Znížená cena! Skvelá investičná príležitosť! Pozemok s rozlohou až 2142 m2 so všetkými IS, Slovenský Grob

Reality Slovenský Grob

Pozemok pre rodinné domy | Chorvátska | 2,142 m²

Sale-A, Váš partner v realitách, ponúka na predaj veľký pozemok v Slovenskom Grobe. Pozemok má

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Slovenský Grob

370,000 € 173 €/m²

Predáme halu v Žiline o výmere 2466 m2, s pozemkom 3572 m2

Reality Žilina

Skladový objekt | Na stanicu | 2,466 m²

Predáme zateplenú, vykurovanú halu v Žiline, kolaudovanú 2005 (hala) - 2007 (dvojpodlažný adm

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Žilina

1,850,000 € 750 €/m²

🏡 Útulná chata v srdci prírody – Nesluša

Reality Nesluša

Chalupa, rekreačný domček | Nesluša | 110 m²

🏡 Chata na predaj – Nesluša, okres Kysucké Nové Mesto Ponúkame na predaj útulnú chatu v krásno

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nesluša

97,000 € 882 €/m²

Pozemok na chatu s krásnymi výhľadmi – Zádubnie

Reality Žilina

Rekreačný pozemok | Pod Adamovcom | 400 m²

Predstavujeme vám rekreačný stavebný pozemok s výnimočnou atmosférou – 400 m² v krásnom prostre

Publikované: 20.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

65,000 € 163 €/m²

Predáme stavebný pozemok v obci Svederník o výmere 1205 m2

Reality Svederník

Pozemok pre rodinné domy | . | 1,205 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v Svederníku s rozlohou 1205 m² v krásnom prostredí plno

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Svederník

118,000 € 98 €/m²

Výrazná zľava! Luxusný dvojdom Zavar! 1058 m2!

Reality Zavar

Rodinný dom | - | 230 m²

Sale-A Váš partner v realitách ponúka exkluzívne na predaj veľkorysú novostavbu dvojgeneračného

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Zavar

389,900 € 1695 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Predpredaj luxusných bytov priamo v centre mesta Pezinok!

Reality Pezinok

2 izbový byt | Meisslova 1 | 97.13 m²

Chcete bývať priamo v centre mesta Pezinok? Chcete mať luxusný domov s komplet smart riešením

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Pezinok

355,000 € 3655 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Pozemok so starým domom 1333m2. Tomášikovo.

Reality Tomášikovo

Rodinný dom | - | 100 m²

Ivona Bartíková a SaleA – Váš partner v realitách Vám prinášajú do ponuky pozemok so starším ro

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Tomášikovo

68,000 € 680 €/m²

Pozemok v obci Jablonka o výmere 773m2.

Reality Jablonka

Rekreačný pozemok | Hlavná | 773 m²

SaleA - váš partner v realitách vám ponúka na predaj pozemok v obci Jablonka o celkovej výmere

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Jablonka

15 €/m2 15 €/m2

2 izbový byt- Pod sadom, Závodie

Reality Žilina

2 izbový byt | - | 45 m²

Salea ponúka na predaj 2 izbový byt s výbornou polohou, byt je zariadený. Pozostáva z menšej ch

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Žilina

160,000 € 3556 €/m²

Investícia alebo víkendový byt v srdci Horehronia

Reality Pohorelá

2 izbový byt | - | 60 m²

Realitná kancelária Nové bývanie Vám ponúka na predaj krásne zrekonštruovaný 2-izbový byt s vým

Publikované: 04.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Pohorelá

79,000 € 1317 €/m²

Exkluzívna novostavba, lokalita, špičková kvalita, 9 apartmánov s výhľadom na more

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Exkluzívna novostavba v Zatone – Len 100 metrov od mora! Inteligentné domy, panoramatické výhľ

Publikované: 09.08.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

387,000 € 4500 €/m²

Chorvátsko - Novostavba apartmánu len 70m od mora so zariadením - Vir - Prezida

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj novostavbu apartmánu len 70 m od mora na ostrove Vir v Cho

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

259,000 € 3985 €/m²

Chorvátsko - Novostavba 250m od mora a krásnej pláže

Reality Chorvátsko

2 izbový byt | Chorvátsko

Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj apartmán vo výbornej lokalite na južnej strane ostrova Vir

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

200,000 € 4444 €/m²

Predáme priemyselný areál v Košickom kraji

Reality Spišská Nová Ves

Objekt pre obchod | Drevárska | 16,890 m²

Predáme priemyselný areál v Spišskej Novej Vsi. Ide o výrobné a skladové priestory využívané d

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Spišská Nová Ves

3,900,000 € 231 €/m²

Predáme pozemok v Rajeckých Tepliciach o výmere 778 m2

Reality Rajecké Teplice

Pozemok pre rodinné domy | Zábrežná | 778 m²

Predáme stavebný pozemok pre stavbu rodinného rodinné domu v Rajeckých Tepliciach, na Zábrežnej

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Rajecké Teplice

189,750 € 244 €/m²

Ponúkame pozemok o výmere 28.947 m2 v Bytči.

Reality Bytča

Pozemok pre rodinné domy | Na Sahare | 28,947 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok na výstavbu rodinných domov o celkovej výmere 28.947 m2

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Bytča

Cena dohodou

1 izbový byt - Liptovský Hrádok

Reality Liptovský Hrádok

1 izbový byt | Komenského | 28.77 m²

Predstavujeme vám unikátnu príležitosť vlastniť 1-izbový byt v Liptovskom Hrádku. Byt v tehlovo

Publikované: 17.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Liptovský Hrádok

100,000 € 3476 €/m²

Samostatný rodinný dom 114 m2, v štandarde s kuchyňou, novostavba 2025

Reality Liptovský Mikuláš

Rodinný dom | Jamník | 134 m²

Na predaj tehlový 4-izbový rodinný dom, 3x parkovanie na pozemku, v novovybudovanej lokalite, o

Publikované: 11.01.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Liptovský Mikuláš

290,000 € 2164 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

1-izbový byt č 104 v úplne novom projekte TRI HÁJE v Lipt. Mikuláši

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | Kap.Nálepku 1390 | 53.07 m²

Ponúkame na predaj praktický 1 izbový byt s terasou a predzáhradkou v úplne novom projekte TRI

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

151,588 € 2856 €/m²

Starší rodinný dom po čiastočnej rekonštrukcii, pozemok 1346 m2

Reality Leopoldov

Rodinný dom | Hviezdoslavova | 100 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový rodinný dom so záhradou na Hviezdoslavovej ulici v Leopoldove Dom

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Leopoldov

270,000 € 2700 €/m²

Moderný 5-izbový rodinný dom Orechová Potôň

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Orechová Potôň | 132.4 m²

Ponúkame na predaj 5-izbový rodinný dom - súčasťou je aj priestranná terasa Kolaudácia 01/2026

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

270,000 € 2039 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Odstúpenie prevádzky KADERNÍCTVA_historické centrum Starého Mesta_Hlavná ul.

Reality Košice-Staré Mesto

Objekt pre obchod | Hlavná | 47 m²

"VAŠA KADERNÍCKA ŠANCA: ZARIADENÝ SALÓN PRIPRAVENÝ NA ŠTART!" * FUNKČNÝ SALÓN NA KĽÚČ * VÁŠ NOV

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Košice-Staré Mesto

14,300 € 304 €/m²

Na predaj rekreačný pozemok o výmere 2310 m2 v k.ú. Strážov, obec Žilina

Reality Žilina

Rekreačný pozemok | - | 2,310 m²

Kancelária Realitné očko Vám ponúka na predaj rekreačný pozemok o výmere 2310 m2 v k. ú. Strážo

Publikované: 07.01.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

21 €/m2 21 €/m2

Rýchly výber

Reality v Martine (768)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30301)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23060)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie