2 izbový byt | Chorvátsko
Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj apartmán vo výbornej lokalite na južnej strane ostrova Vir
200,000 € 4444 €/m²
Objekt pre obchod | Drevárska | 16,890 m²
Predáme priemyselný areál v Spišskej Novej Vsi. Ide o výrobné a skladové priestory využívané d
3,900,000 € 231 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Zábrežná | 778 m²
Predáme stavebný pozemok pre stavbu rodinného rodinné domu v Rajeckých Tepliciach, na Zábrežnej
189,750 € 244 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Na Sahare | 28,947 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok na výstavbu rodinných domov o celkovej výmere 28.947 m2
Cena dohodou
1 izbový byt | Komenského | 28.77 m²
Predstavujeme vám unikátnu príležitosť vlastniť 1-izbový byt v Liptovskom Hrádku. Byt v tehlovo
100,000 € 3476 €/m²
Rodinný dom | Jamník | 134 m²
Na predaj tehlový 4-izbový rodinný dom, 3x parkovanie na pozemku, v novovybudovanej lokalite, o
290,000 € 2164 €/m²
1 izbový byt | Kap.Nálepku 1390 | 53.07 m²
Ponúkame na predaj praktický 1 izbový byt s terasou a predzáhradkou v úplne novom projekte TRI
151,588 € 2856 €/m²
Rodinný dom | Hviezdoslavova | 100 m²
Ponúkame na predaj 3-izbový rodinný dom so záhradou na Hviezdoslavovej ulici v Leopoldove Dom
270,000 € 2700 €/m²
Rodinný dom | Orechová Potôň | 132.4 m²
Ponúkame na predaj 5-izbový rodinný dom - súčasťou je aj priestranná terasa Kolaudácia 01/2026
270,000 € 2039 €/m²
Objekt pre obchod | Hlavná | 47 m²
"VAŠA KADERNÍCKA ŠANCA: ZARIADENÝ SALÓN PRIPRAVENÝ NA ŠTART!" * FUNKČNÝ SALÓN NA KĽÚČ * VÁŠ NOV
14,300 € 304 €/m²
Rekreačný pozemok | - | 2,310 m²
Kancelária Realitné očko Vám ponúka na predaj rekreačný pozemok o výmere 2310 m2 v k. ú. Strážo
21 €/m2 21 €/m2
3 izbový byt | Petržalská | 65 m²
TOP – CITY Poprad v Kežmarku, ponúka EXLUZÍVNE na predaj pekný kompletne zariadený 3 izbový
149,900 € 2306 €/m²
Priemyselná zóna | - | 243,711 m²
Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj priemyselné pozemky vhodné na výstavbu výrobných
28 €/m2 28 €/m2
Garáž | Čárskeho | 18 m²
🚗 Na predaj: Garáž na Čárskeho ulici, Košice – Sever. Hľadáte vlastný parkovací alebo úložný p
21,500 € 1194 €/m²
Garáž | Čárskeho | 14 m²
21,500 € 1536 €/m²
4 izbový byt | Jelšová | 112 m²
Spoločnosť RF Reality Financie - Tomáš Barány a Jana Jirásková Vám prinášajú 4 izbový byt v o
365,000 € 3749 €/m²
Rodinný dom | Sadočné | 320 m²
Ponúkame na predaj EXKLUZÍVNE rodinný dom v obci Sadočné okres Považská Bystrica. Dom sa nachád
300,000 € 938 €/m²
Skladový objekt | - | 8,166 m²
Ponúkame Vám na predaj priemyselný areál Žarnovica. Plocha: úžitková 8166m2, zastavaná 7176m2,
2,800,000 € 343 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Slnečná | 0 m²
Ponúkame na predaj stavebné pozemky v obci Konská. Pozemky sa nachádzajú v časti obce určenej
58,000 €
Rodinný dom | Železničná 997/71 | 338 m²
MELEGA & PARTNERS – V exkluzívnom zastúpení klienta ponúkame na predaj priestranný, samostatne
250,000 € 740 €/m²
4 izbový byt | Smetanova | 80 m²
Na predaj krásny, kompletne zrekonštruovaný 4 izbový byt v Trenčíne v jednej z najlepších lokal
199,800 € 2498 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | Budovateľská | 2,900 m²
Ponúkame Vám na predaj slnečný a rovinatý stavebný pozemok v priemyselnom areály vo vyhľadávane
129 €/m2 129 €/m2
3 izbový byt | Veľkoblahovská | 80 m²
Realitná kancelária BF reality ponúka na predaj 3 izbový byt v Dunajskej Strede, v tehlovom oby
153,000 € 1913 €/m²
Rekreačný pozemok | - | 3,671 m²
Realitná kancelária BF reality ponúka na predaj krásny pozemok v obľúbenej obci Betliar v okres
Cena dohodou
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.