Pozemok 2421 m2 - Žitavany - Zlaté Moravce

Reality Žitavany

Pozemok pre rodinné domy | Kňažice | 2,421 m²

Ponúkame Vám na predaj rovinatý stavebný pozemok v obci Žitavany, okres Zlaté Moravce. Pozemok

Publikované: 05.04.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Žitavany

180,000 € 74 €/m²

Pekný pozemok pri lese 1609 m2 - Nitra

Reality Nitra

Záhrada | Nitrianske Hrnčiarovce | 1,609 m²

Ponúkame Vám na predaj pekný pozemok v obci Nitrianske Hrnčiarovce. Pozemok sa nachádza v zahra

Publikované: 05.04.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

150,000 € 93 €/m²

Na predaj priemyselný pozemok 1 ha, Čab

Reality Čab

Priemyselná zóna | - | 10,622 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok v priemyselnej zóne v obci Čab. Rozloha pozemku je 10.622 m2. Ší

Publikované: 03.04.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Čab

1 €/m2 1 €/m2

Zemianska kúria vhodná na bývanie a podnikanie, veľký pozemok, Nové Zámky - Komoča,

Reality Komoča

Vidiecky dom | Komoča | 965 m²

Ponúkame Vám na predaj nádhernú zemiansku kúriu v obci Komoča, okres Nové Zámky, len 1 hod od B

Publikované: 18.06.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Komoča

399,900 € 414 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj/prenájom HALY s vlastným pozemkom 5500m2

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Kancelárie, administratívne priestory | Vápenka | 2,482 m²

Realitná kancelária Oxfin reality s.r.o. pobočka Tallerova 6/1, Bratislava - Staré Mesto. Ponú

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

Cena dohodou

Luxusný rekreačný dom č.2 na Z. Šírave za výhodnú cenu

Reality Vinné

Rodinný dom | - | 91 m²

Ponúkame Vám na predaj luxusný rekreačný dom na Zemplínskej Šírave vhodný na celoročné bývanie

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Vinné

240,000 € 2582 €/m²

🏡 Na predaj: Historický dom s potenciálom v centre Levoče – Košická ulica

Reality Levoča

Rodinný dom | Košická ulica | 329 m²

Centrum Real a Katarína Gilbertson ponúka výnimočný dom na prestížnej Košickej ulici v Levoči.

Publikované: 06.04.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Levoča

Cena dohodou

Útulná chatka v Červenom Jarku – Váš kúsok raja NA PREDAJ!

Reality Spišská Nová Ves

Chalupa, rekreačný domček | Červený Jarok | 42 m²

Centrum Real a Katarína Gilbertson ponúka: Predstavte si pokojné rána s vôňou kávy na balkóne,

Publikované: 03.03.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Spišská Nová Ves

Cena dohodou

Rodinný dom v Michalovciach

Reality Michalovce

Rodinný dom | - | 120 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v meste Michalovce, ktorý poskytuje príjemné rodinné bývanie

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Michalovce

159,000 € 1325 €/m²

Krásne pozemky pre výstavbu rodinných domov v LEVOČI

Reality Levoča

Pozemok pre rodinné domy | Ovocinárska | 503 m²

Centrum Real a Katarína Gilbertson Vám ponúka na predaj pozemky na výstavbu rodinných domov v j

Publikované: 15.01.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Levoča

84 €/m2 84 €/m2

Predaj pozemok s domom a stavbami, BA II - Klatovská ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre rodinné domy | Klátovská | 760 m²

Predaj pozemok 760 m2 s rodinným domom a dvoma ďalšími budovami, Bratislava II - Ružinov, Trnáv

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

649,900 € 855 €/m²

TOP byt PANORAMA 4i VIDEO + 3D

Reality Košice-Vyšné Opátske

4 izbový byt | Jelšová | 112 m²

🏡 TOP 4-izbový byt PANORAMA – výhľad na Košice, 2 loggie Hľadáte priestranné, moderné bývanie

Publikované: 13.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Vyšné Opátske

365,000 € 3259 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rodinný dom Košice BARCA

Reality Košice-Barca

Rodinný dom | Čkalovova | 130 m²

Spoločnosť RF Reality Financie - Tomáš Barány Vám prináša na predaj Rodinný dom v mestskej čas

Publikované: 25.06.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Košice-Barca

260,000 € 2269 €/m²

EXKLUZÍVNE Rodinný dom, Levoča

Reality Levoča

Rodinný dom | - | 195 m²

EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj rodinný dom v meste Levoča. Nehnuteľnosť sa nachádza na slnečnom

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Levoča

249,000 € 1277 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rekreačný poľovný dom so strelnicou - Horné Otrokovce

Reality Hlohovec

Chalupa, rekreačný domček | Horné Otrokovce | 252 m²

Ponúkame Vám na predaj pekný poľovný domček so strelnicou na polosamote, v katastri obci Horné

Publikované: 05.04.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Hlohovec

400,000 € 1587 €/m²

EXKLUZÍVNE APARTMÁNY V SRDCI VYSOKÝCH TATIER - A301

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | - | 38.2 m²

Hľadáte investičnú príležitosť s dobrým výnosom ? Máme pre Vás exkluzívny apartmán- štúdio v j

Publikované: 21.01.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

295,284 € 7730 €/m²

EXKLUZÍVNE 3i byt 128,53m2 s terasou, parkovaním, Nov. Huta

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | Novoveská Huta | 128.53 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 3 izbový byt s terasou a parkovaním priamo pred bytovým domom v n

Publikované: 30.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

219,000 € 1704 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

EXKLUZÍVNE 3i mezonet s loggiou, centrum, Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | Fraňa Kráľa | 94.92 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 3 izbový byt mezonet s loggiou, centrum, Spišská Nová Ves. Nehnut

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

189,000 € 1991 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

EXKLUZÍVNE 2i byt, širšie centrum, Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | Odborárov | 54 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 2 izbový podkrovný byt v širšom centre, Spišská Nová Ves. Nehnute

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

125,000 € 2315 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Bezkonkurenčná ponuka investičného pozemku v Michalovciach

Reality Michalovce

Iný stavebný pozemok | - | 22,482 m²

Bezkonkurenčná ponuka jedinečného investičného pozemku je tu! Ponúkame Vám na predaj exkluzívny

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Michalovce

32 €/m2 32 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj 3 izbový byt v Handlovej

Reality Handlová

3 izbový byt | Okružná | 70 m²

Predstavujeme Vám atraktívnu príležitosť na kúpu trojizbového bytu s výbornou lokalitou v meste

Publikované: 25.08.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Handlová

79,000 € 1129 €/m²

Priemyselný pozemok v Nitre na predaj

Reality Nitra

Priemyselná zóna | - | 11,644 m²

PREDAJ – Priemyselný pozemok 11 644 m², Nitra - len 300 m od R1 Ponúkame Vám na predaj priemys

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

Cena dohodou

BISKUPICE- Zabehnuté pohostinstvo a byt so samostatným vchodom / pozemok 822 m2

Reality Bánovce nad Bebravou

Objekt pre obchod | - | 163 m²

Ponúkame Vám na predaj zaujímavý polyfunkčný objekt pozostávajúci zo zabehnutého hostinca a 3 i

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Bánovce nad Bebravou

Cena dohodou

3 izbový rodinný dom s krásnym pozemkom 1511 m2 v Janíkovciach

Reality Nitra

Rodinný dom | Hlavná | 104 m²

Koval reality vám ponúkajú na predaj 3-izbový rodinný dom v Janíkovciach pri Nitre. Dom sa nach

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Nitra

189,000 € 1817 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23059)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30297)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (768)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Upresniť hľadanie