Samostatný rodinný dom 114 m2, v štandarde s kuchyňou, novostavba 2025

Reality Liptovský Mikuláš

Rodinný dom | Jamník | 134 m²

Na predaj tehlový 4-izbový rodinný dom, 3x parkovanie na pozemku, v novovybudovanej lokalite, o

Publikované: 11.01.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Liptovský Mikuláš

290,000 € 2164 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

1-izbový byt č 104 v úplne novom projekte TRI HÁJE v Lipt. Mikuláši

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | Kap.Nálepku 1390 | 53.07 m²

Ponúkame na predaj praktický 1 izbový byt s terasou a predzáhradkou v úplne novom projekte TRI

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

151,588 € 2856 €/m²

Starší rodinný dom po čiastočnej rekonštrukcii, pozemok 1346 m2

Reality Leopoldov

Rodinný dom | Hviezdoslavova | 100 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový rodinný dom so záhradou na Hviezdoslavovej ulici v Leopoldove Dom

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Leopoldov

270,000 € 2700 €/m²

Moderný 5-izbový rodinný dom Orechová Potôň

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Orechová Potôň | 132.4 m²

Ponúkame na predaj 5-izbový rodinný dom - súčasťou je aj priestranná terasa Kolaudácia 01/2026

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

270,000 € 2039 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Odstúpenie prevádzky KADERNÍCTVA_historické centrum Starého Mesta_Hlavná ul.

Reality Košice-Staré Mesto

Objekt pre obchod | Hlavná | 47 m²

"VAŠA KADERNÍCKA ŠANCA: ZARIADENÝ SALÓN PRIPRAVENÝ NA ŠTART!" * FUNKČNÝ SALÓN NA KĽÚČ * VÁŠ NOV

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Košice-Staré Mesto

14,300 € 304 €/m²

Na predaj rekreačný pozemok o výmere 2310 m2 v k.ú. Strážov, obec Žilina

Reality Žilina

Rekreačný pozemok | - | 2,310 m²

Kancelária Realitné očko Vám ponúka na predaj rekreačný pozemok o výmere 2310 m2 v k. ú. Strážo

Publikované: 07.01.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

21 €/m2 21 €/m2

EXKLUZÍVNE v Kežmarku predaj 3 izbový zariadený byt s balkónom ,65 m2.

Reality Kežmarok

3 izbový byt | Petržalská | 65 m²

TOP – CITY Poprad v Kežmarku, ponúka EXLUZÍVNE na predaj pekný kompletne zariadený 3 izbový

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Kežmarok

149,900 € 2306 €/m²

Na predaj priemyselné pozemky, Žabokreky n/N, Partizánske

Reality Žabokreky nad Nitrou

Priemyselná zóna | - | 243,711 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj priemyselné pozemky vhodné na výstavbu výrobných

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Žabokreky nad Nitrou

28 €/m2 28 €/m2

Garáž na predaj 18m², Čárskeho, Košice - Sever

Reality Košice-Sever

Garáž | Čárskeho | 18 m²

🚗 Na predaj: Garáž na Čárskeho ulici, Košice – Sever. Hľadáte vlastný parkovací alebo úložný p

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Košice-Sever

21,500 € 1194 €/m²

Garáž na predaj 14m², Čárskeho, Košice - Sever

Reality Košice-Sever

Garáž | Čárskeho | 14 m²

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Košice-Sever

21,500 € 1536 €/m²

PANORAMA 4i byt VIDEO + 3D

Reality Košice-Vyšné Opátske

4 izbový byt | Jelšová | 112 m²

Spoločnosť RF Reality Financie - Tomáš Barány a Jana Jirásková Vám prinášajú 4 izbový byt v o

Publikované: 24.06.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Vyšné Opátske

365,000 € 3749 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Predaj rodinný dom Sadočné

Reality Sádočné

Rodinný dom | Sadočné | 320 m²

Ponúkame na predaj EXKLUZÍVNE rodinný dom v obci Sadočné okres Považská Bystrica. Dom sa nachád

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Sádočné

300,000 € 938 €/m²

Na predaj skladové priestory 5088m2 + admin. budova

Reality Žarnovica

Skladový objekt | - | 8,166 m²

Ponúkame Vám na predaj priemyselný areál Žarnovica. Plocha: úžitková 8166m2, zastavaná 7176m2,

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Žarnovica

2,800,000 € 343 €/m²

Predaj stavebný pozemok Konská

Reality Konská

Pozemok pre rodinné domy | Slnečná | 0 m²

Ponúkame na predaj stavebné pozemky v obci Konská. Pozemky sa nachádzajú v časti obce určenej

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Konská

58,000 €

REZERVOVANÉ – Predaj domu s garážami v Spišských Vlachoch

Reality Spišské Vlachy

Rodinný dom | Železničná 997/71 | 338 m²

MELEGA & PARTNERS – V exkluzívnom zastúpení klienta ponúkame na predaj priestranný, samostatne

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Spišské Vlachy

250,000 € 740 €/m²

Krásny 4 izb. byt | SIHOŤ I. | 80 m2 | nová rekonštrukcia

Reality Trenčín

4 izbový byt | Smetanova | 80 m²

Na predaj krásny, kompletne zrekonštruovaný 4 izbový byt v Trenčíne v jednej z najlepších lokal

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trenčín

199,800 € 2498 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v priemyselnom areály Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Pozemok pre bytovú výstavbu | Budovateľská | 2,900 m²

Ponúkame Vám na predaj slnečný a rovinatý stavebný pozemok v priemyselnom areály vo vyhľadávane

Publikované: 18.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

129 €/m2 129 €/m2

Predaj priestranného 3 izbového bytu 80 m2, Veľkoblahovská

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Veľkoblahovská | 80 m²

Realitná kancelária BF reality ponúka na predaj 3 izbový byt v Dunajskej Strede, v tehlovom oby

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

153,000 € 1913 €/m²

Pozemok Betliar 3671 m2, TTP v krásnom prostredí

Reality Betliar

Rekreačný pozemok | - | 3,671 m²

Realitná kancelária BF reality ponúka na predaj krásny pozemok v obľúbenej obci Betliar v okres

Publikované: 01.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Betliar

Cena dohodou

na predaj pozemok na výstavbu, Ťahanovská ul, obec Ťahanovce

Reality Košice-Ťahanovce

Pozemok pre rodinné domy | Ťahanovská | 130 m²

Realitní makléri Peter Heriban a Klaudia Heribanová Vám ponúkajú na predaj pozemky na výstavbu

Publikované: 01.05.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Ťahanovce

60,000 € 462 €/m²

1izb.byt s logiou, 41m2, Braniskova ul, KE-Staré mesto

Reality Košice-Staré Mesto

1 izbový byt | Branisková | 41 m²

Realitní makléri Peter Heriban a Klaudia Heribanová Vám ponúkajú na predaj priestranný 1-izbový

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

174,000 € 4244 €/m²

PREDAJ DREVENICA VEĽKÉ ROVNÉ - EXKLUZÍVNE

Reality Veľké Rovné

Chalupa, rekreačný domček | - | 110 m²

Exkluzívne iba u nás Vám ponúkame Vám na predaj dvojpodlažnú rekreačnú chalupu - drevenicu sit

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Veľké Rovné

90,000 € 818 €/m²

PREDAJ CHATY LIETAVSKÁ SVINNÁ

Reality Lietavská Svinná-Babkov

Chalupa, rekreačný domček | Lietavská Svinná | 60 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj rekreačnú chatu v menšej chatovej osade v Lietavskej Svinnej.

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Lietavská Svinná-Babkov

85,000 € 1417 €/m²

NA PREDAJ NOVÝ REZIDENČNÝ PROJEKT 7 RODINNÝCH DOMOV | OBEC VALALIKY

Reality Valaliky

Rodinný dom | nemá | 133 m²

Ing. Ladislav Šosták a Sola Home realitná kancelária vám ponúka na predaj 7 rodinných domov v n

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Valaliky

350,000 € 2632 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (179)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30298)
Reality v Martine (769)
Rodinné domy na predaj (23059)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie