Predaj 3 izbového bytu, Veľké Dvorníky-Búšlak, so záhradkou

Reality Veľké Dvorníky

3 izbový byt | Búšlak | 85 m²

Realitná kancelíária BF reality ponúka na predaj 3 izbový byt s celkovou výmerou 85 m2, nachádz

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Veľké Dvorníky

78,900 € 928 €/m²

Solivar priestranny 6 izbový dom

Reality Prešov

Rodinný dom | 265 m²

Ponúkame na predaj dvojpodlažný 6 izbový rodinný dom nachádzajúci sa v tichej lokalite Prešov –

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Prešov

289,000 € 1091 €/m²

Slnečný pozemok s výhľadom | 1141 m² | Stará Dúbrava

Reality Prešov

Pozemok pre rodinné domy | Severná | 1,141 m²

Chcete bývať v tichu, ale nechcete sa vzdať výhod mesta? Stará Dúbrava ponúka ideálnu rovnováhu

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Prešov

169 €/m2 169 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Výnimočná ponuka: štyri 2 izb.byty v 1 tehlovom dome, Revúca

Reality Revúca

2 izbový byt | 1.mája | 59 m²

Realitní makléri Peter Heriban a Klaudia Heribanová Vám ponúkajú exkluzívne na predaj AKO CELOK

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Revúca

176,000 € 2983 €/m²

3-izb.chata,7,6ár.pozemok, rekonštr, Baška–Maša

Reality Baška

Chalupa, rekreačný domček | - | 100 m²

Realitní makléri Ing. Peter Heriban a Ing. Klaudia Heribanová, RSc. Vám ponúkajú na predaj 3-i

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Baška

220,000 € 2200 €/m²

3 izb.rod.dom s 10ár.pozemkom, Kráľovce, KE-okolie

Reality Kráľovce

Rodinný dom | - | 150 m²

Možná výmena aj za 3 izb.byt v Košiciach ! Realitní makléri Peter Heriban a Klaudia Heribanová

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Kráľovce

195,000 € 1300 €/m²

NA PREDAJ: LUKRATÍVNY APARTMÁN NA ŠTRBSKOM PLESE

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | - | 47 m²

Predstavujeme vám výnimočný plne zrekonštruovaný apartmán situovaný priamo v centre Štrbského P

Publikované: 18.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

386,500 € 8223 €/m²

NA PREDAJ: MODERNÝ 3 IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE - POPRAD

Reality Poprad

3 izbový byt | - | 74 m²

Realitná kancelária TOP CITY Vám s radosťou ponúka na predaj exkluzívny 3-izbový byt v jednej z

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Poprad

327,000 € 4419 €/m²

Výrazne znížená cena.Na predaj starý dvojdom vhodný na prerobenie

Reality Očová

Rodinný dom | SNP | 200 m²

V malebnej obci Očová na rovinatom pozemku ponúkame Vám na predaj dvojdom .Dom je pôvodnom stav

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Očová

Cena dohodou

Na predaj budova vhodná aj na bývanie alebo podnikanie s bývaním.

Reality Dobrá Niva

Rodinný dom | Slobody | 241 m²

Ponúkame na predaj 15 km od Zvolena v obci Dobrá Niva kamenno tehlový podnikateľský objekt / v

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Dobrá Niva

99,000 € 411 €/m²

VIDIECKY dom v MÉRA– reality Maďarsko

Reality Méra

Rodinný dom | Maďarsko | Méra | -

Rodinný dom na predaj v MAĎARSKU PRI KOŠICIACH vo väčšej obci MÉRA, ktorá sa nachádza POPRI ROV

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Méra

16,900 € 169 €/m²

Predáme dve prevádzkové budovy stojace vedľa seba. Predaj aj jednotlivo.

Reality Očová

Polyfunkčný objekt | SNP | 2,200 m²

Predáme dve prevádzkové budovy stojace vedľa seba. Je možnosť aj individuálneho predaja. Budovy

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Očová

Cena dohodou

Žiť v centre Bratislavy a mať absolútny pokoj? Tento byt vám ukáže, že je to možné.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Jedlíkova | 109 m²

Predstavte si, že ráno vyjdete z domu a ste okamžite v centre diania… no večer sa vrátite do t

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

540,600 € 4960 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Jedinečný stavebný pozemok - 9899m2 pod Považským Inovcom

Reality Zlatníky

Pozemok pre rodinné domy | - | 9,899 m²

Predstavte si miesto, kde sa ráno zobúdzate na ticho prírody, slnko ohrieva pozemok po celý deň

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Zlatníky

Cena dohodou

Stavebný pozemok v tichej časti Stupavy pre domov

Reality Stupava

Pozemok pre rodinné domy | Zadná | 520 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v stabilizovanej zástavbe rodinných domov, ktorý je ideálny

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Stupava

370 €/m2 370 €/m2

***EXKLUZÍVNE***3 izbový byt pod Tatrami*Horný Slavkov s terasou

Reality Vysoké Tatry

3 izbový byt | Horný Slavkov | 62 m²

TOP CITY realitná kancelária Vám EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj 3 izbový byt pod Vysokými Tatram

Publikované: 07.01.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

169,990 € 2742 €/m²

Maďarská certifikovaná RK Hunnia Home ponúka na predaj ihneď voľný, zariadený 2-izbový byt v obľúbenom VILA PARK v Rajke.

Reality Rajka

2 izbový byt | Maďarsko | Rajka

Ponúkame na predaj ihneď voľný , moderný 2-izbový byt s výmerou 46 m², ktorý sa nachádza v tic

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Rajka

139,000 € 3022 €/m²

Rekreačný pozemok Gabčíkovo - časť Prístav 300 m2

Reality Gabčíkovo

Rekreačný pozemok | - | 300 m²

Realitná kancelária BF reality ponúka na predaj rovinatý, slnečný rekreačný pozemok v Gabčíkove

Publikované: 26.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Gabčíkovo

43,000 € 143 €/m²

Budova v centre mesta Poprad, na predaj

Reality Poprad

Polyfunkčný objekt | Námestie Svätého Egídia | 480 m²

TOP CITY realitná kancelária Vám ponúkame na predaj polyfunkčný objekt Poprad, Námestie Svätého

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Poprad

Cena dohodou

PRIPRAVUJEME NA PREDAJ GARÁŽ S ELEKTRIKOU - POPRAD, ZÁPAD

Reality Poprad

Garáž | - | 17 m²

Realitná kancelária TOP CITY Vám ponúka na predaj garáž v Poprade na sídlisku Západ, neďaleko o

Publikované: 21.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Poprad

Cena dohodou

Predám Chatu so záhradou Nová Vieska

Reality Nová Vieska

Chalupa, rekreačný domček | Nová Vieska | 30 m²

Ponúkame Vám na predaj čiastočne zrekonštruovanú chatu v obci Nová Vieska viohradnická oblasť.

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nová Vieska

24,000 € 800 €/m²

BYTOČ RK - 2-izb. byt 62m2 s veľkou terasou v Taliansku na ostrove Grado - Pineta

Reality Taliansko

2 izbový byt | Taliansko

Na slnečnom ostrove Grado v Taliansku, kde začína Benátska riviéra ponúkame na predaj 2-izbový

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

139,000 € 1878 €/m²

BYTOČ RK - svetlý apartmán s veľkou terasou a parkovaním v Taliansku - Bibione

Reality Taliansko

2 izbový byt | Taliansko

Vo vyhľadávanej lokalite v Taliansku - letovisku Bibione, len 900 metrov od pláže ponúkame na p

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

122,000 € 1718 €/m²

BYTOČ RK - pekný 1-izb. apartmán s veľkou terasou v Taliansku Bibione

Reality Taliansko

1 izbový byt | Taliansko

Vo vyhľadávanej lokalite v Taliansku - letovisku Bibione, ponúkame na predaj 1-izbový apartmán

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

97,000 € 2853 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (179)
Reality v Martine (769)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30275)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23050)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Upresniť hľadanie