REZERVOVANÉ! 4-izbová novostavba s tepelným čerpadlom a krbom v Kvetoslavove

Reality Kvetoslavov

Rodinný dom | Čučoriedkova | 129.07 m²

REZERVOVANÉ!!! Realitná spoločnosť Solídne bývanie spol. s.r.o. Vám ponúka na predaj skolaudov

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Kvetoslavov

334,700 € 2595 €/m²

EXKLUZÍVNE APARTMÁNY V SRDCI VYSOKÝCH TATIER - A301

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | - | 38.2 m²

Hľadáte investičnú príležitosť s dobrým výnosom ? Máme pre Vás exkluzívny apartmán- štúdio v j

Publikované: 21.01.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

295,284 € 7730 €/m²

Exkluzívne 2 izbový byt , 83m2, Zimná ul., Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | Zimná | 83 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 2 izbový byt v meštianskom dome priamo v historickom centre mesta

Publikované: 01.02.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

249,000 € 3000 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RealityDS - PREDAJ 2-izbového bytu, balkón+loggia, Komárnická | ZNÍŽENÁ CENA 229 000 €

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Komárnická | 52 m²

RealityDS Vám ponúka na predaj 2-izbový byt v pôvodnom stave na Komárnickej ulici v obľúbenej m

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

229,000 € 4404 €/m²

EXKLUZÍVNE: Rodinný dom, obec Poráč, okres Spišská Nová Ves

Reality Poráč

Rodinný dom | - | 281.21 m²

EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj rodinný dom, ktorého časť je zapísaná do zoznamu kultúrnych pamia

Publikované: 24.02.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Poráč

180,000 € 640 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Exkluzívny mezonet s panoramatickou terasou a výhľadom na Bratislavu

Reality Bratislava-Petržalka

Mezonet | Ulica Závodu Matador | 120.81 m²

Exkluzívny mezonet s panoramatickou terasou a výhľadom na Bratislavu – projekt Matador Spoločn

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

590,000 € 4884 €/m²

2- izbový byt na sídlisku Stráňany v Michalovciach

Reality Michalovce

2 izbový byt | - | 45 m²

Ponúkame Vám na predaj 2- izbový byt na sídlisku Stráňany v Michalovciach, ktorý je ideálny pre

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Michalovce

Cena dohodou

PREDAJ pozemku vhodného na výstavbu v Diakovciach

Reality Diakovce

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 4,886 m²

Butterfly Reality Vám ponúka na predaj investičný pozemok s projektom v centre obce Diakovce P

Publikované: 11.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Diakovce

Cena dohodou

NA PREDAJ – 1-IZBOVÝ BYT | 31 m² | BRATISLAVA – RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Staré záhrady | 31 m²

🔥 NA PREDAJ – 1-IZBOVÝ BYT | 31 m² | BRATISLAVA – RUŽINOV (STARÉ ZÁHRADY) | KLÍMA | NÍZKE NÁKLA

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

184,900 € 5965 €/m²

Novinka
Novinka

Znížená cena! Ponúkame Vám na predaj 5 izbový rodinný dom v obci Bajč

Reality Bajč

Rodinný dom | - | 145 m²

Znížená cena! Ponúkame Vám na predaj 5 izbový rodinný dom v obci Bajč. Plocha: úžitková 145 m2,

Publikované: 02.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Bajč

284,000 € 1959 €/m²

Ponúkame Vám na predaj novostavbu 3 izbového domu v meste Nesvady

Reality Nesvady

3 izbový byt | - | 120 m²

Ponúkame Vám na predaj novostavbu 3 izbového domu s bazénom a záhradou v meste Nesvady. Plocha:

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Nesvady

179,900 € 1499 €/m²

Rodinný dom Budatín

Reality Žilina

Rodinný dom | - | 350 m²

Veľký rodinný dom v mestskej časti s výbornou dostupnosťou do centra mesta. Dom bol postavený v

Publikované: 02.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Žilina

369,000 € 1054 €/m²

🌿 Vila Hôrky – moderná novostavba s 60 m² strešnou terasou a výhľadmi 🌇

Reality Hôrky

Rodinný dom | - | 145 m²

🌿 VILA HÔRKY – MODERNÁ NOVOSTAVBA S PANORAMATICKOU TERASOU 🌇 Ponúkame Vám na predaj výnimočnú

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Hôrky

Cena dohodou

Predáme dvojpodlažný rodinný dom v Žiline - Závodí

Reality Žilina

Rodinný dom | Závodie | 250 m²

Predáme dvojpodlažný rodinný dom v kľudnej časti Žilina – Závodie. Ide o dvojpodlažný, podpiv

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Žilina

345,000 € 1380 €/m²

Chorvátsko - Novostavba apartmánu len 100m od mora a vyhľadávanej pláže Prezida

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Nové Bývanie RK Vám exkluzívne ponúka novostavbu apartmánov na ostrove Vir v Chorvátsku. Má vý

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

205,000 € 3796 €/m²

REZERVOVANÉ - Predáme 2 izbový byt v Kysuckom Novom Meste

Reality Kysucké Nové Mesto

2 izbový byt | Nábrežná | 54 m²

REZERVOVANÉ - Predáme 2 izbový byt o výmere 54m2 v pôvodnom stave na Nábrežnej ulici v Kysucko

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Kysucké Nové Mesto

125,000 € 2315 €/m²

DOM V CENE BYTU A SO ZARIADENÍM! 4-izbový dom po rekonštrukcii v CENTRE Jasova

Reality Jasov

Rodinný dom | Hlavná ulica | 602 m²

KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ 4-IZBOVÝ DOM V CENTRE JASOVA – ZA CENU BYTU! ​SaleA – Váš partner v

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Jasov

165,000 € 274 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rezervovaný.Trojpodlažný RD s veľkou záhradou v Moldave nad Bodvou

Reality Moldava nad Bodvou

Rodinný dom | - | 1,197 m²

SaleA - Váš partner v realitách ponúka na predaj trojpodlažný, 5-izbový rodinný dom v obľúbenej

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Moldava nad Bodvou

210,000 € 175 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RODINNÝ DOM V PREŠOVE VYDUMANEC na pozemku o výmere 600 m2

Reality Prešov

Rodinný dom | Vydumanec | 390 m²

SALEA Váš partner v realitách EXKLUZÍVNE ponúka na predaj POLYFUNKČNÝ RODINNÝ DOM v mestskej ča

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Prešov

200,000 € 513 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Trojpodlažný RD s veľkou záhradou v Moldave nad Bodvou

Reality Moldava nad Bodvou

Rodinný dom | SNP | 1,197 m²

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Moldava nad Bodvou

Cena dohodou

Jaklovce: Pozemok pod lesom s dvojitým potenciálom – Bývanie či Biznis?

Reality Jaklovce

Iný stavebný pozemok | - | 0 m²

Salea - Váš partner v realitách vám ponúka pozemok, ktorý sa prispôsobí vašim plánom. Či už hľa

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Jaklovce

55 €

Video prehliadka
Video prehliadka

Znížená cena!!! Podpivničený štvorizbový RD v Slovenskom Grobe s VEĽKÝM POZEMKOM AŽ 2142 m2, napojenie na všetky IS

Reality Slovenský Grob

Rodinný dom | - | 110 m²

Sale-A, Váš partner v realitách ponúka na predaj štvorizbový rodinný dom v Slovenskom Grobe s p

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Slovenský Grob

370,000 € 3364 €/m²

Pozemok 639 m2 pre rodinný dom Šaľa -ul. Kráľovská EXKLUZÍVNE

Reality Šaľa

Pozemok pre rodinné domy | Kráľovská | 639 m²

SaleA- Váš partner v realitách Vám ponúka výhradne iba u Nás na predaj pozemok o výmere 639 m2

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Šaľa

105,000 € 164 €/m²

Hľadám pre konkrétnu klientku garsónku v Šali

Reality Šaľa

Garsónka | Šaľa | 20 m²

SaleA- Váš partner v realitách hľadá pre konkrétnu klientku garsónku v Šali. V prípade, že pred

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Šaľa

123 € 6 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1413)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30297)
Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23062)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie