Investičný pozemok v blízkosti Čunovského jazera

Reality Bratislava-Čunovo

Pozemok pre rodinné domy | - | 3,084 m²

Pozemok v blízkosti už zastavaného územia a Čunovského jazera na predaj. Aktuálne prebieha zmen

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Čunovo

64,990 € 21 €/m²

MARLICK PROPERTY- 3IZBOVÝ BYT - 65m2- OBCHODNÁ -STARÉ MESTO

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Obchodná | 65 m²

MARLICK PROPERTY ponúka na predaj 3-izbový byt situovaný na Obchodnej ulici v centre Bratislavy

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

259,000 € 3985 €/m²

MALÉ KRŠTEŇANY - Novostavba RD s garážou

Reality Malé Kršteňany

Rodinný dom | - | 87 m²

Ponúkame na predaj novostavbu rodinného domu v malebnej obci Malé KršteňanyHľadáte pokojné býva

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Malé Kršteňany

165,000 € 1897 €/m²

BÁNOVCE NAD BEBRAVOU - Garsónka / širšie centrum / 17 m2

Reality Bánovce nad Bebravou

Garsónka | - | 17 m²

Na predaj ponúkame garsonku s celkovou výmerou 17 m², ktorá sa nachádza na prízemí bytového dom

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

45,000 € 2647 €/m²

Pozemok na výstavbu chaty Drienica

Reality Drienica

Rekreačný pozemok | Drienica | 320 m²

Anovia real estate Vám exkluzívne ponúka na predaj pozemok určený na výstavbu chaty v rekreačne

Publikované: 16.01.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Drienica

18,500 € 58 €/m²

Pozemok na výstavbu a ako bonus mobilný dom v cene!

Reality Rafajovce

Rekreačný pozemok | Rafajovce | 1,768 m²

Mgr. Tamara Krajňáková a Anovia real estate Vám exkluzívne ponúkajú na predaj rozľahlý pozemok

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Rafajovce

42,000 € 24 €/m²

Predaj pozemku v obci Rykynčice s celkovou rozlohou 7 212m² a bonusom

Reality Rykynčice

Zmiešaná zóna | Rykynčice | 7,212 m²

Ponúkame na predaj rozľahlý pozemok s celkovou rozlohou 7 212 m² a bonusom Tento pozemok je id

Publikované: 28.04.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Rykynčice

132,000 € 18 €/m²

ČIERNA LEHOTA / Rekreačná chata / Tiché prostredie / 192 m2

Reality Čierna Lehota

Chalupa, rekreačný domček | - | 18 m²

Ponúkame Vám na predaj rekreačnú chatu v tichom prostredí obce Čierna Lehota. Umiestnená na okr

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Čierna Lehota

27,000 € 1500 €/m²

RK RealityDS – PREDAJ - Klasický vidiecky rodinný dom + 8,15 á pozemok s potenciálom, Šamorín

Reality Šamorín

Rodinný dom | - | 100 m²

RK RealityDS Vám predstavuje na predaj veľmi zachovalý dvojizbový rodinný dom, situovaný v širš

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Šamorín

320,000 € 3200 €/m²

Predaj dvojgeneračný rodinný dom, BA II - Trnávka

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Kamenárska | 210 m²

Na predaj dvojgeneračný rodinný dom, Bratislav II – Trnávka Ideálne bývanie pre dve generácie,

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

666,000 € 3171 €/m²

NA PREDAJ 4izb. rekreačný dom priamo pri golfovom areály PENATI GOLF REZORT

Reality Šajdíkove Humence

Rodinný dom | - | 176.17 m²

Ponúkam na predaj luxusnú novostavbu 4 – izbového rodinného domu, využiteľného na víkendové aj

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Šajdíkove Humence

279,000 € 1584 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

EXKLUZÍVNE APARTMÁNY V SRDCI VYSOKÝCH TATIER - A110

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | - | 33.07 m²

Hľadáte investičnú príležitosť s dobrým výnosom ? Máme pre Vás exkluzívny apartmán- štúdio v j

Publikované: 21.01.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

368,016 € 11128 €/m²

3 izbový rodinný dom - Komjatice - Nové Zámky

Reality Komjatice

Rodinný dom | Komjatice | 140 m²

Ponukame Vám na predaj 3 izbový rodinný dom v obci Komjatice, na tichej ulici. Plocha domu 140m

Publikované: 05.04.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Komjatice

168,000 € 1200 €/m²

Na predaj ZÁHRADA, 858m2, Zálesie

Reality Zálesie

Záhrada | Malinovská | 858 m²

Exkluzívne Vám ponúkam na predaj záhradu zastavanej časti obce Zálesie okres Senec. Celková vým

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Zálesie

79,000 € 92 €/m²

NA PREDAJ pozemok + základová doska + projekt priamo pri golfovom areály PENATI GOLF REZORT

Reality Šajdíkove Humence

Pozemok pre rodinné domy | - | 413 m²

Ponúkame na predaj pozemok zo základovou doskou a projektom na výstavbu 4 – izbového domu, využ

Publikované: 27.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Šajdíkove Humence

69,000 € 167 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj pozemku s kontajnerom -parkovanie motorky/skladovanie

Reality Bratislava-Dúbravka

Garáž | Polianky | 8.05 m²

Spoločnosť RECARE – Reality Care ponúka výnimočný predaj pozemku v osobnom vlastníctve + odolný

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Dúbravka

13,800 € 1714 €/m²

POZEMOK 14.796 m2, Horné Trhovište (Hlohovec)

Reality Horné Trhovište

Pozemok pre rodinné domy | - | 14,796 m²

Ponúkam Vám na predaj 3 pozemky (na LV orná pôda) o rozlohe 14796 m2 vo výlučnom vlastníctve v

Publikované: 27.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Horné Trhovište

295,920 € 20 €/m²

Na predaj 3 izbový byt s balkónom v Nitre

Reality Nitra

3 izbový byt | Dunajská | 64 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Klokočina v meste Nitra. B

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Nitra

168,000 € 2625 €/m²

EXKLUZÍVNA NEHNUTEĽNOSŤ S INVESTIČNÝM POTENCIÁLOM V PÚCHOVE

Reality Púchov

Rodinný dom | 1. Mája | 367.5 m²

Predstavujeme Vám výnimočnú ponuku, ktorá spája komfort mestského bývania s atraktívnou podnika

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Púchov

849,000 € 2310 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Relaxujte a zarábajte: 2 rekreačné chaty na predaj v lesnom prostredí Strážovských vrchov

Reality Soblahov

Chalupa, rekreačný domček | Soblahov | 50 m²

Chcete relaxovať a pritom zárábať? V takom prípade máme pre Vás dve rekreačné chaty v lesnom pr

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Soblahov

85,000 € 1700 €/m²

Pozemok 992m2, obec Betlanovce, okres Sp.N.Ves

Reality Betlanovce

Pozemok pre rodinné domy | - | 992 m²

Ponúkame na predaj pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu, obec Betlanovce, okres Spišská No

Publikované: 01.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Betlanovce

80 €/m2 80 €/m2

NA PREDAJ stavebný pozemok pre výstavbu bytových domov Ilava - Klobušice, 5108 m2

Reality Ilava

Pozemok pre bytovú výstavbu | - | 5,108 m²

NEWDAY Reality Vám ponúka NA PREDAJ stavebný pozemok pre výstavbu bytových domov v Klobušiciach

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Ilava

Cena dohodou

7 izbový dom pod vrchom Žibrica - Štitáre - Nitra

Reality Štitáre

Rodinný dom | Štitáre | 260 m²

Koval reality Vám ponúkajú na predaj krásny 7 izbový rodinný dom v obci Štitáre, v tichej lokal

Publikované: 05.04.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Štitáre

366,000 € 1408 €/m²

4-izbová novostavba, pozemok 722 alebo 731 m2, Kynek, Nitra

Reality Nitra

Rodinný dom | Kynek | 170 m²

Ponúkame Vám na predaj holodom 4-izbového rodinného domu na Kyneku v Nitre. Rodinný dom sa rozp

Publikované: 15.05.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Nitra

294,000 € 1729 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (179)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (769)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Rodinné domy na predaj (23047)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30273)
Upresniť hľadanie