Predaj novostavba rodinný dom Dunajský Klátov

Reality Dunajský Klátov

Rodinný dom | - | 202 m²

Ponúkame na predaj 5-izbový rodinný dom 10 minút od Dunajskej Stredy. Nehnuteľnosť sa nachádza

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Dunajský Klátov

199,900 € 990 €/m²

Chorvátsko - Apartmán na ostrove Vir – ideálny pre dovolenku aj bývanie!

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Nové Bývanie RK vám ponúka na predaj skvelý apartmán s rozlohou 50,82 m², ktorý sa nachádza na

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

160,000 € 3148 €/m²

Chorvátsko - Luxusná novostavba vily s bazénom a nerušeným výhľadom na more blízko pieskovej pláže v Privlake

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

EXKLUZÍVNA VILA S PANORAMATICKÝM VÝHĽADOM NA MORE A BAZÉNOM - PRIVLAKA, CHORVÁTSKO ☀️ PONUKA OD

Publikované: 05.06.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj

950,000 € 3778 €/m²

Veľký 4 - izbový byt širšie centrum REZERVOVANÉ!

Reality Žilina

4 izbový byt | Hlboká | 101 m²

Priestranný 4-izbový byt pri centre mesta o výmere 101 m² po kompletnej rekonštrukcii Ponú

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Žilina

269,000 € 2663 €/m²

Chorvátsko- Apartmán so záhradou len 100m od mora

Reality Chorvátsko

2 izbový byt | Chorvátsko

Nové bývanie RK Vám ponúka na predaj apartmán na ostrove Vir v Chorvátsku. Nachádza sa na príz

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

157,000 € 3925 €/m²

Tehlový zrekonštruovaný 3 izbový byt - Bulvár - REZERVOVANÉ

Reality Žilina

3 izbový byt | Bulvár | 59 m²

REZERVOVANÉ. Ponúkame na predaj moderný zrekonštruovaný 3- izbový byt v tehlovom bytovom dome,

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Žilina

180,000 € 3051 €/m²

Rodinný dom,130 m2,garáž Tekovské Lužany, okr. Levice

Reality Tekovské Lužany

Rodinný dom | - | 130 m²

SaleA- Váš partner v realitách ponúka na predaj rodinný dom, 130 m2 a celková výmera pozemku je

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Tekovské Lužany

83,000 € 638 €/m²

Slnečná zrekonštruovaná garsónka - Hliny 6 - REZERVOVANÉ

Reality Žilina

Garsónka | Hliny 6 | 24 m²

REZERVOVANÉ. Ponúkame iba u nás na predaj slnečný byt - peknú svetlú zrekonštruovanú garsónku,

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Žilina

120,000 € 5000 €/m²

4-izb. zariadený rodinný dom 1241m2 Dvorníky pri Hlohovci,

Reality Dvorníky

Rodinný dom | - | 133 m²

Na predaj zariadený, moderný, nadštandardný, 4-izb. rodinndom „bungalov“,sedlová strecha (poch

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Dvorníky

1 € 0 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

POSLEDNÝ 3iByt 87m2+záhrada 82m2+1x parkovanie Krakovany

Reality Krakovany

3 izbový byt | - | 87 m²

SaleA - Váš partner v realitách ponúka na predaj 3-izbový veľkopodlažný tehlový byt s výhodami

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Krakovany

175,200 € 2014 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

ZAUJÍMAVÉ 3i dom+kuchyňa+1x parking+záhrada 82m2 Krakovany

Reality Krakovany

Rodinný dom | - | 87 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Krakovany

175,200 € 2014 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NOVÉ 3-izbový byt (57,8m2)+balkón (3,5m2) Dvorníky pri HC

Reality Dvorníky

3 izbový byt | - | 64 m²

SaleA - Váš partner v realitách ponúka na predaj 1-izbový bezbariérový tehlový byt (57,8,8m2) s

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Dvorníky

127,500 € 1992 €/m²

2-izbový byt (56,4m2)+záhradka (50m2) Dvorníky pri Hlohovci

Reality Dvorníky

2 izbový byt | - | 56.4 m²

SaleA - Váš partner v realitách ponúka na predaj 2-izbový bezbariérový tehlový byt (56,4m2) so

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Dvorníky

128,208 € 2273 €/m²

Rodinný dom v obci Ostrý Grúň s pozemkom a záhradou 4462m2

Reality Ostrý Grúň

Rodinný dom | - | 125 m²

Salea Váš partner v realich ponúka na predaj jedinečnú nehnuteľnosť v tichej a krásnej lokalite

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Ostrý Grúň

59,990 € 480 €/m²

Dom pri jazere - 4 izbová novostavba Trstice- Znížená cena

Reality Trstice

Rodinný dom | Pri jazere | 90 m²

SaleA- Váš partner v realitách Vám ponúka na predaj 4 izbovú novostavbu rodinného domu o výmere

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Trstice

225,000 € 2500 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

5 izbový rodinný dom v Šali + menší domček pre rodičov

Reality Šaľa

Rodinný dom | Šaľa | 150 m²

SaleA- Váš partner v realitách Vám ponúka na predaj rodinný dom 5 izbový v meste Šaľa. Rodinný

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Šaľa

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Pozemok o výmere 632 m2 Lužianky, pri Nitre

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Pod Hliníkom | 632 m²

SaleA- Váš partner v relitách Vám ponúka na predaj pozemok určený na stavbu rodinného domu o vý

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

41,000 € 65 €/m²

Exkluzívne na predaj: Priestranný 3-izbový apartmán (80 m²) so strešnou terasou na ostrove Vir!

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Splňte si sen o živote pri Jadrane! Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj nádherný, kompletne z

Publikované: 09.06.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

250,000 € 3125 €/m²

Exkluzívne len u nás v ponuke novostavba zrubu v srdci Liptova

Reality Ižipovce

Chata, drevenica, zrub | Ižipovce | 210 m²

Nové Bývanie RK Vám ponúka jedinečnú príležitosť vlastniť kúsok liptovskej prírody. Tento mode

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Ižipovce

450,000 € 2143 €/m²

Chorvátsko-Na predaj apartmán so strešnou terasou a bazénom - Privlaka

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Nové Bývanie RK vám ponúka na predaj apartmán so strešnou terasou len 200 m od pláže v Chorváts

Publikované: 04.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

328,000 € 3952 €/m²

Štýlový priestor s atmosférou v srdci Rajeckých Teplíc

Reality Rajecké Teplice

Obchodné priestory | Školská | 83 m²

V centre kúpeľného mesta Rajecké Teplice ponúkame na predaj jedinečný komerčný priestor o výmer

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na predaj Rajecké Teplice

188,614 € 2272 €/m²

2-izbový investičný byt Fándlyho Žilina

Reality Žilina

2 izbový byt | Juraja Fándlyho | 50 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v centre Žiliny vhodný ako investičný byt za účelom prenajímani

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Žilina

184,900 € 3698 €/m²

Predaj parkovacie státie križovatka Miletičova - Košická

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Bajkalská | 23 m²

Exkluzívna ponuka predaja s možnosťou odpočtu DPH. parkovacie státia 23m2, nachádzajúce sa na r

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

APARTMÁNOVÝ DOM - 4 APARTMÁNY + WELLNESS - TERCHOVÁ

Reality Terchová

Apartmánový dom | Vrátňanská cesta | 350 m²

Vyhľadávaný apartmánový dom v Terchovej na predaj – investícia alebo spoločné rodinné bývanie.

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Terchová

799,000 € 2283 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Reality v Martine (768)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Rodinné domy na predaj (23061)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30298)
Upresniť hľadanie