EXKLUZÍVNE APARTMÁNY V SRDCI VYSOKÝCH TATIER - D-215

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | - | 61.21 m²

Hľadáte investičnú príležitosť s dobrým výnosom ? Máme pre Vás exkluzívny apartmán v jedinečno

Publikované: 21.01.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

707,460 € 11558 €/m²

Pozemok 3258 m2 - Žitavany - Zlaté Moravce

Reality Žitavany

Pozemok pre rodinné domy | Kňažice | 3,258 m²

Ponúkame Vám na predaj rovinatý investičný pozemok v obci Žitavany, okres Zlaté Moravce. Pozem

Publikované: 05.04.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Žitavany

290,000 € 89 €/m²

Na predaj 3 izbový byt s balkónom v Nitre na Klokočine

Reality Nitra

3 izbový byt | Partizánska ulica | 76 m²

Koval reality - Predaj 3-izbového bytu s balkónom v Nitra – Klokočina. V inzeráte sú použité fo

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Nitra

163,000 € 2145 €/m²

Na predaj pozemok - záhrada vhodný aj ako investícia

Reality Blatná na Ostrove

Záhrada | Blatná na Ostrove | 2 m²

Spoločnosť RECARE – Reality Care ponúka exkluzívne na predaj pozemok – záhradu s rozlohou 2 269

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Blatná na Ostrove

Cena dohodou

Stavebný pozemok v Nitre, lokalita Šúdol

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Šúdolská ulica | 619 m²

Koval reality Vám ponúkajú na predaj slnečný, mierne svahovitý stavebný pozemok s výmerou 619 m

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

108,990 € 176 €/m²

NA PREDAJ VILA - PROTARAS CYPRUS - ZAHRANIČIE

Reality Cyprus

Rodinný dom | Cyprus

Luxusná Mesogeios Vila 22 na predaj v krásnom meste Protaras na Cypre! Táto nádherná nehnuteľn

Publikované: 06.05.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj

1,750,000 € 8537 €/m²

Na predaj stavebný pozemok obec Ždaňa, okres Košice

Reality Ždaňa

Pozemok pre rodinné domy | - | 588 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj stavebné pozemky v obci Ždaňa, okres Košice-okoli

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Ždaňa

99,900 € 170 €/m²

REZERVOVANÉ - 4 izbový BUNGALOV- Moravany nad Váhom DOLINKY s pozemkom 669 m2

Reality Moravany nad Váhom

Rodinný dom | Hubinská | 110.86 m²

Realitná kancelária Oxfin reality s.r.o. pobočka Tallerova 6/1, Bratislava - Staré Mesto. Ponú

Publikované: 01.05.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Moravany nad Váhom

249,999 € 2345 €/m²

Na predaj 1-izbový byt s veľkým potenciálom v Prievidzi.

Reality Prievidza

1 izbový byt | M. Falešníka | 34 m²

Realitná kancelária Oxfin reality s.r.o. pobočka Tallerova 6/1, Bratislava - Staré Mesto. Pon

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Prievidza

52,500 € 1544 €/m²

Na predaj novostavba vo Vajnoroch 2-izbový byt

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | Baničova | 41.7 m²

Publikované: 22.05.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

179,000 € 4436 €/m²

Na predaj: Výnimočný rekreačný objekt v Hnilčíku – investičná príležitosť v srdci prírody

Reality Hnilčík

Objekt pre obchod | Hnilčík | 830 m²

Hľadáte projekt, ktorý kombinuj krásy slovenského prírodného prostredia s unikátnym potenciálom

Publikované: 15.01.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Hnilčík

Cena dohodou

NA PREDAJ 5-izbový poschodový byt + KK + záhrada + pivnica + 2 park. miesta, Dubová ul. - N. Dubnica

Reality Nová Dubnica

Rodinný dom | Dubová | 141 m²

Ak hľadáte byt, v ktorom sa budete naozaj cítiť ako v rodinnom dome, ste na správnom mieste. Po

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Nová Dubnica

349,900 € 2482 €/m²

NEWDAY | NA PREDAJ priestranný 5-izbový podpivničený rodinný dom | 265 m2 úžitková plocha | 409 m2 pozemok | A. Sládkoviča - Nová Dubnica

Reality Nová Dubnica

Rodinný dom | A. Sládkoviča | 265 m²

NEWDAY Reality ponúka na predaj priestranný 5-izbový rodinný dom v Novej Dubnici na ulici A. Sl

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Nová Dubnica

325,000 € 1226 €/m²

3 izbový byt s parkovaním, Kráľová pri Senci, novostavba

Reality Kráľová pri Senci

3 izbový byt | Športová | 85 m²

Moderný 3-izbový byt s vlastným parkovacím miestom v cene bytu. Projekt Nova Kralova, priamo v

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Kráľová pri Senci

176,900 € 2081 €/m²

1.5 izbový byt Vodárenská kompletná rekonštrukcia

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Vodárenská | 35 m²

Bývanie v srdci mesta s dušou prírody Byt je navrhnutý s dôrazom na komfort, kvalitu a príjemn

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

169,000 € 4829 €/m²

Novostavby 2i a 3i byty, Zelené údolie, Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | - | 74.3 m²

Ponúkame na predaj 2 izbové a 3 izbové byty s balkónom alebo terasou v lokalite „Zelené údolie“

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

158,000 € 3122 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Exkluzívne: Rodinný dom, centrum, Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

Rodinný dom | - | 83.2 m²

EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj rodinný dom typu bungalov, centrum, Spišská Nová Ves. Samostatne

Publikované: 03.02.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Spišská Nová Ves

357,000 € 4772 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Sklad s administratívou v Nitre na predaj

Reality Nitra

Skladový objekt | - | 2,160 m²

Na predaj samostatný priemyselný areál so skladmi a administratívou – Nitra Ponúkame Vám na pr

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Nitra

Cena dohodou

EXKLUZÍVNE Stavebné pozemky, Markušovce, okr. Spišská Nová Ves

Reality Markušovce

Pozemok pre bytovú výstavbu | - | 0 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj stavebné rovinaté pozemky v obci Markušovce, okres Spišská Nová V

Publikované: 01.02.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Markušovce

Cena na vyžiadanie

Na predaj 3 izbový byt s krásnym výhľadom, blízke centrum - Levice

Reality Levice

3 izbový byt | Levice | 66.6 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt s krásnymi výhľadmi, blízke centrum, v meste Levice. K bytu

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Levice

98,000 € 1471 €/m²

Ponúkame na predaj 1-izbový byt s loggiou - Levice, ul. Saratovská

Reality Levice

1 izbový byt | Saratovská | 36.26 m²

Ponúkame na predaj 1-izbový byt s loggiou v meste Levice, na ul. Saratovská. Úžitková plocha by

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Levice

73,990 € 2041 €/m²

RealityDS - PREDAJ - 3 izb. byt so špajzou a loggiou, 72 m2, Čilistovská ulica

Reality Šamorín

3 izbový byt | Čilistovská cesta | 72 m²

RK RealityDS Vám ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný trojizbový byt s loggiou, nachádzaj

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Šamorín

179,000 € 2486 €/m²

NA PRENÁJOM VÝROBNA HALA A ADMINISTRATÍVNA BUDOVA NOVÉ MESTO NAD VÁHOM

Reality Nové Mesto nad Váhom

Objekt pre obchod | - | 4,205 m²

Na prenájom : Hala s administratívnou budovou prenájom rôzných skladových priestorov cena je

Publikované: 05.05.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Nové Mesto nad Váhom

5 €/m2 5 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ 1 IZBOVÝ BYT NA PREDAJ | 31 m² | Trenčín – Sihoť

Reality Trenčín

1 izbový byt | - | 30 m²

NA PREDAJ – 1-IZBOVÝ BYT | 31 m² | Trenčín – Sihot I Ponúkame na predaj zariadený 1-izbový

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trenčín

114,500 € 3817 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (179)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Rodinné domy na predaj (23047)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (769)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30273)
Upresniť hľadanie