Chorvátsko -Novostavba apartmánu len 150m od mora s výhľadom na more na ostrove Vir - Jadro pláž

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj apartmány ktoré sa nachádzajú v tichej a slepej ulici v sa

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

310,000 € 2952 €/m²

Nový nízkoenergetický bungalov - tichá časť obce Svederník

Reality Svederník

Rodinný dom | Svederník | 115 m²

Nový nízkoenergetický bungalov v tichej časti obce Svederník. Ide o jednopodlažný, nepodpivniče

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Svederník

313,900 € 2730 €/m²

Chorvátsko - Novostavba apartmánu len 100m od mora a vyhľadávanej pláže Prezida

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Nové Bývanie RK Vám exkluzívne ponúka novostavbu apartmánov na ostrove Vir v Chorvátsku. Má vý

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

205,000 € 3796 €/m²

Chorvatsko - Novostavba zariadená len 30m od mora- Vir -Prezida

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj novostavbu apartmánu na ostrove Vir - Prezida, v lokalite

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

397,000 € 1527 €/m²

Slnečný stavebný pozemok v obci Višňové

Reality Višňové

Pozemok pre rodinné domy | Višňové | 2,364 m²

Ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok v lukratívnej lokalite - v obci Višňové. Nachádza s

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Višňové

378,240 € 160 €/m²

Slnečný rodinný dom, 120 m2, Horné Turovce, okr. Levice

Reality Horné Turovce

Rodinný dom | - | 120 m²

SaleA- Váš partner v realitách ponúka na predaj rodinný dom, 120 m2 a celková výmera pozemku je

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Horné Turovce

61,990 € 517 €/m²

Hľadám pre konkrétnu klientku garsónku v Šali

Reality Šaľa

Garsónka | Šaľa | 20 m²

SaleA- Váš partner v realitách hľadá pre konkrétnu klientku garsónku v Šali. V prípade, že pred

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Šaľa

123 € 6 €/m²

4 izbový rodinný dom 120m2 na pozemku 536m2 Topoľnica

Reality Topoľnica

Rodinný dom | o | 100 m²

Dom, kde sa ráno zobudíte do ticha, uvaríte si kávu a deti pustíte bezpečne na dvor. Miesto, kd

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Topoľnica

255,000 € 2550 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Výborná cena Rodinný dom 5iz.1438m2, garáž, Dubové pri TT

Reality Dolné Dubové

Rodinný dom | - | 150 m²

Ponúkame na predaj priestranný 5-izbový rodinný dom vo výbornej lokalite, obklopený udržiavanou

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Dolné Dubové

208,500 € 1390 €/m²

Výborná cena Rodinný dom 5iz.1438m2, garáž, Dubové pri TT

Reality Dolné Dubové

Rodinný dom | - | 150 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Dolné Dubové

208,500 € 1390 €/m²

NOVÉ 1-izbový byt 37,8m2+balkón 3,2m2 Dvorníky pri Hlohovci

Reality Dvorníky

1 izbový byt | - | 40 m²

SaleA - Váš partner v realitách ponúka na predaj 1-izbový bezbariérový tehlový byt (37,8m2) s b

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Dvorníky

87,000 € 2175 €/m²

Investičná príležitosť v srdci Sklených Tepliciach

Reality Sklené Teplice

Rodinný dom | Sklené Teplice | 440 m²

Investičná príležitosť v srdci Sklených Teplíc: Rodinný dom so zabehnutým ubytovaním Salea – V

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Sklené Teplice

Cena dohodou

Exkluzívne Pozemok pre RD 793m2 Hrádok pri Piešťanoch

Reality Hrádok

Pozemok pre rodinné domy | - | 793 m²

SaleA - Váš partner v realitách ponúka na predaj stavebný pozemok pre výstavbu rodinného domu s

Publikované: 31.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Hrádok

83,500 € 105 €/m²

PREDAJ 3 izbový byt s loggiou, ulica Staré Záhrady, Ružinov - Bratislava II EXPIS REAL

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Staré záhrady | 69.22 m²

Ponúkame na predaj veľkometrážny 3 izbový byt na ulici Staré Záhrady v Bratislave - mestská čas

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

249,000 € 3597 €/m²

Chorvátsko - Kompletne zariadená novostavba len 50m od mora v Privlake

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj zariadenýý apartmán v Privlake, atraktívnej lokalite neďal

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

360,000 € 4598 €/m²

Chorvátsko - Novostavba apartmánu s výťahom len 100m od mora

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj apartmán na prvom poschodí moderného bytového domu, ktorý

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

285,000 € 3701 €/m²

Na predaj dom 3x apartmán len 100m od mora - Chorvátsko -Privlaka

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj dom s tromi apartmánmi v Privlake blízko pieskovej pláže v

Publikované: 13.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj

375,000 € 3074 €/m²

Penzión Vrátna na predaj

Reality Terchová

Hotel, penzión, ubytovňa | Vrátna | 350 m²

Investičná príležitosť v srdci Malej Fatry – penzión vo Vrátnej doline Ponúkame vám na predaj

Publikované: 15.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Terchová

450,000 € 1286 €/m²

PREDAJ – Pozemok, k.ú. Popudinské Močidľany – EXPISreal

Reality Popudinské Močidľany

Rekreačný pozemok | Popudinské Močidľany | 2,105 m²

Vo výhradnom zastúpení vlastníka ponúkame na predaj pozemok vhodný na výstavbu rekreačného domč

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Popudinské Močidľany

29,500 € 14 €/m²

Predaj - Pozemok, orná pôda k.ú. Podbranč - EXPISreal

Reality Podbranč

Orná pôda | - | 7,125 m²

Vo výhradnom zastúpení vlastníka ponúkame na predaj krásny, slnečný pozemok v malebnej obci Pod

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Podbranč

4 €/m2 4 €/m2

Novostavba dom s bazénom a výhľadom na more Chorvátsko - Vrsi

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Nové Bývanie Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom s bazénom vo Vrsi v Chorvátsku. Na pr

Publikované: 13.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj

330,000 € 3173 €/m²

Krásny rovinatý stavebný pozemok v Brezne časť Rovne

Reality Brezno

Pozemok pre rodinné domy | Rovne | 1,982 m²

Nové bývanie realitná kancelária Vám ponúka na predaj krásny, veľký, rovinatý, stavebný pozemok

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Brezno

Cena dohodou

Chorvátsko , Privlaka - Exkluzívne na predaj dvojdomy s bazénom – novostavba, 200 m od mora

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj

398,000 € 2671 €/m²

Predaj pozemku na komerčné účely, Domove role, Bratislava, RK EXPISREAL