Predaj 2 izb bytu v novostavbe s garážovým státím

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Kazanská | 55 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt s garážovým státím v podzemnej garáži v staršej novostavbe na K

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

210,000 € 3818 €/m²

HĽADÁME PRE KLIENTA: 1izb byt s balkónom; POPRAD; platba v hotovosti

Reality Poprad

1 izbový byt | JUH | 40 m²

ADRIREAL hľadá pre klienta 1-izbový byt v Poprade. Pre konkrétneho klient hľadáme byt po čias

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Poprad

115,000 € 2875 €/m²

Predaj stavebného pozemku Gabčíkovo

Reality Gabčíkovo

Pozemok pre rodinné domy | - | 468 m²

Ponúkame na predaj rovinatý stavebný pozemok v rekreačnej oblasti Gabčíkovo -prístav,pozemok je

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Gabčíkovo

69,000 € 147 €/m²

HĽADÁME PRE KLIENTA:2i byt; pôvodný stav; KEŽMAROK; platba v hotovosti

Reality Kežmarok

2 izbový byt | JUH | 50 m²

ADRIREAL hľadá pre konkrétneho klienta 2-izbový byt v Kežmarku. Byt môže byt v pôvodnom stave

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Kežmarok

120,000 € 2400 €/m²

BYTOČ RK - veľký 3-izb byt 123m2 s garážou a terasou v Taliansku neďaleko pobrežia - Muzzana del Turgnano

Reality Taliansko

3 izbový byt | Taliansko

Neďaleko pobrežia a letoviska Lignano (resp. Bibione, či Grado) v Taliansku, ponúkame v tichej

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

120,000 € 976 €/m²

Predám pozemok v Záhorskej Bystrici v Bratislave

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rekreačný pozemok | Hodonínska | 2,082 m²

Predám pozemok v Záhorskej Bystrici v Bratislave. Pozemok podľa územného plánu je v záne slúžia

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

145,000 € 70 €/m²

Výnimočná ponuka: štyri 2 izb.byty v 1 tehlovom dome, Revúca

Reality Revúca

2 izbový byt | 1.mája | 59 m²

Realitní makléri Peter Heriban a Klaudia Heribanová Vám ponúkajú exkluzívne na predaj AKO CELOK

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Revúca

176,000 € 2983 €/m²

4-izb tehl. byt s balkónom, 81m2, Gerlachovská ul, KE-Sever

Reality Košice-Sever

4 izbový byt | Gerlachovská | 81 m²

Realitní makléri Klaudia Heribanová a Peter Heriban Vám ponúkajú exkluzívne na predaj veľký 4 i

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

232,000 € 2864 €/m²

NOVOSTAVBA domov v slepej uličke - Horné Mýto

Reality Horné Mýto

Rodinný dom | - | 70 m²

Stars Reality Vám v novom deloperskom projekte vám ponúka na predaj moderné a energeticky úspo

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Horné Mýto

189,000 € 2700 €/m²

Na predaj budova s parkovaním v srdci Banskej Bystrice

Reality Banská Bystrica

Polyfunkčný objekt | - | 960 m²

Exkluzívna developerská príležitosť – moderné bývanie s vysokým investičným potenciálom Realit

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Banská Bystrica

1,790,000 € 1865 €/m²

3 - izbový byt v NOVOSTAVBE , Poprad - MATEJOVCE

Reality Poprad

3 izbový byt | - | 46.1 m²

Hľadáte dostupné bývanie za skvelú cenu kde si všetko zariadite podľa vlastných predstáv? Máme

Publikované: 04.08.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Poprad

110,000 € 2386 €/m²

Stavebný pozemok 977 m², Benice – okres Martin

Reality Benice

Pozemok pre rodinné domy | - | 977 m²

ReElity Realitná kancelária v exkluzívnom zastúpení ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Be

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Benice

82,000 € 84 €/m²

Predaj 5-izbového rodinného domu Topoľníky, pozemok 600 m2

Reality Topoľníky

Rodinný dom | Pionierska 13 | 120 m²

Realitná kancelária BFreality vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj 5 - izbový rodin

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Topoľníky

Cena na vyžiadanie

BYTOČ RK - vidiecky 4-izb. RD v Taliansku neďaleko mora s pozemkom 1.080 m2 - Fiumicello

Reality Taliansko

Rodinný dom | Taliansko

Neďaleko pobrežia a slnečného ostrova Grado v Taliansku, kde začína Benátska riviéra ponúkame v

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj

169,000 € 1300 €/m²

BYTOČ RK - 4-izb. mezonet 136m2 s 2x terasou a parkovaním v Taliansku neďaleko pobrežia - Terzo d'Aquileia

Reality Taliansko

Mezonet | Taliansko

Neďaleko pobrežia ale aj slnečného ostrova Grado v Taliansku, kde začína Benátska riviéra ponúk

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

114,000 € 838 €/m²

Predaj | Rodinný dom | potenciál na rekonštrukciu | Brvnište

Reality Brvnište

Rodinný dom | Brvnište | 120 m²

AURA | Concept Vám ponúka na predaj 3-izbový rodinný dom v pôvodnom stave s veľkým potenciálom

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Brvnište

135,900 € 1133 €/m²

Predaj | 4-izbový byt v Považskej Bystrici – lokalita Hliny

Reality Považská Bystrica

4 izbový byt | SNP | 87 m²

AURA | Concept Vám ponúka na predaj 4-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávanej a pokojnej lok

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

167,900 € 1930 €/m²

PREDAJ 3 - IZBOVÝ BYT V CENTRE MESTA S PARKOVANÍM

Reality Žilina

3 izbový byt | Národná | 126 m²

Ponúkame Vám na predaj veľký 3 izbový byt o výmere 126 m2 situovaný na 2.poschodí polyfunkčného

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Žilina

319,000 € 2532 €/m²

NOVOSTAVBA, 4-izb.rod.dom, 7,4ár.pozemok, Herľany, KE-Okolie

Reality Herľany

Rodinný dom | - | 125 m²

Realitní makléri Peter Heriban a Klaudia Heribanová Vám ponúkajú exkluzívne na predaj rozostava

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Herľany

229,900 € 1839 €/m²

pre investorov: 57ár. pozemok na výstavbu, Košice Krásna

Reality Košice-Krásna

Pozemok pre občiansku vybavenosť | K lesu | 5,759 m²

Realitní makléri Peter Heriban a Klaudia Heribanová Vám ponúkajú exkluzívne na predaj veľký 575

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Krásna

1 € 0 €/m²

Na predaj budova s pozemkom, Krajná Poľana - Svidník

Reality Krajná Poľana

Polyfunkčný objekt | - | 247 m²

Kancelária Realitné Očko Vám exkluzívne prináša na predaj Budovu pošty, ktorá je samostatne sto

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Krajná Poľana

27,900 € 113 €/m²

Na predaj samostatne stojaca budova - Podhoroď/Sobrance

Reality Podhoroď

Polyfunkčný objekt | - | 163.23 m²

Kancelária Realitné očko Vám exkluzívne prináša na predaj samostatne stojacu budovu v centrálne

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Podhoroď

30,900 € 189 €/m²

Stavebné pozemky v blízkosti centra - Považská Bystrica

Reality Považská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | - | 720 m²

NA PREDAJ I Realitná kancelária ZARA PROPERTIES ponúka na predaj 4 stavebné pozemky vo výbornej

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

Cena dohodou

Predaj priestranného 3 izbového bytu 80 m2, Veľkoblahovská

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Veľkoblahovská | 80 m²

Realitná kancelária BF reality ponúka na predaj 3 izbový byt v Dunajskej Strede, v tehlovom oby

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

153,000 € 1913 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30297)
Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23063)
Upresniť hľadanie