TOP byt PANORAMA 4i VIDEO + 3D

Reality Košice-Vyšné Opátske

4 izbový byt | Jelšová | 112 m²

🏡 TOP 4-izbový byt PANORAMA – výhľad na Košice, 2 loggie Hľadáte priestranné, moderné bývanie

Publikované: 13.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Vyšné Opátske

365,000 € 3259 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Krásne pozemky pre výstavbu rodinných domov v LEVOČI

Reality Levoča

Pozemok pre rodinné domy | Ovocinárska | 503 m²

Centrum Real a Katarína Gilbertson Vám ponúka na predaj pozemky na výstavbu rodinných domov v j

Publikované: 15.01.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Levoča

84 €/m2 84 €/m2

Stavebný pozemok, 507m2, IS na pozemku, Kapria ulica, Senec

Reality Senec

Pozemok pre rodinné domy | Kapria | 507 m²

SaleA- Váš partner v realitách Vám ponúka na predaj pozemok pre rodinný dom o výmere 507m2 v Se

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Senec

145,000 € 286 €/m²

NA PREDAJ_"TURŇA LIVING"_obnovený bytový dom_16 bytov_2 izbák_1. posch._55m2_98.000€

Reality Turňa nad Bodvou

2 izbový byt | Školská | 51.43 m²

POSLEDNÝ BYT K DISPOZÍCII ! VEĽMI PRIAZNIVÉ CENY. Výborný pomer ceny a kvality. INVESTORI POZOR

Publikované: 26.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Turňa nad Bodvou

98,000 € 1906 €/m²

Krásny zariadený byt v novostavbe GEMINI I - Kasárne Brezno

Reality Brezno

2 izbový byt | Štvrť Kasárne | 51 m²

Nové Bývanie realitná kancelária Vám ponúka na predaj krásny 2 izbový byt v novovybudovanej štv

Publikované: 16.06.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Brezno

173,970 € 3411 €/m²

NA PREDAJ_Administratívna budova_Štítnická ulica_priemyselná časť na konci Rožňavy

Reality Rožňava

Kancelárie, administratívne priestory | Štítnická | 850 m²

Túto budovu poznáte ako bývalý AGROSTAV. 3 podlažia, každé po 270 m2 ÚP, spolu 810 m2 + pristav

Publikované: 16.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na predaj Rožňava

451,500 € 531 €/m²

Chorvátsko - Kompletne zariadená novostavba len 50m od mora v Privlake

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj zariadenýý apartmán v Privlake, atraktívnej lokalite neďal

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

360,000 € 4598 €/m²

Stavebné pozemky v lokalite Slnečná úboč, Levočská Dolina

Reality Levoča

Pozemok pre bytovú výstavbu | Levočská dolina | 0 m²

Ponúkame na predaj 3 pozemky vhodné na výstavbu v lokalite Slnečná úboč, Levočská Dolina, okres

Publikované: 01.02.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Levoča

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Predáme dvojpodlažný rodinný dom v Žiline - Závodí

Reality Žilina

Rodinný dom | Závodie | 250 m²

Predáme dvojpodlažný rodinný dom v kľudnej časti Žilina – Závodie. Ide o dvojpodlažný, podpiv

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Žilina

345,000 € 1380 €/m²

Chorvátsko - Novostavba apartmánu s výťahom len 100m od mora

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj apartmán na prvom poschodí moderného bytového domu, ktorý

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

285,000 € 3701 €/m²

Chorvátsko - Novostavba apartmánu 100m od mora - Sveti Filip Jakov v ponuke len u Nás

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj apartmán v Sveti Filip i Jakov, v lokalite neďaleko Zadar

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

375,000 € 4076 €/m²

Penzión Vrátna na predaj

Reality Terchová

Hotel, penzión, ubytovňa | Vrátna | 350 m²

Investičná príležitosť v srdci Malej Fatry – penzión vo Vrátnej doline Ponúkame vám na predaj

Publikované: 15.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Terchová

450,000 € 1286 €/m²

Predaj - 4 izb. NOVOSTAVBA BUNGALOVU s 3 parkovacími plochami na 5,60 á pozemku, Šamorín

Reality Šamorín

Rodinný dom | Samorin | 118 m²

NOVINKA!!!! V CELKOVEJ CENE 378.900,-€ PRÁVE DOKONČENÉ DVE KÚPEĽNE V KVALITNOM ŠTANDARDE !!!!

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Šamorín

378,900 € 3211 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Zemianska kúria vhodná na bývanie a podnikanie, veľký pozemok, Nové Zámky - Komoča,

Reality Komoča

Vidiecky dom | Komoča | 965 m²

Ponúkame Vám na predaj nádhernú zemiansku kúriu v obci Komoča, okres Nové Zámky, len 1 hod od B

Publikované: 18.06.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Komoča

399,900 € 414 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ zrekonštruovaný rodinný dom - na pozemku možná stavba ďalšieho RD - Borčice

Reality Borčice

Rodinný dom | - | 250 m²

NEWDAY Reality ponúka na predaj zrekonštruovaný rodinný dom v obci Borčice (1960), ktorý sa nac

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Borčice

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

EXKLUZÍVNE Rodinný dom, Levoča

Reality Levoča

Rodinný dom | - | 195 m²

EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj rodinný dom v meste Levoča. Nehnuteľnosť sa nachádza na slnečnom

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Levoča

249,000 € 1277 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Pozemky so stavebným povolením, Za Horou - Zahura, Spišské Vlachy

Reality Spišské Vlachy

Pozemok pre rodinné domy | - | 300 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 8 samostatných stavebných pozemkov v lokalite Za Horou - Zahura,

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Spišské Vlachy

Cena dohodou

Nový nízkoenergetický bungalov - tichá časť obce Svederník

Reality Svederník

Rodinný dom | Svederník | 115 m²

Nový nízkoenergetický bungalov v tichej časti obce Svederník. Ide o jednopodlažný, nepodpivniče

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Svederník

313,900 € 2730 €/m²

Exkluzívne, 3x pozemok pre rodinné domy, obec Spišské Tomášovce

Reality Spišské Tomášovce

Pozemok pre rodinné domy | - | 0 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj pozemky vhodné na výstavbu rodinných domov, obec Spišské Tomášovc

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Spišské Tomášovce

100 €/m2

Slnečný stavebný pozemok v obci Višňové

Reality Višňové

Pozemok pre rodinné domy | Višňové | 2,364 m²

Ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok v lukratívnej lokalite - v obci Višňové. Nachádza s

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Višňové

378,240 € 160 €/m²

Pozemok obec Nálepkovo, časť Zahájnica

Reality Nálepkovo

Pozemok pre rodinné domy | - | 6,175 m²

Ponúkame na predaj pozemok v obci Nálepkovo, časť Zahájnica, okres Gelnica. Mierne svahovitý p

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nálepkovo

49,900 € 8 €/m²

RealityDS - Predaj kompletne zariadenej, podpivničenej rekreačnej chaty, prístreškom pre auto, altánkom, drevárničkou, grilom, so 6,88á pozemkom v OV, Gabčíkovo VEĽKÁ ZĽAVA !!!

Reality Gabčíkovo

Chalupa, rekreačný domček | gabcikovo | 117 m²

VEĽKÁ ZĽAVA!!!! PôVODNA CENA =135000,-€. NOVÁ CENA =99900,-€ !!! V cene kompletné príslušenstvo

Publikované: 19.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Gabčíkovo

99,900 € 854 €/m²

Tehlový 4-izb.dom s tepelným čerpadlom - skolaudované, Senec

Reality Senec

Rodinný dom | Senec - Kráľová pri Senci | 121 m²

4-izbový tehlový dom - skolaudované, Kráľová pri Senci ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE: Celková úžitková p

Publikované: 06.05.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Senec

254,900 € 1893 €/m²

Rodinný dom Budatín

Reality Žilina

Rodinný dom | - | 350 m²

Veľký rodinný dom v mestskej časti s výbornou dostupnosťou do centra mesta. Dom bol postavený v

Publikované: 02.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Žilina

369,000 € 1054 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (776)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30295)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Rodinné domy na predaj (23066)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Upresniť hľadanie