Chorvátsko luxusná vila s vyhrievaným bazénom 100 m od mora

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

DADOT ponúka na predaj luxusnú Vilu, ktorá sa nachádza vo výbornej lokalite, len 100 m od mora

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj

820,000 € 4481 €/m²

PREDAJ: Posledný voľný!!! St. pozemok Sľažany s IS - 594 m2;39.900 €

Reality Sľažany

Pozemok pre rodinné domy | 594 m²

ADRIREAL v zastúpení klienta ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok v obci Sľažany, len 6 km

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Sľažany

39,900 € 67 €/m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ: Dva domy na veľkorysom pozemku v centre Rajky

Reality Rajka

Rodinný dom | Maďarsko | Rajka

Hľadáte nehnuteľnosť s obrovským potenciálom, ktorú si môžete dokončiť presne podľa svojich pre

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Rajka

110,000 € 550 €/m²

Predaj 3-izbový rodinný dom s nádhernou záhradou – Bezenye

Reality Bezenye

Rodinný dom | Maďarsko | Bezenye

Hľadáte pokojné bývanie v tesnej blízkosti hraníc, v rodinnom dome s vidieckym šarmom? Ponúkame

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Bezenye

158,000 € 1162 €/m²

PREDAJ: Investičná príležitosť pozemok; Nová Lesná; 2731 m2; 112.440 €

Reality Nová Lesná

Iný stavebný pozemok | M.R.Štefanika | 2,731 m²

ADRIREAL v zastúpení klienta ponúka na predaj pozemok v Novej Lesnej s rozlohou 2731m² priamo p

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nová Lesná

112,440 € 41 €/m²

PREDAJ: Záhrada s chatkou Uľany nad Žitavou 401m2; Cena v RK

Reality Úľany nad Žitavou

Záhradná chatka | 16 m²

ADRIREAL v zastúpení klienta ponúka na predaj záhradu s murovanou poschodovou chatkou v tichom

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Úľany nad Žitavou

38,500 € 2406 €/m²

Štýlový 3-izbový byt s loggiou a výhľadom na zeleň – Mamateyova ul. Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | 75 m²

Ponúkame na predaj slnečný, kompletne zariadený 3-izbový byt v jednej z najobľúbenejších častí

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

255,500 € 3407 €/m²

PREDAJ – POZEMOK, 7213 m2, CESTA NA SENEC

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre bytovú výstavbu | Cesta na Senec | 7,213 m²

F-ONE Reality s.r.o. Vám ponúka na predaj tento investičný pozemok: °LOKALITA:

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

2,236,000 € 310 €/m²

Mobilný dom v pri potoku– na víkendy aj bývanie, Ľubietová

Reality Ľubietová

Chalupa, rekreačný domček | - | 530 m²

Pozemok pri potoku s novým mobilným domom – Ľubietová, Hutná Dolina Niektoré miesta nepotre

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Ľubietová

69,998 € 132 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NAJLACNEJŠIE VLASTNÉ BÝVANIE VO ZVOLENE

Reality Zvolen

Chalupa, rekreačný domček | - | 379 m²

NAJLACNEJŠIE VLASTNÉ BÝVANIE VO ZVOLENE POZEMOK + ELEKTRINA + REÁLNY POTENCIÁL NA CELOROČNÉ

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Zvolen

34,997 € 92 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NOVINKA - Praktický 1,5 izb. byt v štandarde s balkónom

Reality Piešťany

2 izbový byt | Dopravná | 40.72 m²

Ponúkame na predaj praktický 1,5 izbový byt s balkónom v úplne novom projekte Swanhouse v Piešť

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Piešťany

123,900 € 3043 €/m²

Predaj | Rovinatý pozemok s výhľadom, Blatnica

Reality Blatnica

Rekreačný pozemok | Blatnica | 2,320 m²

AURA | Concept Vám ponúka na predaj slnečný a rovinatý pozemok vedený ako orná pôda v obci Blat

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Blatnica

95,700 € 41 €/m²

Predaj | Priestranný 4-izbový byt s 2 balkónmi, Hliny V

Reality Žilina

4 izbový byt | Hečkova | 88 m²

AURA | Concept Vám ponúka na predaj priestranný a výnimočne svetlý 4-izbový byt s rozlohou 88 m

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Žilina

234,900 € 2669 €/m²

VAŠE RODINNÉ ALEBO VÍKENDOVÉ BÝVANIE V STREDE NAD BODROGOM

Reality Streda nad Bodrogom

Rodinný dom | Mierová | 85 m²

Uvažujete nad kúpou útulného rodinného domu, ideálneho pre tých, ktorí túžia po pokojnom životn

Publikované: 18.02.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Streda nad Bodrogom

89,990 € 1059 €/m²

Rodinný dom v Topoľčanoch na okraji priemyselnej zóny

Reality Topoľčany

Rodinný dom | - | 150 m²

V ponuke je exkluzívne u nás na predaj rodinný dom nachádzajúci sa na okraji priemyselnej zóny

Publikované: 27.06.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Topoľčany

60,000 € 400 €/m²

LUXUSNÝ APARTMÁN CYPRUS - PAPHOS, novostavba 2 izbový zariadený s parkovaním a bazénom

Reality Cyprus

Apartmán | Cyprus

Realitná kancelária DAHLIA REALITY Vám ponúka v exkluzívnom zastúpení v rámci projektov LUXURY

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

290,000 € 4833 €/m²

Novostavba 3 izbový byt s terasou 176 m2 a parkovaním Trenčín - projekt KAMENEC Zlatovce

Reality Trenčín

3 izbový byt | Hlavná | 176 m²

Realitná kancelária DAHLIA REALITY ponúka na predaj v rámci projektu Polyfunkčný objekt KAMENEC

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trenčín

375,000 € 2131 €/m²

Krásny 3 izbový byt vo výbornej lokalite s parkovacím miestom

Reality Rovinka

3 izbový byt | Agátová | 73 m²

Ponúkame Vám na predaj krásny, slnečný, 3 izbový byt v tehlovej novostavbe na Agátovej ulici v

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Rovinka

244,900 € 3355 €/m²

Chorvátsko -ostrov Vir - Na predaj útulný kompletne zariadený apartmán

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj útulný prízemný apartmán na obľúbenom ostrove Vir, pripra

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

239,000 € 4268 €/m²

Na predaj dom len 130m od mora a pláže na ostrove Pag v Chorvátsku

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Nové Bývanie Vám exkluzívne ponúka na predaj bytový dom na ostrove Pag- Novalija. Má rozlohu 2

Publikované: 05.06.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj

535,000 € 1978 €/m²

Chorvátsko - Na predaj apartmán 3x spálňa na ostrove Vir

Reality Chorvátsko

4 izbový byt | Chorvátsko

Nové Bývanie Vám ponúka na predaj apartmán na ostrove Vir v Chorvátsku. Má výmeru 85,7 m2 pozo

Publikované: 05.06.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

279,000 € 3000 €/m²

Chorvátsko, ostrov VIR- na predaj novostavba apartmánu v blízkosti mora

Reality Chorvátsko

2 izbový byt | Chorvátsko

Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj apartmán v novostavbe v blízkosti mora na ostrove Vir. Nac

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

185,000 € 4111 €/m²

Chorvátsko , ostrov Vir - Na predaj útulný trojizbový apartmán

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj dvojizbový apartmán na južnej strane ostrova Vir. Nachádz

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

140,000 € 3182 €/m²

Chorvátsko ,ostrov Vir - Na predaj prízemný apartmán s terasou len 150 m od mora!