pre investorov: 57ár. pozemok na výstavbu, Košice Krásna

Reality Košice-Krásna

Pozemok pre občiansku vybavenosť | K lesu | 5,759 m²

Realitní makléri Peter Heriban a Klaudia Heribanová Vám ponúkajú exkluzívne na predaj veľký 575

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Krásna

1 € 0 €/m²

Rodinný dom, Pri štadióne, Bardejovská Nová Ves

Reality Bardejov

Rodinný dom | Pri štadióne | 786 m²

Silver Real ponúka na predaj rodinný dom s veľkým rovinatým pozemkom. Nachádza sa v Bardejovske

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Bardejov

250,000 € 318 €/m²

NA PREDAJ 6 IZBOVÝ RODINNÝ DOM S DVOMI BYTOVÝMI JEDNOTKAMI | PODHRADOVÁ | UL. VIHORLATSKÁ

Reality Košice-Sever

Rodinný dom | Vihorlatská | 220 m²

Ing. Ladislav Šosták a Sola Home realitná kancelária vám ponúkajú na predaj veľký 6 izbový rodi

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Košice-Sever

425,000 € 1932 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj 3 izb byt NOVOSTAVBA - BA – Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Staré grunty | 70.3 m²

Ponúkame na predaj exkluzívny priestranný 3 izbový byt v Bratislave v mestskej časti Karlova Ve

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

409,900 € 5831 €/m²

Rezidenčné 3 izbové byty na predaj | Liptovská Teplá

Reality Liptovská Teplá

3 izbový byt | Námestie Štefana Šmiheľa | 72 m²

Moderné bývanie v nádhernej lokalite | Projekt skolaudovaný KAPPA Reality prichádza s výnimočn

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Liptovská Teplá

177,000 € 2458 €/m²

BYTOČ RK - vidiecky 4-izb. RD v Taliansku neďaleko mora s pozemkom 1.080 m2 - Fiumicello

Reality Taliansko

Rodinný dom | Taliansko

Neďaleko pobrežia a slnečného ostrova Grado v Taliansku, kde začína Benátska riviéra ponúkame v

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj

169,000 € 1300 €/m²

BYTOČ RK - 4-izb. mezonet 136m2 s 2x terasou a parkovaním v Taliansku neďaleko pobrežia - Terzo d'Aquileia

Reality Taliansko

Mezonet | Taliansko

Neďaleko pobrežia ale aj slnečného ostrova Grado v Taliansku, kde začína Benátska riviéra ponúk

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

114,000 € 838 €/m²

BYTOČ RK - veľký 4-izb byt 167m2 s garážou a terasou v Taliansku neďaleko pobrežia - Palazzolo dello Stella

Reality Taliansko

4 izbový byt | Taliansko

Neďaleko pobrežia a letoviska Lignano (resp. Bibione) v Taliansku, ponúkame vo vyhľadávanej rez

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

148,000 € 886 €/m²

Predaj | Rodinný dom | potenciál na rekonštrukciu | Brvnište

Reality Brvnište

Rodinný dom | Brvnište | 120 m²

AURA | Concept Vám ponúka na predaj 3-izbový rodinný dom v pôvodnom stave s veľkým potenciálom

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Brvnište

135,900 € 1133 €/m²

Predaj | 4-izbový byt v Považskej Bystrici – lokalita Hliny

Reality Považská Bystrica

4 izbový byt | SNP | 87 m²

AURA | Concept Vám ponúka na predaj 4-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávanej a pokojnej lok

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

167,900 € 1930 €/m²

PREDAJ 3 - IZBOVÝ BYT V CENTRE MESTA S PARKOVANÍM

Reality Žilina

3 izbový byt | Národná | 126 m²

Ponúkame Vám na predaj veľký 3 izbový byt o výmere 126 m2 situovaný na 2.poschodí polyfunkčného

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Žilina

319,000 € 2532 €/m²

Na predaj RD s polyfunkciou, - okr. Zvolen

Reality Železná Breznica

Rodinný dom | - | 486 m²

Realitné Očko Vám exkluzívne ponúka nehnuteľnosť, ktorá nie je pre každého. Je pre človeka, kto

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Železná Breznica

274,900 € 566 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Na predaj samostatne stojaca budova - Habura/ Medzilaborce

Reality Habura

Polyfunkčný objekt | - | 195 m²

Kancelária Realitné očko Vám exkluzívne prináša na predaj samostatne stojacu budovu v centrálne

Publikované: 14.03.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Habura

32,000 € 164 €/m²

Na predaj CHATA s krásnym pozemkom Prochoť

Reality Prochot

Chalupa, rekreačný domček | - | 102 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj útulnú chatu so súpisným číslom v krásnom a pokoj

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Prochot

130,000 € 1275 €/m²

Na predaj samostatne stojaca budova - Lubeník

Reality Lubeník

Polyfunkčný objekt | - | 560.31 m²

Publikované: 14.03.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Lubeník

83,900 € 150 €/m²

Na predaj stavebné pozemky Domaša - časť Valkov

Reality Bžany

Rekreačný pozemok | Domaša | 267 m²

Kancelária Realitné očko Vám ponúka na predaj pozemky v rekreačnom stredisku Domaša - časť Valk

Publikované: 07.01.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Bžany

45,900 € 172 €/m²

Výnimočná ponuka: štyri 2 izb.byty v 1 tehlovom dome, Revúca

Reality Revúca

2 izbový byt | 1.mája | 59 m²

Realitní makléri Peter Heriban a Klaudia Heribanová Vám ponúkajú exkluzívne na predaj AKO CELOK

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Revúca

176,000 € 2983 €/m²

4-izb tehl. byt s balkónom, 81m2, Gerlachovská ul, KE-Sever

Reality Košice-Sever

4 izbový byt | Gerlachovská | 81 m²

Realitní makléri Klaudia Heribanová a Peter Heriban Vám ponúkajú exkluzívne na predaj veľký 4 i

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

232,000 € 2864 €/m²

Pokojné bývanie s veľkým pozemkom len 20km od Košíc– Paňovce

Reality Paňovce

Rodinný dom | Paňovce | 67 m²

Predstavte si rannú kávu na priedomí domu, kde jediným zvukom je spev vtákov a šum lístia z oko

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Paňovce

155,000 € 2313 €/m²

Predaj garážového státia v blízkosti CITY PARK Rovinka a nového Urban Fitness.

Reality Rovinka

Garáž | Hlavná 162/A | 14 m²

STARS REALITY ponúka na predaj garážové státie v novostavbe nachádzajúce sa v tesnej blízkosti

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Rovinka

1 € 0 €/m²

NOVOSTAVBA nebytový priestor 32 m² v obci Dvory nad Žitavou

Reality Dvory nad Žitavou

Priestor pre sklad | - | 32 m²

STARS REALITY ponúka na predaj nebytový priestor o výmere 32 m², nachádzajúcu sa v obci Dvory n

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na predaj Dvory nad Žitavou

12,500 € 391 €/m²

Moderná hala s výnimočnými možnosťami prispôsobenia podľa vašich predstáv!

Reality Bernolákovo

Skladový objekt | Senecka Cesta | 5,000 m²

STARS REALITY v exkluzívnom zasupení majiteľa ponúka na prenájom obchodné priestory, ktoré maji

Publikované: 21.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Bernolákovo

3 €/m2 0 €/m2

Garážový box 16 m² s diaľkovým ovládaním – Podunajské Biskupice

Reality Bratislava-Vrakuňa

Garáž | Podunajská | 16 m²

Ponúkame na predaj samostatný garážový box o výmere 16 m², nachádzajúci sa v garážovom dome v o

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Vrakuňa

27,500 € 1719 €/m²

Predaj ornej pôdy len 2Eur/m2

Reality Vištuk

Orná pôda | Vištuk | 2,347 m²

STARS REALITY Vám ponúka na predaj ornú pôdu v obci Vištuk o výmere 2347m2. V cene je zahrnuté

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Vištuk

4 €/m2 4 €/m2

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8513)
Reality v Martine (769)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (179)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30273)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23047)
Upresniť hľadanie