Rodinný dom | Taliansko
Neďaleko pobrežia ale aj slnečného ostrova Grado v Taliansku, kde začína Benátska riviéra ponúk
179,000 € 869 €/m²
4 izbový byt | Taliansko
Neďaleko pobrežia a letoviska Lignano (resp. Bibione) v Taliansku, ponúkame v tichej štvrti mes
98,000 € 476 €/m²
1 izbový byt | Taliansko
Vo vyhľadávanej lokalite v Taliansku - letovisku Lignano Sabbiadoro, v centrálnej, ale tichej č
127,000 € 3969 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | - | 29,443 m²
Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj rozsiahly pozemok 2,94 ha v prírodnom prostredí –
89,900 € 3 €/m²
Garáž | Tomášikova | 14 m²
Každý večer rovnaký príbeh. Krúžiš po Ružinove, čakáš na šťastie a hráš sa na „lovca parkovania
26,500 € 1893 €/m²
2 izbový byt | - | 56 m²
STARS REALITY prináša projekt Na Klásku, novú ponuku moderného bývania, ktoré spája kvalitnú ar
108,000 € 1929 €/m²
Priestor pre sklad | - | 32 m²
STARS REALITY ponúka na predaj nebytový priestor o výmere 32 m², nachádzajúcu sa v obci Dvory n
12,500 € 391 €/m²
Rekreačný pozemok | - | 3,671 m²
Realitná kancelária BF reality ponúka na predaj krásny pozemok v obľúbenej obci Betliar v okres
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Ťahanovská | 130 m²
Realitní makléri Peter Heriban a Klaudia Heribanová Vám ponúkajú na predaj pozemky na výstavbu
60,000 € 462 €/m²
2 izbový byt | Taliansko
Na slnečnom ostrove Grado v Taliansku, kde začína Benátska riviéra ponúkame na predaj 2-izbový
139,000 € 1878 €/m²
1 izbový byt | Branisková | 41 m²
Realitní makléri Peter Heriban a Klaudia Heribanová Vám ponúkajú na predaj priestranný 1-izbový
174,000 € 4244 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Lietavská Svinná | 60 m²
Ponúkame Vám exkluzívne na predaj rekreačnú chatu v menšej chatovej osade v Lietavskej Svinnej.
85,000 € 1417 €/m²
Rodinný dom | Paňovce | 67 m²
Predstavte si rannú kávu na priedomí domu, kde jediným zvukom je spev vtákov a šum lístia z oko
155,000 € 2313 €/m²
Rekreačný pozemok | - | 229 m²
Kancelária Realitné Očko ponúka na predaj rekreačný pozemok v jednej z najobľúbenejších častí D
120 €/m2 120 €/m2
Skladový objekt | Senecka Cesta | 5,000 m²
STARS REALITY v exkluzívnom zasupení majiteľa ponúka na prenájom obchodné priestory, ktoré maji
3 €/m2 0 €/m2
Orná pôda | Vištuk | 2,347 m²
STARS REALITY Vám ponúka na predaj ornú pôdu v obci Vištuk o výmere 2347m2. V cene je zahrnuté
4 €/m2 4 €/m2
4 izbový byt | Taliansko
Neďaleko pobrežia a letoviska Lignano (resp. Bibione) v Taliansku, ponúkame vo vyhľadávanej rez
148,000 € 886 €/m²
Orná pôda | Povina | 764 m²
AURA | Concept Vám ponúka na predaj slnečný pozemok s výmerou 764 m² , nachádzajúci sa v lokali
21,900 € 29 €/m²
2 izbový byt | 1.mája | 59 m²
Realitní makléri Peter Heriban a Klaudia Heribanová Vám ponúkajú exkluzívne na predaj AKO CELOK
176,000 € 2983 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | - | 100 m²
Realitní makléri Ing. Peter Heriban a Ing. Klaudia Heribanová, RSc. Vám ponúkajú na predaj 3-i
220,000 € 2200 €/m²
Rodinný dom | - | 217 m²
Realitní makléri Peter Heriban a Klaudia Heribanová Vám ponúkajú exkluzívne na predaj 4 izbový
168,000 € 774 €/m²
Rodinný dom | - | 150 m²
Možná výmena aj za 3 izb.byt v Košiciach ! Realitní makléri Peter Heriban a Klaudia Heribanová
195,000 € 1300 €/m²
2 izbový byt | - | 47 m²
Predstavujeme vám výnimočný plne zrekonštruovaný apartmán situovaný priamo v centre Štrbského P
386,500 € 8223 €/m²
2 izbový byt | Taliansko
Vo vyhľadávanej lokalite v Taliansku - letovisku Bibione, len 900 metrov od pláže ponúkame na p
122,000 € 1718 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.