3-izbový byt, Bielocerkevská, Košice

Reality Košice-Dargovských hrdinov

3 izbový byt | Bielocerkevská | 65 m²

Realitná kancelária Silver Real Vám predstavuje atraktívny 3‑izbový byt s výmerou 65 m² a za

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

189,900 € 2922 €/m²

Novinka
Novinka

NA PREDAJ 3 IZBOVÝ BYT V SKVELEJ LOKALITE S TROMI BALKÓNMI | BOŽENY NEMCOVEJ | KOŠICE - SEVER

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | Boženy Nemcovej | 68 m²

Ing. Ladislav Šosták a Sola Home realitná kancelária vám ponúka na predaj priestranný 3-izbový

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

269,000 € 3956 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Budova bývalej základnej školy, Jasov, Košice - okolie

Reality Jasov

Obchodné priestory | 474 m²

Predávame budovu bývalej základnej školy v obci Jasov, Košice - okolie. Je to výhodná investičn

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na predaj Jasov

176,000 € 371 €/m²

EXKLUZÍVNE predaj 4 izb. rodinný dom ,180 m2 ,pozemok 533 m2.

Reality Liptovský Mikuláš

Rodinný dom | Ploštín | 130 m²

180m2TOP – CITY Poprad ponúka EXKLUZÍVNE v obci Liptovský Mikuláš – Ploštín pekný jedno podlažn

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Liptovský Mikuláš

299,900 € 2307 €/m²

Garsónka s loggiou – Postupimská, Košice (Furča)

Reality Košice-Dargovských hrdinov

Garsónka | Postupimská | 24 m²

Či už hľadáte svoje prvé bývanie alebo investíciu, ktorá bude fungovať, tu máte priestor nastav

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

116,000 € 4833 €/m²

DOM na kľúč novostavba CYPRUS - PAPHOS poschodový 115 m2 s bazénom, 500 metrov k moru

Reality Cyprus

Rodinný dom | Cyprus

Realitná kancelária DAHLIA REALITY Vám ponúka v exkluzívnom zastúpení v rámci projektov LUXURY

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj

505,000 € 4591 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3 izbový byt s garážou a krásnym výhľadom

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Československej armády | 72 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 3-izbový byt vo vyhľadávanej časti Košíc – Staré Mesto, na u

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

289,000 € 4014 €/m²

Čiastočne zrekonštruovaný 3-izbový byt na Terase – Humenská ul.

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Humenská | 66 m²

Ing. Štefan GREGOR z RK DREAM REAL Vám ponúka príležitosť KÚPIŤ si tento čiastočne zrekonštruov

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

212,000 € 3212 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Stavebný pozemok vo Vilmány (Maďarsko) vhodný aj na mobilný dom

Reality Vilmány

Pozemok pre rodinné domy | Maďarsko | Vilmány | Vvv

Na predaj pozemok s potenciálom – 1 859 m². Vzdialenosť od mesta Košice 35km. Prístup aj diaľn

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Vilmány

9,900 € 5 €/m²

Predaj stavebný pozemok Žilina-Rosina

Reality Rosina

Pozemok pre rodinné domy | - | 0 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v prímestskej časti Žilina-Rosina .Pozemok sa nachádza v za

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Rosina

Cena dohodou

NA PREDAJ 4 IZBOVÁ NOVOSTAVBA DOKONČENÁ NA KĹÚČ VRÁTANE KUCHYNSKEJ LINKY | OBEC SEŇA | 15 MINÚT OD KOŠÍC

Reality Seňa

Rodinný dom | - | 88 m²

Ladislav Šosták a Sola Home realitná kancelária vám ponúkajú na predaj 4 izbovú celoročne obýva

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Seňa

229,000 € 2602 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predám dvojbytovku v obci Mýtna

Reality Mýtna

Apartmánový dom | Mýtna | 155 m²

Na rozhraní okresov Lučenec a Detva ponúkam na predaj bytový dom s dvoma samostatnými bytmi. Ne

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Mýtna

169,000 € 1090 €/m²

Predaj 2 izbových výnimočných apartmánov Taliansko Garda

Reality Taliansko

3 izbový byt | Taliansko

Ponúkame na predaj 3 izbový exkluzívne apartmán v Taliansku v obci Garda pri rovnomennom jazere

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

749,000 € 8322 €/m²

Predaj budovy pre obchod a služby centrum Senice

Reality Senica

Objekt pre obchod | Hviezdoslavova | 1,231 m²

Ponúkame na predaj 4 podlažnú budovu ucenú pre obchod a služby v centre Senice – Hviezdoslavova

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Senica

870,000 € 707 €/m²

Na predaj rodinný dom s veľkou záhradou v obci Slovinky

Reality Slovinky

Rodinný dom | Hlavná ulica 282/33 | 74 m²

MELEGA & PARTNERS – V exkluzívnom zastúpení klienta ponúkame na predaj rodinný dom s veľkou záh

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Slovinky

60,000 € 811 €/m²

Pripravujeme predaj rod.dom Kláštor pod Znievom, okr.Martin

Reality Kláštor pod Znievom

Rodinný dom | - | 1,067 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj rodinný dom v pokojnej a vyhľadávanej lokalite ob

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Kláštor pod Znievom

1 € 0 €/m²

Príjemný 2 izbový byt po rekonštrukcii na predaj - Dubnička

Reality Bánovce nad Bebravou

2 izbový byt | Lúčna | 52 m²

REZERVOVANÉ Príďte na obhliadku krásneho 2-izbového bytu po rekonštrukcii na Dubničke.

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

94,500 € 1817 €/m²

HOMreal.sk | Rodinný dom na predaj Malženice – veľký pozemok, garáž, ideálny na rekonštrukciu

Reality Malženice

Rodinný dom | Hlavná | 100 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom nachádzajúci sa v pokojnej a vyhľadávanej obci Malženice, len pá

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Malženice

195,000 € 1950 €/m²

AARK: Rodinný dom s výkladom - ideálny pre kaviareň, obchod a služby, Štefánikova, Trnava - CENTRUM MESTA

Reality Trnava

Rodinný dom | Ulica Štefánikova | 160 m²

AARK realitná kancelária, s.r.o. Alexandra Artimovičová 0910 251 135 V zastúpení klienta vám p

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Trnava

310,000 € 1938 €/m²

Orná pôda na hranici intravilánu, Malacky, Družstevná ulica

Reality Malacky

Orná pôda | Družstevná | 1,449 m²

Ponúkame na predaj ornú pôdu s výmerou 1449 m², vo vlastníckom podiele 1/1, nachádzajúcu sa v k

Publikované: 18.09.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Malacky

14,500 € 10 €/m²

STAVEBNY POZEMOK LORINCIK + STAVEBNE POVOLENIE + PROJEKT

Reality Košice-Lorinčík

Pozemok pre rodinné domy | Sabinovská | 510 m²

ALMA Reality Vám ponuka jedinečnú príležitosť získať vlastný stavebný pozemok s rozlohou 510 m2

Publikované: 07.01.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Košice-Lorinčík

173,999 € 341 €/m²

4 izový byt, 151 m² - prispôsobíte si presne podľa seba

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Jamnického | 151 m²

„4 izový byt, 151 m², ktoré si prispôsobíte presne podľa seba“ Tento byt nekupujete pre to,

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

469,900 € 3112 €/m²

4-izbový byt 107 m², balkón, novostavba Kazanská

Reality Bratislava-Vrakuňa

4 izbový byt | Kazanská | 103 m²

Veľkometrážny 4-izbový byt (107 m²) s balkónom a klimatizáciou – Kazanská ulica, Bratislava – V

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

314,990 € 3058 €/m²

Luxusný 7-izbový dom po rekonštrukcii – Veľký Meder

Reality Veľký Meder

Rodinný dom | Lastovičková | 270 m²

Predaj priestranného 7-izbového domu po kompletnej rekonštrukcii – Veľký Meder Ponúkame na p

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Veľký Meder

399,990 € 1481 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Reality v Martine (776)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30293)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Rodinné domy na predaj (23061)
Upresniť hľadanie