Na predaj 4-izbový rodinný dom, Novostavba, Trstice okres Galanta

Reality Trstice

Rodinný dom | Trstice | 101 m²

Realitná spoločnosť Solídne bývanie spol. s.r.o. Vám ponúka na predaj novostavbu 4-izbového rod

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Trstice

167,000 € 1653 €/m²

Na predaj 3-izbové byty vo Veľkom Mederi

Reality Veľký Meder

3 izbový byt | Veľký Meder | 81 m²

Realitná spoločnosť Solídne bývanie spol. s.r.o. Vám ponúka na predaj 3-izbové byty v novej štv

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Veľký Meder

122,890 € 1517 €/m²

Rodinný dom v obci Topoľčianky

Reality Topoľčianky

Rodinný dom | Topoľčianky | 106 m²

Koval Reality Vám ponúkajú na predaj (malebnom prírodnom prostredí horného Požitavia na úpätí p

Publikované: 05.04.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Topoľčianky

139,500 € 1316 €/m²

Novostavba: Zariadený 3-izbový byt s balkónom + parkovacie státie v cene

Reality Galanta

3 izbový byt | Karola Duchoňa | 66.5 m²

Realitná spoločnosť Solídne bývanie spol. s.r.o. Vám ponúka na predaj zariadený 3-izbový byt v

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Galanta

173,900 € 2615 €/m²

Investičný pozemok v obci Veľké Úľany

Reality Veľké Úľany

Pozemok pre rodinné domy | Veľké Úľany | 1,642 m²

Koval Reality Vám ponúkajú na predaj vo veľmi atraktívnej oblasti obce Veľké Úľany na preda

Publikované: 05.04.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Veľké Úľany

70 €/m2 70 €/m2

Stavebný pozemok o výmere 2201 m2 v obci Dúbravka

Reality Dúbravka

Pozemok pre bytovú výstavbu | Dúbravka | 2,210 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v obci Dúbravka iba 15 km od Michaloviec vhodný na

Publikované: 11.01.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Dúbravka

32,000 € 14 €/m²

Predaj luxusného mezonetu Lešková s jedinečným prístupom na celú strechu

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Leškova | 173.52 m²

Realitná kancelária Oxfin reality s.r.o. pobočka Tallerova 6/1, Bratislava - Staré Mesto. S hr

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,149,000 € 6622 €/m²

Na predaj 4 izbový rodinný dom Lieskova-Stupava

Reality Stupava

Rodinný dom | Liesková 9/a | 154.43 m²

Realitná kancelária Oxfin reality s.r.o. pobočka Tallerova 6/1, Bratislava - Staré Mesto. Ponú

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Stupava

399,900 € 2590 €/m²

Na predaj 4 izbový rodinný dom Lieskova-Stupava

Reality Stupava

4 izbový byt | Liesková 9/a | 154.43 m²

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Stupava

399,900 € 2590 €/m²

NOVÁ CENA _ rekreačný dom pri jazere RAKACA_1iz. kom. rekonštrukcia

Reality Szalonna

Rodinný dom | Maďarsko | Szalonna | Napsugár utca

Novo rekonštruovaný rekreačný dom s možnosťou aj celoročného bývania na pozemku s rozlohou 220

Publikované: 31.03.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Szalonna

45,000 € 1698 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

NA PREDAJ _Vidiecky dom_Národný park Aggtelek _ Színpetri

Reality Szinpetri

Rodinný dom | Maďarsko | Szinpetri | -

Nehnuteľnosť sa nachádza v lokalite Národného parku Aggtelek s výbornými klimatickými podmienka

Publikované: 31.03.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Szinpetri

35,000 € 18 €/m²

REZERVOVANÉ! 4-izbová novostavba s tepelným čerpadlom a krbom v Kvetoslavove

Reality Kvetoslavov

Rodinný dom | Čučoriedkova | 129.07 m²

REZERVOVANÉ!!! Realitná spoločnosť Solídne bývanie spol. s.r.o. Vám ponúka na predaj skolaudov

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Kvetoslavov

334,700 € 2595 €/m²

Moderný a nadštandardný 5-izbový rodinný dom, Tomášikovo

Reality Tomášikovo

Rodinný dom | Tomášikovo | 304.74 m²

Realitná spoločnosť Solídne bývanie Vám ponúka na predaj nadštandardný 5-izbový rodinný dom v

Publikované: 11.01.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Tomášikovo

386,000 € 1267 €/m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ! 4 izbový byt v novostavbe s veľkou terasou a s parkovaním

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Pieninská | 120 m²

Spoločnosť Solídne bývanie Vám vo výhradom zastúpení majiteľa predstavuje lukratívny priestrann

Publikované: 11.01.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

3- izbový byt v projekte ESENPEČKO

Reality Michalovce

3 izbový byt | - | 67.6 m²

Ponúkame Vám na predaj 3- izbový byt v projekte Esenpečko v Michalovciach. Nehnuteľnosť v sebe

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Michalovce

143,000 € 2115 €/m²

NA PREDAJ_Administratívna budova_Štítnická ulica_priemyselná časť na konci Rožňavy

Reality Rožňava

Kancelárie, administratívne priestory | Štítnická | 850 m²

Túto budovu poznáte ako bývalý AGROSTAV. 3 podlažia, každé po 270 m2 ÚP, spolu 810 m2 + pristav

Publikované: 16.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na predaj Rožňava

451,500 € 531 €/m²

NEWDAY | NA PREDAJ funkčný a udržiavaný výrobný areál | 2400 m2 vnútorná rozloha | 5500 m2 pozemok | Priemyselný park – Bošany

Reality Bošany

Výrobný objekt | - | 2,400 m²

🏭 NEWDAY Reality ponúka na predaj funkčný a udržiavaný výrobný areál v Bošanoch, ktorý tvorí ko

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Bošany

Cena dohodou

NEWDAY | NA PREDAJ 2-izbový apartmán + KK (39,3 m2) + lodžia 8,9 m2 | Jánsky rezort - Liptovský Ján

Reality Liptovský Ján

Apartmán | Nová | 48.2 m²

✨ NEWDAY Reality Vám ponúka na predaj príjemný apartmán (2-izbový+KK) v súkromnom Jánskom rezor

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Liptovský Ján

150,000 € 3112 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pokoj na Ružíne, aj s Chatou

Reality Malá Lodina

Chalupa, rekreačný domček | - | 110 m²

Ideálne miesto na horúce letné dni s vlastnou oázou pokoja obklopený lesom a 5 minút pešo k vod

Publikované: 17.06.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Malá Lodina

149,000 € 1355 €/m²

Podnikateľská budova v Čani

Reality Čaňa

Objekt pre obchod | - | 220 m²

Na predaj komerčná budova na hlavnom ťahu v Čani predstavuje podnikateľskú príležitosť s veľkým

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Čaňa

279,000 € 1268 €/m²

Rodinný dom v pôvodnom stave pár krokov od námestia – Nové Mesto nad Váhom

Reality Nové Mesto nad Váhom

Rodinný dom | Júliusa Gábriša | 220 m²

Výnimočná nehnuteľnosť v srdci Nového Mesta nad Váhom – dva domy, absolútne centrum, široké mož

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Nové Mesto nad Váhom

Cena dohodou

Stávebné pozemky 450m2 - 767m2 - Šaľa

Reality Šaľa

Pozemok pre rodinné domy | Hospodarska | 1 m²

Ponúkame Vám na predaj pekné stavebné pozemky v novej rezidenčnej štvrti v meste Šaľa s možnosť

Publikované: 05.04.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Šaľa

210 €/m2 210 €/m2

Dvojpodlažná rekreačná chata v obci Kaluža

Reality Kaluža

Chalupa, rekreačný domček | - | 250 m²

Ponúkame Vám na predaj priestrannú dvojpodlažnú chatu so samostatným apartmánom v obci Kaluža,

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Kaluža

215,000 € 860 €/m²

Investičný pozemok v Beladiciach

Reality Beladice

Pozemok pre rodinné domy | Beladice | 6,210 m²

Koval reality vám ponúkajú na predaj investičný pozemok nachádzajúci sa v obci Beladice, časť P

Publikované: 12.05.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Beladice

320,000 € 52 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23059)
Reality v Martine (768)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30297)
Upresniť hľadanie