EXKLUZÍVNE NA PREDAJ RODINNÝ DOM V ŽAKOVCIACH

Reality Žakovce

Rodinný dom | - | 300 m²

Realitná kancelária TOP CITY Vám ponúka na predaj rodinný dom v malebnej dedinke pod Tatrami v

Publikované: 07.01.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Žakovce

289,990 € 967 €/m²

Rezidenčné 3 izbové byty na predaj | Liptovská Teplá

Reality Liptovská Teplá

3 izbový byt | Námestie Štefana Šmiheľa | 72 m²

Moderné bývanie v nádhernej lokalite | Projekt skolaudovaný KAPPA Reality prichádza s výnimočn

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Liptovská Teplá

177,000 € 2458 €/m²

VÝHODNÁ CENA Rodinný dom Kľúčovec, pozemok 711 m2

Reality Kľúčovec

Rodinný dom | Kľúčovec | 220 m²

Realitná kancelária BF reality ponúka na predaj 5 izbový dvojpodlažný rodinný dom v obci Kľúčov

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Kľúčovec

145,000 € 659 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v priemyselnom areály Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Pozemok pre bytovú výstavbu | Budovateľská | 2,900 m²

Ponúkame Vám na predaj slnečný a rovinatý stavebný pozemok v priemyselnom areály vo vyhľadávane

Publikované: 18.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

129 €/m2 129 €/m2

Na predaj 4-izbová novostavba len 10km Nitry

Reality Nitra

Rodinný dom | Golianovo | 128 m²

Ponúkame Vám na predaj 4-izbovú novostavbu rodinného domu v obci Golianovo. Plocha: úžitková

Publikované: 18.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Nitra

259,000 € 2023 €/m²

Ponúkam na predaj stavebný pozemok 820m2 STREKOV

Reality Strekov

Pozemok pre rodinné domy | Strekov | 820 m²

Exkluzívna PONUKA !!! Pozemok v maximálnej najlepšej lokalite tochto obca !!! Zavolajte a zisti

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Strekov

24,500 € 30 €/m²

Rodinný penzión s obchodným priestorom Veľký Meder

Reality Veľký Meder

Hotel, penzión, ubytovňa | Poľovnícka | 120 m²

Rozhodli ste sa podnikať a hľadáte vhodnú príležitosť? Ponúkame Vám ju v podobe zabehnutého ro

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Veľký Meder

200,000 € 1667 €/m²

***EXKLUZÍVNE***3 izbový byt pod Tatrami*Horný Slavkov s terasou

Reality Vysoké Tatry

3 izbový byt | Horný Slavkov | 62 m²

TOP CITY realitná kancelária Vám EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj 3 izbový byt pod Vysokými Tatram

Publikované: 07.01.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

169,990 € 2742 €/m²

Maďarská certifikovaná RK Hunnia Home ponúka na predaj ihneď voľný, zariadený 2-izbový byt v obľúbenom VILA PARK v Rajke.

Reality Rajka

2 izbový byt | Maďarsko | Rajka

Ponúkame na predaj ihneď voľný , moderný 2-izbový byt s výmerou 46 m², ktorý sa nachádza v tic

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Rajka

139,000 € 3022 €/m²

PRIPRAVUJEME NA PREDAJ GARÁŽ S ELEKTRIKOU - POPRAD, ZÁPAD

Reality Poprad

Garáž | - | 17 m²

Realitná kancelária TOP CITY Vám ponúka na predaj garáž v Poprade na sídlisku Západ, neďaleko o

Publikované: 21.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Poprad

Cena dohodou

Krásny 4 izb. byt | SIHOŤ I. | 80 m2 | nová rekonštrukcia

Reality Trenčín

4 izbový byt | Smetanova | 80 m²

Na predaj krásny, kompletne zrekonštruovaný 4 izbový byt v Trenčíne v jednej z najlepších lokal

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trenčín

199,800 € 2498 €/m²

Ponúkam NA PREDAJ 4 izbovú NOVOSTAVBU s GARÁŽOU BAJČ

Reality Bajč

Rodinný dom | BAJČ | 152 m²

Nový Projekt !!!Ponúkame Vám na predaj murovaný 4 izbový Bungalov - NOVOSTAVBU v obci Bajč.Ploc

Publikované: 18.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Bajč

215,000 € 1414 €/m²

N.O.V.I.N.K.A Ponúkam na predaj veľký Rodinný DOM-NOVOSTAVBA Bajč

Reality Bajč

Rodinný dom | Bajč | 156 m²

Ponúkame Vám na predaj murovaný veľký 4 izbový bungalov - NOVOSTAVBU v obci Bajč. Plocha: úžitk

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Bajč

215,000 € 1378 €/m²

REZERVOVANÉ – Predaj domu s garážami v Spišských Vlachoch

Reality Spišské Vlachy

Rodinný dom | Železničná 997/71 | 338 m²

MELEGA & PARTNERS – V exkluzívnom zastúpení klienta ponúkame na predaj priestranný, samostatne

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Spišské Vlachy

250,000 € 740 €/m²

Na Predaj 2 izbový byt NOVOSTAVBA Nové Zámky

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | JUH | 47 m²

Ponúkame Vám na predaj 2- izbový byt s balkónom v Novostavbe v meste Nové Zámky. Plocha: úžitk

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

152,000 € 3234 €/m²

Rekreačný pozemok Gabčíkovo - časť Prístav 300 m2

Reality Gabčíkovo

Rekreačný pozemok | - | 300 m²

Realitná kancelária BF reality ponúka na predaj rovinatý, slnečný rekreačný pozemok v Gabčíkove

Publikované: 26.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Gabčíkovo

43,000 € 143 €/m²

Budova v centre mesta Poprad, na predaj

Reality Poprad

Polyfunkčný objekt | Námestie Svätého Egídia | 480 m²

TOP CITY realitná kancelária Vám ponúkame na predaj polyfunkčný objekt Poprad, Námestie Svätého

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Poprad

Cena dohodou

NA PREDAJ - 2 izbový byt Strážske, okres Michalovce

Reality Strážske

2 izbový byt | - | 50 m²

Kancelária Realitné Očko ponúka na predaj elegantný a svetlom zaliaty 2-izbový byt s dvomi logg

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Strážske

81,900 € 1638 €/m²

Predaj 2 izb bytu v novostavbe s garážovým státím

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Kazanská | 55 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt s garážovým státím v podzemnej garáži v staršej novostavbe na K

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

210,000 € 3818 €/m²

HĽADÁME PRE KLIENTA: 1izb byt s balkónom; POPRAD; platba v hotovosti

Reality Poprad

1 izbový byt | JUH | 40 m²

ADRIREAL hľadá pre klienta 1-izbový byt v Poprade. Pre konkrétneho klient hľadáme byt po čias

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Poprad

115,000 € 2875 €/m²

Predaj stavebného pozemku Gabčíkovo

Reality Gabčíkovo

Pozemok pre rodinné domy | - | 468 m²

Ponúkame na predaj rovinatý stavebný pozemok v rekreačnej oblasti Gabčíkovo -prístav,pozemok je

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Gabčíkovo

69,000 € 147 €/m²

HĽADÁME PRE KLIENTA:2i byt; pôvodný stav; KEŽMAROK; platba v hotovosti

Reality Kežmarok

2 izbový byt | JUH | 50 m²

ADRIREAL hľadá pre konkrétneho klienta 2-izbový byt v Kežmarku. Byt môže byt v pôvodnom stave

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Kežmarok

120,000 € 2400 €/m²

BYTOČ RK - veľký 3-izb byt 123m2 s garážou a terasou v Taliansku neďaleko pobrežia - Muzzana del Turgnano

Reality Taliansko

3 izbový byt | Taliansko

Neďaleko pobrežia a letoviska Lignano (resp. Bibione, či Grado) v Taliansku, ponúkame v tichej

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

120,000 € 976 €/m²

Predám pozemok v Záhorskej Bystrici v Bratislave

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rekreačný pozemok | Hodonínska | 2,082 m²

Predám pozemok v Záhorskej Bystrici v Bratislave. Pozemok podľa územného plánu je v záne slúžia

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

145,000 € 70 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1414)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (179)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Reality v Martine (769)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30298)
Rodinné domy na predaj (23059)
Upresniť hľadanie