Predaj 3 izbový byt v Handlovej

Reality Handlová

3 izbový byt | Okružná | 70 m²

Predstavujeme Vám atraktívnu príležitosť na kúpu trojizbového bytu s výbornou lokalitou v meste

Publikované: 25.08.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Handlová

79,000 € 1129 €/m²

Priemyselný pozemok v Nitre na predaj

Reality Nitra

Priemyselná zóna | - | 11,644 m²

PREDAJ – Priemyselný pozemok 11 644 m², Nitra - len 300 m od R1 Ponúkame Vám na predaj priemys

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

Cena dohodou

BISKUPICE- Zabehnuté pohostinstvo a byt so samostatným vchodom / pozemok 822 m2

Reality Bánovce nad Bebravou

Objekt pre obchod | - | 163 m²

Ponúkame Vám na predaj zaujímavý polyfunkčný objekt pozostávajúci zo zabehnutého hostinca a 3 i

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Bánovce nad Bebravou

Cena dohodou

3 izbový rodinný dom s krásnym pozemkom 1511 m2 v Janíkovciach

Reality Nitra

Rodinný dom | Hlavná | 104 m²

Koval reality vám ponúkajú na predaj 3-izbový rodinný dom v Janíkovciach pri Nitre. Dom sa nach

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Nitra

189,000 € 1817 €/m²

BÁNOVCE NAD BEBRAVOU - 3 izbový byt / SEVER / rekonštrukcia

Reality Bánovce nad Bebravou

3 izbový byt | - | 76 m²

Ponúkame Vám na predaj zrekonštruovaný 3 izbový byt v Bánovciach nad Bebravou nachádzajúci sa v

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

117,000 € 1539 €/m²

BREZOLUPY - starší rodinný dom / pozemok 408 m2

Reality Brezolupy

Rodinný dom | - | 120 m²

Na predaj ponúkame starší rodinný dom v obci Brezolupy, postavený bol v roku 1964, nachádzajúci

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Brezolupy

42,000 € 350 €/m²

Baťovský dom pod vysokými Tatrami

Reality Svit

Rodinný dom | Sladkovičová | 100 m²

Centrum Real a Peter Tengy ponúkajú na predaj jedinečný "baťovský" rodinný dom s nezameniteľným

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Svit

Cena dohodou

Pripravujeme na predaj - Chalupa so záhradou v Bábe

Reality Báb

Vidiecky dom | - | 150 m²

*** WFM REALITY *** Pripravujeme na predaj pozemok s chalupou v obci Báb, blízko napojenia R1.

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Báb

120,000 € 800 €/m²

NA PREDAJ - Chatka s pekným výhľadom na Šianci

Reality Hlohovec

Chalupa, rekreačný domček | - | 16 m²

*** WFM REALITY *** Vám ponúka na predaj chatku na Šianci s výhľadom na Hlohovec a okolie. Vý

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Hlohovec

22,500 € 1406 €/m²

Na predaj nová betónová garáž spolu s pozemkom v Bratislave

Reality Bratislava-Dúbravka

Garáž | - | 18 m²

Spoločnosť RECARE – Reality Care ponúka na predaj úplne novú, modernú, odolnú, betónovú garáž,

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Dúbravka

29,900 € 1661 €/m²

3 izb .Byt s výhladom na Tatry

Reality Poprad

3 izbový byt | uherová | 65 m²

Ponúkame na predaj krásny 3-izbový byt nachádzajúci sa v Poprade. Tento byt je ideálnou voľbou

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Poprad

165,000 € 2538 €/m²

Pozemok na predaj Matúškovo - zaujímavá investičná príležitosť

Reality Matúškovo

Pozemok pre rodinné domy | - | 37,199 m²

V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj pozemok o rozlohe 37.199m2 vedený ako ostatná plocha

Publikované: 27.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Matúškovo

577,000 € 16 €/m²

Na predaj orná pôda 3706 m2

Reality Cabaj-Čápor

Orná pôda | Nový Cabaj | 3,706 m²

Predaj ornej pôdy – Nitra, lokalita Nový Cabaj. Po obhliadke možná dohoda na cene. Koval reali

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Cabaj-Čápor

56,550 € 15 €/m²

OSTRATICE - Rodinný dom / interiér po kompletnej rekonštrukcii / pozemok 972 m2

Reality Ostratice

Rodinný dom | - | 90 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Ostratice, časť Malé Ostratice, okres Partizánske. Preši

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Ostratice

175,000 € 1944 €/m²

HORNÉ SALIBY-nadštandarné bývanie-8 izieb, sauna, vírivka, garáže, pozemok 1840 m2

Reality Horné Saliby

Rodinný dom | Horné Saliby | 470 m²

Ponúkame vám výnimočný nadštandardný rodinný viladom, ktorý sa nachádza v obci Horné Saliby. T

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Horné Saliby

310,000 € 660 €/m²

NOVOSTAVBA RODINNÉHO DOMU V SPIŠSKEJ SOBOTE

Reality Poprad

Rodinný dom | Spišská Sobota | 178 m²

Vychutnajte si moderné a komfortné bývanie s jedinečnou atmosférou v srdci Tatier!✨ Rodinný dom

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Poprad

299,500 € 1683 €/m²

Exkluzívne 2 izbový byt , 83m2, Zimná ul., Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | Zimná | 83 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 2 izbový byt v meštianskom dome priamo v historickom centre mesta

Publikované: 01.02.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

249,000 € 3000 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

EXKLUZÍVNE dvojgeneračný rodinný dom, mesto Spišské Vlachy

Reality Spišské Vlachy

Rodinný dom | - | 180 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj rodinný dom, upravený na 2 samostatné bytové jednotky, mesto Spiš

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Spišské Vlachy

225,000 € 1250 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RealityDS - PREDAJ 2-izbového bytu, balkón+loggia, Komárnická | ZNÍŽENÁ CENA 229 000 €

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Komárnická | 52 m²

RealityDS Vám ponúka na predaj 2-izbový byt v pôvodnom stave na Komárnickej ulici v obľúbenej m

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

229,000 € 4404 €/m²

Novostavba s primerane veľkým pozemkom v tichej lokalite

Reality Vlčany

Rodinný dom | Somola VII. | 280 m²

Tento dom je možné nazvať aj staršia novostavba - majiteľ ho začal stavať v roku 2008 a skolaud

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Vlčany

279,000 € 996 €/m²

Rodinný dom s väčším pozemkom - Vinosady

Reality Vinosady

Rodinný dom | Pezinská | 400 m²

PLATINUM REAL sro, ponúka z poverenia vlastníkov exkluzívne na predaj nehnuteľnosť - dvojgenera

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Vinosady

398,000 € 995 €/m²

Ranč Trilobit s agroturistickým ubytovaním v malebnej dedinke Čechy

Reality Čechy

Farmárska usadlosť | - | 293 m²

Dokonalú oázu pokoja uprostred prírody objavíte pri obci Čechy neďaleko kúpeľnej Podhájskej a N

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Čechy

499,000 € 1703 €/m²

Predaj budovy vhodnej na sklad, malú výrobu, alebo aministratívu pri Dubovanoch.

Reality Dubovany

Výrobný objekt | - | 527 m²

Ponúkame na predaj neďaleko obce Dubovany výrobno - skladovú budovu o výmere 527 m2 s pozemkom

Publikované: 13.06.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Dubovany

165,000 € 313 €/m²

Predaj zrekonštruovaného 2-izbového bytu, Podunajské Biskupice, Kazanská

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Kazanská | 59 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v 16r bytovom dome v Podunajských Biskupiciach na Kazanskej ul.

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

215,000 € 3644 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30294)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Rodinné domy na predaj (23064)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Upresniť hľadanie