Orná pôda 291 m2, Hriňová

Reality Hriňová

Záhrada | 291 m²

Ponúkame na predaj ornú pôdu o výmere 291 m² v podiele 1/1, situovanú v katastrálnom území mest

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Hriňová

3,000 € 10 €/m²

Trvalý trávny porast 1183 m2, Stará Turá

Reality Stará Turá

Lesná pôda | 1,183 m²

Ponúkame na predaj Trvalý trávny porast o výmere 1183 m², vo vlastníckom podiele 1/1, nachádzaj

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Stará Turá

2,500 € 2 €/m²

2 izbový byt - 59,07 m², Záhradnícka 36, Bratislava - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Záhradnícka | 59.07 m²

V zastúpení klienta vám ponúkame na predaj 2 izbový byt nachádzajúci sa na ulici Záhradnícka 36

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

255,000 € 4317 €/m²

Orná pôda o celkovej výmere 12.800 m2, Podunajské Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Orná pôda | Jegenešská | 12,800 m²

Ponúkame na predaj ornú pôdu o celkovej výmere 12 800 m², vo výlučnom vlastníctve (podiel 1/1),

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

2 €/m2 2 €/m2

Predaj | Slnečný pozemok s výhľadom, Karlová

Reality Karlová

Pozemok pre rodinné domy | - | 859 m²

AURA | Concept Vám ponúka na predaj slnečný a rovinatý pozemok s výmerou 859 m², nachádzajúci s

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Karlová

62,900 € 73 €/m²

Predaj | Rovinatý pozemok v tichej lokalite, Staškov

Reality Staškov

Záhrada | - | 675 m²

AURA | Concept Vám ponúka na predaj pozemok v obci Staškov s celkovou výmerou 675 m2. Pozemok j

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Staškov

43,400 € 64 €/m²

360° 3D 2 IZBOVÝ byt s balkónom, pivnicou, a parkovaním, Nobelova ulica

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Nobelova | 55.73 m²

Predstavujeme vám výnimočnú ponuku – moderný dvojizbový byt v lukratívnej novostavbe na Nobelov

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

259,000 € 4647 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

EXKLUZÍVNE | BYTY VO VILOVOM DOME

Reality Streženice

4 izbový byt | - | 127.29 m²

AURA | Concept Vám ponúka na predaj výnimočné 4-izbové byty v modernom vilovom dome, ktorý pozo

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Streženice

Cena dohodou

TOP PONUKA-Priestranný 3-izbový byt na najvyššom poschodí s balkónom v zelenej časti Dúbravky

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Hanulova | 80 m²

Ponúkame na predaj priestranný a svetlý 3-izbový byt na najvyššom poschodí vo vyhľadávanej loka

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

239,990 € 3000 €/m²

Na predaj 1 izbový byt pre seniorov

Reality Dolný Chotár

1 izbový byt | Dolný Chotár | 25 m²

Hľadáte pohodlné, bezpečné a starostlivé prostredie pre svojich blízkych? Ponúkame na predaj ú

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Dolný Chotár

38,400 € 1536 €/m²

REZERVOVANÝ Nadštandardný a veľkorysý 2 - izbový byt

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Krivá | 59 m²

Solid Real a Daniel Oravec Vám ponúka exkluzívne na predaj výnimočný 2-izbový byt, ktorý predst

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

235,000 € 3983 €/m²

Štýlový a slnečný 3-izbový dom s rustikálnym šarmom v Rajke

Reality Rajka

Rodinný dom | Maďarsko | Rajka

Hľadáte bývanie, kde sa spája pokoj prírody s maximálnym komfortom a vkusným dizajnom? Ponúkame

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Rajka

Cena dohodou

Tehlový 4-izbový byt Podkonice | byt, balkón, garáž, dielňa

Reality Podkonice

4 izbový byt | - | 82 m²

Tehlový 4-izbový byt Podkonice | 82 m², balkón, garáž a priestor, spolu až 137m2. Len 15 km o

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Podkonice

124,998 € 1524 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NAJLACNEJŠIE VLASTNÉ BÝVANIE VO ZVOLENE

Reality Zvolen

Pozemok pre rodinné domy | - | 379 m²

NAJLACNEJŠIE VLASTNÉ BÝVANIE VO ZVOLENE POZEMOK + ELEKTRINA + REÁLNY POTENCIÁL NA CELOROČNÉ

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Zvolen

34,997 € 92 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

EMISSEN – NA PREDAJ ROZĽAHLÝ 16,22 ÁROVÝ STAVEBNÝ POZEMOK V STUPAVE NA BÝVANIE A/ALEBO NA PODNIKANIE

Reality Stupava

Pozemok pre bytovú výstavbu | Pod Kopcami | 1,622 m²

Realitná kancelária EMISSEN ponúka na predaj rozľahlý 16,22 árový stavebný pozemok na bývanie

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Stupava

225,000 € 139 €/m²

Novinka
Novinka

Rodinný dom s bazénom a záhradou na pozemku 1300 m² – Sliač

Reality Sliač

Rodinný dom | - | 1,300 m²

Rodinný dom s bazénom a veľkým pozemkom 1300 m² – Sliač, Hájniky Predstavte si dom, k

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Sliač

375,000 € 288 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Obchodný priestor na lukratívnom mieste pri hlavnej ceste

Reality Rovinka

Obchodné priestory | Kvetná | 42 m²

Ponúkame na predaj obchodný priestor na lukratívnom mieste pri hlavnej ceste na Kvetnej ulici v

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na predaj Rovinka

99,900 € 2379 €/m²

Sliač Rybárska, 2-izbový byt s veľkou loggiou spolu 58m2

Reality Sliač

2 izbový byt | - | 58 m²

Pripravujeme. (viac info, foto, videá sem budú postupne pribúdať...) 2 IZBY. 50 m² + LOGGI

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Sliač

124,998 € 2155 €/m²

Predaj moderný exkluzívne zariadený 2 izbový byt 77 m2 s dvorom, parkovaním v BA-Podunajské Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Perličková | 77 m²

Moderne zariadený exkluzívny 2 izbový byt s 2 x balkónom 77 m2, pozemkom, parkovaním v tichej l

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

281,000 € 3649 €/m²

3-izbový byt, Bielocerkevská, Košice

Reality Košice-Dargovských hrdinov

3 izbový byt | Bielocerkevská | 65 m²

Realitná kancelária Silver Real Vám predstavuje atraktívny 3‑izbový byt s výmerou 65 m² a za

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

189,900 € 2922 €/m²

Novinka
Novinka

NA PREDAJ 3 IZBOVÝ BYT V SKVELEJ LOKALITE S TROMI BALKÓNMI | BOŽENY NEMCOVEJ | KOŠICE - SEVER

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | Boženy Nemcovej | 68 m²

Ing. Ladislav Šosták a Sola Home realitná kancelária vám ponúka na predaj priestranný 3-izbový

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

269,000 € 3956 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Budova bývalej základnej školy, Jasov, Košice - okolie

Reality Jasov

Obchodné priestory | 474 m²

Predávame budovu bývalej základnej školy v obci Jasov, Košice - okolie. Je to výhodná investičn

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na predaj Jasov

176,000 € 371 €/m²

EXKLUZÍVNE predaj 4 izb. rodinný dom ,180 m2 ,pozemok 533 m2.

Reality Liptovský Mikuláš

Rodinný dom | Ploštín | 130 m²

180m2TOP – CITY Poprad ponúka EXKLUZÍVNE v obci Liptovský Mikuláš – Ploštín pekný jedno podlažn

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Liptovský Mikuláš

299,900 € 2307 €/m²

Garsónka s loggiou – Postupimská, Košice (Furča)

Reality Košice-Dargovských hrdinov

Garsónka | Postupimská | 24 m²

Či už hľadáte svoje prvé bývanie alebo investíciu, ktorá bude fungovať, tu máte priestor nastav

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

116,000 € 4833 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Rodinné domy na predaj (23060)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30295)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie