3-izb. byt, 69 m2, lodžia, 2x balkón, Košice Boženy Němcovej

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | Boženy Němcovej | 69 m²

Ponúkame na predaj pekný VEĽKÝ 3-IZBOVÝ BYT s LODŽIOU a DVOMA BALKÓNMI na 7.poschodí /11 vo vyh

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

279,900 € 4057 €/m²

Na predaj priemyselné pozemky, Žabokreky n/N, Partizánske

Reality Žabokreky nad Nitrou

Priemyselná zóna | - | 243,711 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj priemyselné pozemky vhodné na výstavbu výrobných

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Žabokreky nad Nitrou

28 €/m2 28 €/m2

Rodinný dom, Brezina, okres Trebišov, pozemok 774 m2

Reality Brezina

Rodinný dom | Hlavná | 150 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Brezina, okres Trebišov. Dom bol daný do užívania v roku

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Brezina

93,000 € 620 €/m²

Garáž na predaj 18m², Čárskeho, Košice - Sever

Reality Košice-Sever

Garáž | Čárskeho | 18 m²

🚗 Na predaj: Garáž na Čárskeho ulici, Košice – Sever. Hľadáte vlastný parkovací alebo úložný p

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Košice-Sever

21,500 € 1194 €/m²

Stavebný pozemok 881m2 - Zlatníky pri Bánovciach na predaj

Reality Zlatníky

Pozemok pre bytovú výstavbu | Jakoňovec | 881 m²

Predaj hotových slnečných stavebných pozemkov pod úpätím Považského Inovca v obci Zlatníky sa p

Publikované: 27.06.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Zlatníky

34,359 € 39 €/m²

Predám záhradku - Borová hora - Stráň

Reality Zvolen

Záhrada | Jabloňová | 347 m²

V záhradkárskej osade Stráň na Borovej ponúkam na predaj vysporiadanú záhradku o výmere 347 m2

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Zvolen

16,000 € 46 €/m²

PREDAJ 3-izbový byt Spišská Sobota - novostavba

Reality Poprad

3 izbový byt | Grébova | 89.9 m²

AV REALITY vám ponúka na predaj moderný a priestranný 3-izbový byt s dvomi terasami. Byt sa nac

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Poprad

250,000 € 2781 €/m²

REZERVOVANÝ Na predaj – moderný bungalov Hôrka

Reality Poprad

Rodinný dom | Hôrka | 160 m²

Aj keď tento bungalov si veľmi rýchlo našiel nového majiteľa, už čoskoro vám predstavíme ďalší.

Publikované: 14.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Poprad

Cena dohodou

Predaj Abrahámovce stavebný pozemok o ploche cca 900 m2.

Reality Abrahámovce

Pozemok pre rodinné domy | - | 900 m²

TOP – CITY v obci Abrahámovce okres Kežmarok ponúka na predaj stavebný pozemok o ploche cca 900

Publikované: 07.01.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Abrahámovce

73 €/m2 73 €/m2

PANORAMA 4i byt VIDEO + 3D

Reality Košice-Vyšné Opátske

4 izbový byt | Jelšová | 112 m²

Spoločnosť RF Reality Financie - Tomáš Barány a Jana Jirásková Vám prinášajú 4 izbový byt v o

Publikované: 24.06.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Vyšné Opátske

365,000 € 3749 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Zariadená dvojgarsónka (42,5 m²) vo Vrakuni – BEZ TIARCH

Reality Bratislava-Vrakuňa

Dvojgarsónka | - | 42.5 m²

Hľadáte štartovacie bývanie s nízkymi nákladmi alebo bezpečnú investíciu s rýchlou návratnosťou

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

123,000 € 2894 €/m²

Predám krásny 4 izb. tehlový byt, 100 m2, garáž, 2 loggie, záhrada, Podhradová-Košice

Reality Košice-Sever

4 izbový byt | Mengusovská | 100 m²

Predám krásny tehlový 4 izbový byt vo výmere 100 m2 (pôvodne 5 izbový) so záhradou v nádhernej

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

384,900 € 3849 €/m²

Predaj rodinný dom Sadočné

Reality Sádočné

Rodinný dom | Sadočné | 320 m²

Ponúkame na predaj EXKLUZÍVNE rodinný dom v obci Sadočné okres Považská Bystrica. Dom sa nachád

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Sádočné

300,000 € 938 €/m²

Na predaj skladové priestory 5088m2 + admin. budova

Reality Žarnovica

Skladový objekt | - | 8,166 m²

Ponúkame Vám na predaj priemyselný areál Žarnovica. Plocha: úžitková 8166m2, zastavaná 7176m2,

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Žarnovica

2,800,000 € 343 €/m²

Na predaj rodinný dom a parkovaním - Nižná Šebastová, Prešov

Reality Prešov

Rodinný dom | Rybárska | 78 m²

Kancelária Realitné Očko Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom s tromi samostatnými bytov

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Prešov

475,000 € 6090 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 3itb byt - Nižná Šebastová, Prešov

Reality Prešov

Rodinný dom | Rybárska | 78 m²

Kancelária Realitné Očko Vám exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt s loggiou v mestskej čast

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Prešov

179,000 € 2295 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

EXKLUZÍVNE !!! Predaj 3 izbový prerobený byt Nábrežná NZ

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Nové Zámky | 77 m²

Exkluzívne IBA U NÁS !!!Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt Nové Zámky, Nové Zámky. Plocha: úži

Publikované: 18.05.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

133,000 € 1608 €/m²

Znížená cena!Na predaj: 3-izbová novostavba len 9km od Podhájskej

Reality Podhájska

Rodinný dom | Podhájska | 85 m²

Hľadáte moderné, pokojné a komfortné bývanie? Tento rodinný dom v obci Čechy postavený na kľúč

Publikované: 20.05.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Podhájska

149,000 € 1429 €/m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ RODINNÝ DOM V ŽAKOVCIACH

Reality Žakovce

Rodinný dom | - | 300 m²

Realitná kancelária TOP CITY Vám ponúka na predaj rodinný dom v malebnej dedinke pod Tatrami v

Publikované: 07.01.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Žakovce

289,990 € 967 €/m²

Rezidenčné 3 izbové byty na predaj | Liptovská Teplá

Reality Liptovská Teplá

3 izbový byt | Námestie Štefana Šmiheľa | 72 m²

Moderné bývanie v nádhernej lokalite | Projekt skolaudovaný KAPPA Reality prichádza s výnimočn

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Liptovská Teplá

177,000 € 2458 €/m²

VÝHODNÁ CENA Rodinný dom Kľúčovec, pozemok 711 m2

Reality Kľúčovec

Rodinný dom | Kľúčovec | 220 m²

Realitná kancelária BF reality ponúka na predaj 5 izbový dvojpodlažný rodinný dom v obci Kľúčov

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Kľúčovec

145,000 € 659 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v priemyselnom areály Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Pozemok pre bytovú výstavbu | Budovateľská | 2,900 m²

Ponúkame Vám na predaj slnečný a rovinatý stavebný pozemok v priemyselnom areály vo vyhľadávane

Publikované: 18.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

129 €/m2 129 €/m2

Na predaj 4-izbová novostavba len 10km Nitry

Reality Nitra

Rodinný dom | Golianovo | 128 m²

Ponúkame Vám na predaj 4-izbovú novostavbu rodinného domu v obci Golianovo. Plocha: úžitková

Publikované: 18.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Nitra

259,000 € 2023 €/m²

Ponúkam na predaj stavebný pozemok 820m2 STREKOV

Reality Strekov

Pozemok pre rodinné domy | Strekov | 820 m²

Exkluzívna PONUKA !!! Pozemok v maximálnej najlepšej lokalite tochto obca !!! Zavolajte a zisti

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Strekov

24,500 € 30 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (768)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23060)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30301)
Upresniť hľadanie