NEWDAY | NA PREDAJ funkčný a udržiavaný výrobný areál | 2400 m2 vnútorná rozloha | 5500 m2 pozemok | Priemyselný park – Bošany

Reality Bošany

Výrobný objekt | - | 2,400 m²

🏭 NEWDAY Reality ponúka na predaj funkčný a udržiavaný výrobný areál v Bošanoch, ktorý tvorí ko

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Bošany

Cena dohodou

Pokoj na Ružíne, aj s Chatou

Reality Malá Lodina

Chalupa, rekreačný domček | - | 110 m²

Ideálne miesto na horúce letné dni s vlastnou oázou pokoja obklopený lesom a 5 minút pešo k vod

Publikované: 17.06.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Malá Lodina

149,000 € 1355 €/m²

Podnikateľská budova v Čani

Reality Čaňa

Objekt pre obchod | - | 220 m²

Na predaj komerčná budova na hlavnom ťahu v Čani predstavuje podnikateľskú príležitosť s veľkým

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Čaňa

279,000 € 1268 €/m²

EXKLUZÍVNE APARTMÁNY V SRDCI VYSOKÝCH TATIER - A301

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | - | 38.2 m²

Hľadáte investičnú príležitosť s dobrým výnosom ? Máme pre Vás exkluzívny apartmán- štúdio v j

Publikované: 21.01.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

295,284 € 7730 €/m²

Exkluzívne 2 izbový byt , 83m2, Zimná ul., Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | Zimná | 83 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 2 izbový byt v meštianskom dome priamo v historickom centre mesta

Publikované: 01.02.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

249,000 € 3000 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj orná pôda 3706 m2

Reality Cabaj-Čápor

Orná pôda | Nový Cabaj | 3,706 m²

Predaj ornej pôdy – Nitra, lokalita Nový Cabaj. Po obhliadke možná dohoda na cene. Koval reali

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Cabaj-Čápor

56,550 € 15 €/m²

BREZOLUPY - starší rodinný dom / pozemok 408 m2

Reality Brezolupy

Rodinný dom | - | 120 m²

Na predaj ponúkame starší rodinný dom v obci Brezolupy, postavený bol v roku 1964, nachádzajúci

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Brezolupy

42,000 € 350 €/m²

NA PREDAJ - Chatka s pekným výhľadom na Šianci

Reality Hlohovec

Chalupa, rekreačný domček | - | 16 m²

*** WFM REALITY *** Vám ponúka na predaj chatku na Šianci s výhľadom na Hlohovec a okolie. Vý

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Hlohovec

22,500 € 1406 €/m²

VÝNIMOČNÝ 196 m2 APARTMÁN SNOV V PARKU SNOW DONOVALY

Reality Donovaly

Apartmán | ZA HOTELOM ENCIÁN | 196 m²

Rich REALITY ponúka LUXUS , ktorý dýcha prírodou. Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá nerobí kompromi

Publikované: 23.03.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Donovaly

968,000 € 4939 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Predaj rodinný dom Nitrianske Pravno časť Solka, pozemok 815 m2

Reality Nitrianske Pravno

Rodinný dom | - | 150 m²

Hľadáte pokoj a priestor? Rodinný dom s potenciálom dvojgeneračného bývania v Nitrianskom Pravn

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Nitrianske Pravno

159,900 € 1066 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Nadštandardný 5 izbový rodinný dom s bazénom v Maduniciach

Reality Madunice

Rodinný dom | M.R.Štefánika | 299 m²

Rich REALITY EXKLUZÍVNE ponúka nadštandardný rodinný dom z r. 2006 s bazénom a okrasnou záhrado

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Madunice

379,000 € 1268 €/m²

Rozostavaný RD v blízkom centre Trnavy, Kozácka ulica.

Reality Trnava

Rodinný dom | Kozácka | 162 m²

Rich REALITY EXKLUZÍVNE ponúka na predaj rozostavaný rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite mesta

Publikované: 12.08.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Trnava

328,000 € 2025 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Ponuka pozemkov v Podtúreň 507m2 až 1003m2

Reality Podtureň

Pozemok pre rodinné domy | - | 0 m²

Ponúkame Vám nové stavebné pozemky v novovznikajúcej rezidenčnej štvrti v obci Podtúreň, Nižná

Publikované: 08.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Podtureň

123 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj budovy vhodnej na sklad, malú výrobu, alebo aministratívu pri Dubovanoch.

Reality Dubovany

Výrobný objekt | - | 527 m²

Ponúkame na predaj neďaleko obce Dubovany výrobno - skladovú budovu o výmere 527 m2 s pozemkom

Publikované: 13.06.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Dubovany

165,000 € 313 €/m²

Predaj - 4 izb. NOVOSTAVBA BUNGALOVU s 3 parkovacími plochami na 5,60 á pozemku, Šamorín

Reality Šamorín

Rodinný dom | Samorin | 118 m²

NOVINKA!!!! V CELKOVEJ CENE 378.900,-€ PRÁVE DOKONČENÉ DVE KÚPEĽNE V KVALITNOM ŠTANDARDE !!!!

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Šamorín

378,900 € 3211 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Zemianska kúria vhodná na bývanie a podnikanie, veľký pozemok, Nové Zámky - Komoča,

Reality Komoča

Vidiecky dom | Komoča | 965 m²

Ponúkame Vám na predaj nádhernú zemiansku kúriu v obci Komoča, okres Nové Zámky, len 1 hod od B

Publikované: 18.06.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Komoča

399,900 € 414 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ zrekonštruovaný rodinný dom - na pozemku možná stavba ďalšieho RD - Borčice

Reality Borčice

Rodinný dom | - | 250 m²

NEWDAY Reality ponúka na predaj zrekonštruovaný rodinný dom v obci Borčice (1960), ktorý sa nac

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Borčice

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

EXKLUZÍVNE Rodinný dom, Levoča

Reality Levoča

Rodinný dom | - | 195 m²

EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj rodinný dom v meste Levoča. Nehnuteľnosť sa nachádza na slnečnom

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Levoča

249,000 € 1277 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Pozemky so stavebným povolením, Za Horou - Zahura, Spišské Vlachy

Reality Spišské Vlachy

Pozemok pre rodinné domy | - | 300 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 8 samostatných stavebných pozemkov v lokalite Za Horou - Zahura,

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Spišské Vlachy

Cena dohodou

Exkluzívne, 3x pozemok pre rodinné domy, obec Spišské Tomášovce

Reality Spišské Tomášovce

Pozemok pre rodinné domy | - | 0 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj pozemky vhodné na výstavbu rodinných domov, obec Spišské Tomášovc

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Spišské Tomášovce

100 €/m2

Pozemok obec Nálepkovo, časť Zahájnica

Reality Nálepkovo

Pozemok pre rodinné domy | - | 6,175 m²

Ponúkame na predaj pozemok v obci Nálepkovo, časť Zahájnica, okres Gelnica. Mierne svahovitý p

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nálepkovo

49,900 € 8 €/m²

Rekreačný poľovný dom so strelnicou - Horné Otrokovce

Reality Hlohovec

Chalupa, rekreačný domček | Horné Otrokovce | 252 m²

Ponúkame Vám na predaj pekný poľovný domček so strelnicou na polosamote, v katastri obci Horné

Publikované: 05.04.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Hlohovec

400,000 € 1587 €/m²

Investičný pozemok v Beladiciach

Reality Beladice

Pozemok pre rodinné domy | Beladice | 6,210 m²

Koval reality vám ponúkajú na predaj investičný pozemok nachádzajúci sa v obci Beladice, časť P

Publikované: 12.05.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Beladice

320,000 € 52 €/m²

Na predaj nová betónová garáž spolu s pozemkom v Bratislave

Reality Bratislava-Dúbravka

Garáž | - | 18 m²

Spoločnosť RECARE – Reality Care ponúka na predaj úplne novú, modernú, odolnú, betónovú garáž,

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Dúbravka

29,900 € 1661 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1412)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30294)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23061)
Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Upresniť hľadanie