pokojnej obci Lastomír

Reality Lastomír

Rodinný dom | - | 100 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom vo vyhľadávanej obci Lastomír. Príjemné vidiecke prostredie

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Lastomír

109,900 € 1099 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj obchodné priestory

Reality Bodza

Polyfunkčný objekt | Bodza | 70 m²

Realitná spoločnosť Solídne bývanie spol. s.r.o. Vám ponúka na predaj obchodné priestory v obci

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Bodza

123,000 € 1757 €/m²

Na predaj stavebné pozemky v Trsticiach

Reality Trstice

Pozemok pre rodinné domy | Trstice | 575 m²

Ponúkame na predaj 2 stavebné pozemky v Trsticiach. Pozemky majú rozlohu 575 m2, ich tvar a ro

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Trstice

47,500 € 83 €/m²

Rodinný dom v srdci Svätého Jura

Reality Svätý Jur

Rodinný dom | Pezinské záhumenice | 350 m²

PLATINUM REAL vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj rodinný dom v exkluzívnej a dobr

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Svätý Jur

749,000 € 2140 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Ponúkame vám na predaj 5 izbovú Luxusnú Vilu v meste Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | Nové Zámky | 223 m²

Ponúkame vám na predaj 5 izbovú luxusnú vilu priamo v meste Nové Zámky. Navrhovaný rodinný do

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

499,000 € 2238 €/m²

Luxusný apartmán s výhľadom na more v exkluzívnom hoteli v meste Batumi, bazén na streche hotela

Reality Gruzínsko

1 izbový byt | Gruzínsko

Ponúkame na predaj moderné apartmány v exkluzívnom hoteli s bazénom na streche a súkromnou pláž

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

90,000 € 3000 €/m²

Investičný pozemok v meste Sečovce

Reality Sečovce

Pozemok pre rodinné domy | - | 4,200 m²

Využite skvelú investičnú príležitosť! Ponúkame Vám na predaj atraktívny investičný pozemok v

Publikované: 10.04.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Sečovce

25 €/m2 25 €/m2

Hľadáme 1i byt na výkup – platíme 95% trhovej hodnoty!

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | Hlavná | 35 m²

Máte nehnuteľnosť, ktorú potrebujete predať rýchlo a bez komplikácií? Sme tu pre vás. Naša spol

Publikované: 16.08.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

1 € 0 €/m²

PRIPRAVUJEME - 3 IZBOVÝ BYT | 76m² | BRATISLAVA – RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | - | 76 m²

🔥 NA PREDAJ – 3-IZBOVÝ BYT | 76m² | BRATISLAVA – RUŽINOV Ponúkame na predaj 3-izbový byt nac

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

1 € 0 €/m²

Novinka
Novinka

NA PREDAJ, rekreačný pozemok v k.ú. Stupava, 5637 m2

Reality Stupava

Rekreačný pozemok | Karpatská | 5,637 m²

AMOS reality predáva veľký 5637 m2 rekreačný pozemok v obci Stupava. Pozemok vhodný pre rekreač

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Stupava

200 €/m2 200 €/m2

Veľký 4 - izbový byt širšie centrum REZERVOVANÉ!

Reality Žilina

4 izbový byt | Hlboká | 101 m²

Priestranný 4-izbový byt pri centre mesta o výmere 101 m² po kompletnej rekonštrukcii Ponú

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Žilina

269,000 € 2663 €/m²

Chorvátsko- Apartmán so záhradou len 100m od mora

Reality Chorvátsko

2 izbový byt | Chorvátsko

Nové bývanie RK Vám ponúka na predaj apartmán na ostrove Vir v Chorvátsku. Nachádza sa na príz

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

157,000 € 3925 €/m²

Tehlový zrekonštruovaný 3 izbový byt - Bulvár - REZERVOVANÉ

Reality Žilina

3 izbový byt | Bulvár | 59 m²

REZERVOVANÉ. Ponúkame na predaj moderný zrekonštruovaný 3- izbový byt v tehlovom bytovom dome,

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Žilina

180,000 € 3051 €/m²

Pozemok na chatu s krásnymi výhľadmi – Zádubnie

Reality Žilina

Rekreačný pozemok | Pod Adamovcom | 400 m²

Predstavujeme vám rekreačný stavebný pozemok s výnimočnou atmosférou – 400 m² v krásnom prostre

Publikované: 20.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

65,000 € 163 €/m²

Slnečná zrekonštruovaná garsónka - Hliny 6 - REZERVOVANÉ

Reality Žilina

Garsónka | Hliny 6 | 24 m²

REZERVOVANÉ. Ponúkame iba u nás na predaj slnečný byt - peknú svetlú zrekonštruovanú garsónku,

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Žilina

120,000 € 5000 €/m²

4-izb. zariadený rodinný dom 1241m2 Dvorníky pri Hlohovci,

Reality Dvorníky

Rodinný dom | - | 133 m²

Na predaj zariadený, moderný, nadštandardný, 4-izb. rodinndom „bungalov“,sedlová strecha (poch

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Dvorníky

1 € 0 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

POSLEDNÝ 3iByt 87m2+záhrada 82m2+1x parkovanie Krakovany

Reality Krakovany

3 izbový byt | - | 87 m²

SaleA - Váš partner v realitách ponúka na predaj 3-izbový veľkopodlažný tehlový byt s výhodami

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Krakovany

175,200 € 2014 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NOVÉ 3-izbový byt (57,8m2)+balkón (3,5m2) Dvorníky pri HC

Reality Dvorníky

3 izbový byt | - | 64 m²

SaleA - Váš partner v realitách ponúka na predaj 1-izbový bezbariérový tehlový byt (57,8,8m2) s

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Dvorníky

127,500 € 1992 €/m²

Rodinný dom v obci Ostrý Grúň s pozemkom a záhradou 4462m2

Reality Ostrý Grúň

Rodinný dom | - | 125 m²

Salea Váš partner v realich ponúka na predaj jedinečnú nehnuteľnosť v tichej a krásnej lokalite

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Ostrý Grúň

59,990 € 480 €/m²

Dom pri jazere - 4 izbová novostavba Trstice- Znížená cena

Reality Trstice

Rodinný dom | Pri jazere | 90 m²

SaleA- Váš partner v realitách Vám ponúka na predaj 4 izbovú novostavbu rodinného domu o výmere

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Trstice

225,000 € 2500 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

5 izbový rodinný dom v Šali + menší domček pre rodičov

Reality Šaľa

Rodinný dom | Šaľa | 150 m²

SaleA- Váš partner v realitách Vám ponúka na predaj rodinný dom 5 izbový v meste Šaľa. Rodinný

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Šaľa

Cena dohodou

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8513)
Reality v Martine (769)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30273)
Rodinné domy na predaj (23047)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (179)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Upresniť hľadanie