REZERVOVANÉ 3 IZBOVÝ BYT / TOP CENA | 67 m² | TRENČÍN

Reality Trenčín

3 izbový byt | - | 70 m²

NA PREDAJ | 3-IZBOVÝ BYT | 67 m² + LOGGIA | TRENČÍN – JUH | Chcete si vytvoriť bývanie presne

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trenčín

131,500 € 1879 €/m²

KYSAK rovinatý pozemok s chatkou v v blízkosti obce

Reality Kysak

Chalupa, rekreačný domček | - | 381 m²

MH Real Vám ponúka na predaj chatku s pekným rovinatým pozemkom neďaleko Košíc, v katastrálnom

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Kysak

25,200 € 66 €/m²

Stavebné pozemky v lokalite Slnečná úboč, Levočská Dolina

Reality Levoča

Pozemok pre bytovú výstavbu | Levočská dolina | 0 m²

Ponúkame na predaj 3 pozemky vhodné na výstavbu v lokalite Slnečná úboč, Levočská Dolina, okres

Publikované: 01.02.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Levoča

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

CHRASTNÉ - 3 rovinaté pozemky Pekná lokalita

Reality Chrastné

Pozemok pre rodinné domy | - | 734 m²

Realitná kancelária MH Real Vám ponúka na predaj 3 stavebné pozemky v obci Chrastné, iba 12 km

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Chrastné

117,260 € 160 €/m²

SENIAKOVCE - stavebný pozemok 577 m² Nová lokalita

Reality Seniakovce

Pozemok pre bytovú výstavbu | - | 577 m²

Realitná kancelária MH Real Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Seniakovce, iba 12 km

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Seniakovce

72,240 € 125 €/m²

Novinka
Novinka

Pozemky so stavebným povolením, Za Horou - Zahura, Spišské Vlachy

Reality Spišské Vlachy

Pozemok pre rodinné domy | - | 300 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 8 samostatných stavebných pozemkov v lokalite Za Horou - Zahura,

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Spišské Vlachy

Cena dohodou

Exkluzívne, 3x pozemok pre rodinné domy, obec Spišské Tomášovce

Reality Spišské Tomášovce

Pozemok pre rodinné domy | - | 0 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj pozemky vhodné na výstavbu rodinných domov, obec Spišské Tomášovc

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Spišské Tomášovce

100 €/m2

Pozemok obec Nálepkovo, časť Zahájnica

Reality Nálepkovo

Pozemok pre rodinné domy | - | 6,175 m²

Ponúkame na predaj pozemok v obci Nálepkovo, časť Zahájnica, okres Gelnica. Mierne svahovitý p

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nálepkovo

49,900 € 8 €/m²

Pozemky v prekrásnej prírodnej časti obce Kajal

Reality Kajal

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Kajal | 105,172 m²

Koval Reality Vám ponúkajú na predaj v obci Kajal: POZEMKY V LUKRATÍVNEJ LOKALITE o rozlohe 10

Publikované: 03.04.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Kajal

15 €/m2 15 €/m2

NA PREDAJ _ 3 izb. _ RD _ pozemok 2052 m² _ obec Bódvaszilas

Reality Bódvaszilas

Rodinný dom | - | 87.82 m²

Objavte pokoj vidieckeho bývania v obci Bódvaszilas, v tesnej blízkosti hraničného prechodu Hos

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Bódvaszilas

35,000 € 399 €/m²

Na predaj 4-izbový rodinný dom, Novostavba, Trstice okres Galanta

Reality Trstice

Rodinný dom | Trstice | 101 m²

Realitná spoločnosť Solídne bývanie spol. s.r.o. Vám ponúka na predaj novostavbu 4-izbového rod

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Trstice

167,000 € 1653 €/m²

Na predaj 3-izbové byty vo Veľkom Mederi

Reality Veľký Meder

3 izbový byt | Veľký Meder | 81 m²

Realitná spoločnosť Solídne bývanie spol. s.r.o. Vám ponúka na predaj 3-izbové byty v novej štv

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Veľký Meder

122,890 € 1517 €/m²

Rodinný dom v obci Topoľčianky

Reality Topoľčianky

Rodinný dom | Topoľčianky | 106 m²

Koval Reality Vám ponúkajú na predaj (malebnom prírodnom prostredí horného Požitavia na úpätí p

Publikované: 05.04.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Topoľčianky

139,500 € 1316 €/m²

Novostavba: Zariadený 3-izbový byt s balkónom + parkovacie státie v cene

Reality Galanta

3 izbový byt | Karola Duchoňa | 66.5 m²

Realitná spoločnosť Solídne bývanie spol. s.r.o. Vám ponúka na predaj zariadený 3-izbový byt v

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Galanta

173,900 € 2615 €/m²

Investičný pozemok v obci Veľké Úľany

Reality Veľké Úľany

Pozemok pre rodinné domy | Veľké Úľany | 1,642 m²

Koval Reality Vám ponúkajú na predaj vo veľmi atraktívnej oblasti obce Veľké Úľany na preda

Publikované: 05.04.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Veľké Úľany

70 €/m2 70 €/m2

Stavebný pozemok o výmere 2201 m2 v obci Dúbravka

Reality Dúbravka

Pozemok pre bytovú výstavbu | Dúbravka | 2,210 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v obci Dúbravka iba 15 km od Michaloviec vhodný na

Publikované: 11.01.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Dúbravka

32,000 € 14 €/m²

Predaj luxusného mezonetu Lešková s jedinečným prístupom na celú strechu

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Leškova | 173.52 m²

Realitná kancelária Oxfin reality s.r.o. pobočka Tallerova 6/1, Bratislava - Staré Mesto. S hr

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,149,000 € 6622 €/m²

Na predaj 4 izbový rodinný dom Lieskova-Stupava

Reality Stupava

Rodinný dom | Liesková 9/a | 154.43 m²

Realitná kancelária Oxfin reality s.r.o. pobočka Tallerova 6/1, Bratislava - Staré Mesto. Ponú

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Stupava

399,900 € 2590 €/m²

Na predaj 4 izbový rodinný dom Lieskova-Stupava

Reality Stupava

4 izbový byt | Liesková 9/a | 154.43 m²

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Stupava

399,900 € 2590 €/m²

NOVÁ CENA _ rekreačný dom pri jazere RAKACA_1iz. kom. rekonštrukcia

Reality Szalonna

Rodinný dom | Maďarsko | Szalonna | Napsugár utca

Novo rekonštruovaný rekreačný dom s možnosťou aj celoročného bývania na pozemku s rozlohou 220

Publikované: 31.03.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Szalonna

45,000 € 1698 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

NA PREDAJ _Vidiecky dom_Národný park Aggtelek _ Színpetri

Reality Szinpetri

Rodinný dom | Maďarsko | Szinpetri | -

Nehnuteľnosť sa nachádza v lokalite Národného parku Aggtelek s výbornými klimatickými podmienka

Publikované: 31.03.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Szinpetri

35,000 € 18 €/m²

REZERVOVANÉ! 4-izbová novostavba s tepelným čerpadlom a krbom v Kvetoslavove

Reality Kvetoslavov

Rodinný dom | Čučoriedkova | 129.07 m²

REZERVOVANÉ!!! Realitná spoločnosť Solídne bývanie spol. s.r.o. Vám ponúka na predaj skolaudov

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Kvetoslavov

334,700 € 2595 €/m²

Moderný a nadštandardný 5-izbový rodinný dom, Tomášikovo

Reality Tomášikovo

Rodinný dom | Tomášikovo | 304.74 m²

Realitná spoločnosť Solídne bývanie Vám ponúka na predaj nadštandardný 5-izbový rodinný dom v

Publikované: 11.01.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Tomášikovo

386,000 € 1267 €/m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ! 4 izbový byt v novostavbe s veľkou terasou a s parkovaním

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Pieninská | 120 m²

Spoločnosť Solídne bývanie Vám vo výhradom zastúpení majiteľa predstavuje lukratívny priestrann

Publikované: 11.01.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1412)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23063)
Reality v Martine (772)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30294)
Upresniť hľadanie