Na predaj invesičný pozemok v obci Čelovce

Reality Čelovce

Pozemok pre rodinné domy | - | 6,976 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj investičný pozemok vhodný pre developerský projek

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Čelovce

89,900 € 13 €/m²

Váš nový domov začína Na Klásku

Reality Zlaté Klasy

2 izbový byt | - | 56 m²

STARS REALITY Vám prináša novú ponuku moderného bývania, ktoré spája kvalitnú architektúru, pra

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Zlaté Klasy

108,000 € 1929 €/m²

Stavebný pozemok na predaj 1810 m2 , Gregorovce-okr.Prešov

Reality Gregorovce

Pozemok pre rodinné domy | . | 1,810 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj stavebný pozemok s rozlohou 1810 m2 v tichej čast

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Gregorovce

69,000 € 38 €/m²

NEMEČKY– stavebný pozemok 2.822 m2/ možné rozdeliť na 2 poz.

Reality Nemečky

Pozemok pre rodinné domy | . | 2,822 m²

Vo vyhľadávanej lokalite v obci NEMEČKY v blízkosti rekreačnej oblasti DUCHONKA ponúkame na pr

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nemečky

73,000 € 26 €/m²

Na predaj rekreačný pozemok Krpáčovo - okr. Brezno

Reality Horná Lehota

Iný stavebný pozemok | - | 970 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj krásny rekreačný pozemok v jednej z najvyhľadávan

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Horná Lehota

59,900 € 62 €/m²

Na predaj investičné pozemky v obci Záborské, okr.Prešov

Reality Záborské

Priemyselná zóna | - | 2,933 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj dva investičné pozemky nachádzajúce sa v obľúbene

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Záborské

15 €/m2 15 €/m2

POZEMOK, 1633 m2, Blesovce, okr. Topoľčany

Reality Blesovce

Pozemok pre rodinné domy | . | 1,633 m²

REGAL Reality ponúka na predaj pozemok na výstavbu rodinného domu v obci Blesovce, okr. Topoľča

Publikované: 06.03.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Blesovce

60,000 € 37 €/m²

BÁNOVCE n. BEBR. – 4 – izb. byt / sídl. DUBNIČKA / komplet PREROBENÝ/ 83 m2 / balkón

Reality Bánovce nad Bebravou

4 izbový byt | - | 83 m²

Typ: PREDAJ, Izby: - 4 - izbový byt, Mesto: BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, Lokalita: sídlisko DUBNIČK

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

124,900 € 1505 €/m²

Výhradne: Dvojgeneračný 7-izb. Dom, 2225 m2, Brodzany

Reality Brodzany

Rodinný dom | . | 264 m²

REGAL Reality ponúka výhradne na predaj dvojgeneračný 7-izbový rodinný dom v obci Brodzany, ok

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Brodzany

150,000 € 568 €/m²

Rodinný dom Košice BARCA

Reality Košice-Barca

Rodinný dom | Čkalovova | 130 m²

Spoločnosť RF Reality Financie - Tomáš Barány Vám prináša na predaj Rodinný dom v mestskej čas

Publikované: 25.06.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Košice-Barca

260,000 € 2269 €/m²

NEWDAY | NA PREDAJ funkčný a udržiavaný výrobný areál | 2400 m2 vnútorná rozloha | 5500 m2 pozemok | Priemyselný park – Bošany

Reality Bošany

Výrobný objekt | - | 2,400 m²

🏭 NEWDAY Reality ponúka na predaj funkčný a udržiavaný výrobný areál v Bošanoch, ktorý tvorí ko

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Bošany

Cena dohodou

Pokoj na Ružíne, aj s Chatou

Reality Malá Lodina

Chalupa, rekreačný domček | - | 110 m²

Ideálne miesto na horúce letné dni s vlastnou oázou pokoja obklopený lesom a 5 minút pešo k vod

Publikované: 17.06.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Malá Lodina

149,000 € 1355 €/m²

Podnikateľská budova v Čani

Reality Čaňa

Objekt pre obchod | - | 220 m²

Na predaj komerčná budova na hlavnom ťahu v Čani predstavuje podnikateľskú príležitosť s veľkým

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Čaňa

279,000 € 1268 €/m²

EXKLUZÍVNE APARTMÁNY V SRDCI VYSOKÝCH TATIER - A301

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | - | 38.2 m²

Hľadáte investičnú príležitosť s dobrým výnosom ? Máme pre Vás exkluzívny apartmán- štúdio v j

Publikované: 21.01.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

295,284 € 7730 €/m²

Exkluzívne 2 izbový byt , 83m2, Zimná ul., Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | Zimná | 83 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 2 izbový byt v meštianskom dome priamo v historickom centre mesta

Publikované: 01.02.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

249,000 € 3000 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj orná pôda 3706 m2

Reality Cabaj-Čápor

Orná pôda | Nový Cabaj | 3,706 m²

Predaj ornej pôdy – Nitra, lokalita Nový Cabaj. Po obhliadke možná dohoda na cene. Koval reali

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Cabaj-Čápor

56,550 € 15 €/m²

BREZOLUPY - starší rodinný dom / pozemok 408 m2

Reality Brezolupy

Rodinný dom | - | 120 m²

Na predaj ponúkame starší rodinný dom v obci Brezolupy, postavený bol v roku 1964, nachádzajúci

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Brezolupy

42,000 € 350 €/m²

NA PREDAJ - Chatka s pekným výhľadom na Šianci

Reality Hlohovec

Chalupa, rekreačný domček | - | 16 m²

*** WFM REALITY *** Vám ponúka na predaj chatku na Šianci s výhľadom na Hlohovec a okolie. Vý

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Hlohovec

22,500 € 1406 €/m²

VÝNIMOČNÝ 196 m2 APARTMÁN SNOV V PARKU SNOW DONOVALY

Reality Donovaly

Apartmán | ZA HOTELOM ENCIÁN | 196 m²

Rich REALITY ponúka LUXUS , ktorý dýcha prírodou. Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá nerobí kompromi

Publikované: 23.03.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Donovaly

968,000 € 4939 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Predaj rodinný dom Nitrianske Pravno časť Solka, pozemok 815 m2

Reality Nitrianske Pravno

Rodinný dom | - | 150 m²

Hľadáte pokoj a priestor? Rodinný dom s potenciálom dvojgeneračného bývania v Nitrianskom Pravn

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Nitrianske Pravno

159,900 € 1066 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Nadštandardný 5 izbový rodinný dom s bazénom v Maduniciach

Reality Madunice

Rodinný dom | M.R.Štefánika | 299 m²

Rich REALITY EXKLUZÍVNE ponúka nadštandardný rodinný dom z r. 2006 s bazénom a okrasnou záhrado

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Madunice

379,000 € 1268 €/m²

Rozostavaný RD v blízkom centre Trnavy, Kozácka ulica.

Reality Trnava

Rodinný dom | Kozácka | 162 m²

Rich REALITY EXKLUZÍVNE ponúka na predaj rozostavaný rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite mesta

Publikované: 12.08.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Trnava

328,000 € 2025 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Ponuka pozemkov v Podtúreň 507m2 až 1003m2

Reality Podtureň

Pozemok pre rodinné domy | - | 0 m²

Ponúkame Vám nové stavebné pozemky v novovznikajúcej rezidenčnej štvrti v obci Podtúreň, Nižná

Publikované: 08.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Podtureň

123 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj budovy vhodnej na sklad, malú výrobu, alebo aministratívu pri Dubovanoch.

Reality Dubovany

Výrobný objekt | - | 527 m²

Ponúkame na predaj neďaleko obce Dubovany výrobno - skladovú budovu o výmere 527 m2 s pozemkom

Publikované: 13.06.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Dubovany

165,000 € 313 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30295)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Rodinné domy na predaj (23063)
Upresniť hľadanie