Stávebné pozemky 450m2 - 767m2 - Šaľa

Reality Šaľa

Pozemok pre rodinné domy | Hospodarska | 1 m²

Ponúkame Vám na predaj pekné stavebné pozemky v novej rezidenčnej štvrti v meste Šaľa s možnosť

Publikované: 05.04.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Šaľa

210 €/m2 210 €/m2

Dvojpodlažná rekreačná chata v obci Kaluža

Reality Kaluža

Chalupa, rekreačný domček | - | 250 m²

Ponúkame Vám na predaj priestrannú dvojpodlažnú chatu so samostatným apartmánom v obci Kaluža,

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Kaluža

215,000 € 860 €/m²

Rodinný dom v obci Topoľčianky

Reality Topoľčianky

Rodinný dom | Topoľčianky | 106 m²

Koval Reality Vám ponúkajú na predaj (malebnom prírodnom prostredí horného Požitavia na úpätí p

Publikované: 05.04.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Topoľčianky

139,500 € 1316 €/m²

Investičný pozemok v Beladiciach

Reality Beladice

Pozemok pre rodinné domy | Beladice | 6,210 m²

Koval reality vám ponúkajú na predaj investičný pozemok nachádzajúci sa v obci Beladice, časť P

Publikované: 12.05.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Beladice

320,000 € 52 €/m²

Novostavba: Zariadený 3-izbový byt s balkónom + parkovacie státie v cene

Reality Galanta

3 izbový byt | Karola Duchoňa | 66.5 m²

Realitná spoločnosť Solídne bývanie spol. s.r.o. Vám ponúka na predaj zariadený 3-izbový byt v

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Galanta

173,900 € 2615 €/m²

Investičný pozemok v obci Veľké Úľany

Reality Veľké Úľany

Pozemok pre rodinné domy | Veľké Úľany | 1,642 m²

Koval Reality Vám ponúkajú na predaj vo veľmi atraktívnej oblasti obce Veľké Úľany na preda

Publikované: 05.04.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Veľké Úľany

70 €/m2 70 €/m2

Na predaj priemyselný pozemok 1 ha, Čab

Reality Čab

Priemyselná zóna | - | 10,622 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok v priemyselnej zóne v obci Čab. Rozloha pozemku je 10.622 m2. Ší

Publikované: 03.04.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Čab

1 €/m2 1 €/m2

Stavebný pozemok o výmere 2201 m2 v obci Dúbravka

Reality Dúbravka

Pozemok pre bytovú výstavbu | Dúbravka | 2,210 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v obci Dúbravka iba 15 km od Michaloviec vhodný na

Publikované: 11.01.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Dúbravka

32,000 € 14 €/m²

HORNÉ SALIBY-nadštandarné bývanie-8 izieb, sauna, vírivka, garáže, pozemok 1840 m2

Reality Horné Saliby

Rodinný dom | Horné Saliby | 470 m²

Ponúkame vám výnimočný nadštandardný rodinný viladom, ktorý sa nachádza v obci Horné Saliby. T

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Horné Saliby

310,000 € 660 €/m²

EXKLUZÍVNE 3i mezonet s loggiou, centrum, Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | Fraňa Kráľa | 94.92 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 3 izbový byt mezonet s loggiou, centrum, Spišská Nová Ves. Nehnut

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

189,000 € 1991 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

EXKLUZÍVNE dvojgeneračný rodinný dom, mesto Spišské Vlachy

Reality Spišské Vlachy

Rodinný dom | - | 180 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj rodinný dom, upravený na 2 samostatné bytové jednotky, mesto Spiš

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Spišské Vlachy

225,000 € 1250 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PREDAJ: Tradičný 3-izbový kamenný dom s veľkým pozemkom – Kráľovce-Krnišov

Reality Kráľovce-Krnišov

Rodinný dom | Kráľovce | 100 m²

NA PREDAJ: Tradičný 3-izbový kamenný dom s veľkým pozemkom – Kráľovce-Krnišov Ponúkame na pred

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Kráľovce-Krnišov

58,000 € 580 €/m²

Pozemok so starším domom v obci Veľké Revištia

Reality Veľké Revištia

Pozemok pre rodinné domy | - | 2,297 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný pozemok so starším domom v obci Veľké Revištia. Dom je vhod

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Veľké Revištia

39,900 € 17 €/m²

Exkluzívne pozemok na výstavbu RD, Vlková, okres Kežmarok

Reality Vlková

Pozemok pre rodinné domy | - | 373 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu, obec Vlková, okres Kež

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Vlková

46,000 € 123 €/m²

VÝNIMOČNÝ 196 m2 APARTMÁN SNOV V PARKU SNOW DONOVALY

Reality Donovaly

Apartmán | ZA HOTELOM ENCIÁN | 196 m²

Rich REALITY ponúka LUXUS , ktorý dýcha prírodou. Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá nerobí kompromi

Publikované: 23.03.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Donovaly

968,000 € 4939 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Nadštandardný 5 izbový rodinný dom s bazénom v Maduniciach

Reality Madunice

Rodinný dom | M.R.Štefánika | 299 m²

Rich REALITY EXKLUZÍVNE ponúka nadštandardný rodinný dom z r. 2006 s bazénom a okrasnou záhrado

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Madunice

379,000 € 1268 €/m²

Super Investícia - 2 izbový byt v Moste pri Bratislave

Reality Most pri Bratislave

2 izbový byt | M.R. Štefánika | 53 m²

Ponúkame na predaj útulný a prakticky riešený 2-izbový byt v obľúbenej lokalite Mostu pri Brati

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Most pri Bratislave

178,999 € 3377 €/m²

Rozostavaný RD v blízkom centre Trnavy, Kozácka ulica.

Reality Trnava

Rodinný dom | Kozácka | 162 m²

Rich REALITY EXKLUZÍVNE ponúka na predaj rozostavaný rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite mesta

Publikované: 12.08.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Trnava

328,000 € 2025 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj budovy vhodnej na sklad, malú výrobu, alebo aministratívu pri Dubovanoch.

Reality Dubovany

Výrobný objekt | - | 527 m²

Ponúkame na predaj neďaleko obce Dubovany výrobno - skladovú budovu o výmere 527 m2 s pozemkom

Publikované: 13.06.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Dubovany

165,000 € 313 €/m²

3 IZBOVÝ BYT NA PREDAJ- DLHÉ DIELY

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Dlhé diely I | 2 m²

NA PREDAJ 3 IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM NA DLHÝCH DIELOCH IBA 280 000 EUR ČIASTOČNÁ REKONŠTRU

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

280,000 € 140000 €/m²

Krásny zariadený byt v novostavbe GEMINI I - Kasárne Brezno

Reality Brezno

2 izbový byt | Štvrť Kasárne | 51 m²

Nové Bývanie realitná kancelária Vám ponúka na predaj krásny 2 izbový byt v novovybudovanej štv

Publikované: 16.06.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Brezno

173,970 € 3411 €/m²

Výborný rodinný dom v Dolnej Lehote - PREDAJ

Reality Dolná Lehota

Rodinný dom | Dolná Lehota | 377 m²

Hľadáte pokojné bývanie s možnosťou vlastného dotvorenia? Ponúkame ideálne miesto pre rodinu s

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Dolná Lehota

123,000 € 353 €/m²

Luxusný apartmán s výhľadom na more v exkluzívnom hoteli v meste Batumi, bazén na streche hotela

Reality Gruzínsko

1 izbový byt | Gruzínsko

Ponúkame na predaj moderné apartmány v exkluzívnom hoteli s bazénom na streche a súkromnou pláž

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

90,000 € 3000 €/m²

Pozemok vhodný na výstavbu chalupy a domu v obci Bacúch

Reality Bacúch

Rekreačný pozemok | - | 354 m²

Ponúkame Vám rovinatý pozemok v obci Bacúch. Pozemok je vhodný na výstavbu chaty a rodinného d

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Bacúch

22,000 € 62 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30297)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Rodinné domy na predaj (23062)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie