Stavebný pozemok, 716m2, stavebné povolenie, Boldog okres Senec

Reality Boldog

Pozemok pre rodinné domy | Boldog | 716 m²

Znížená cena!!!SaleA- Váš partner v realitách Vám ponúka na predaj stavebný pozemok pre rodinný

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Boldog

134,900 € 188 €/m²

Stavebný pozemok, 507m2, IS na pozemku, Kapria ulica, Senec

Reality Senec

Pozemok pre rodinné domy | Kapria | 507 m²

SaleA- Váš partner v realitách Vám ponúka na predaj pozemok pre rodinný dom o výmere 507m2 v Se

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Senec

145,000 € 286 €/m²

MOŽNÁ DOHODA! Rodinný dom, 130 m2, Nemčice, okr. Topoľčany

Reality Nemčice

Rodinný dom | - | 130 m²

SaleA- Váš partner v realitách ponúka na predaj rodinný dom, 130 m2 a celková výmera pozemku je

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Nemčice

210,000 € 1615 €/m²

Rodinný dom 140 m2, altánok, Ondrejovce, okr. Levice

Reality Ondrejovce

Rodinný dom | - | 140 m²

SaleA- Váš partner v realitách ponúka na predaj rodinný dom, 140 m2 a celková výmera pozemku je

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Ondrejovce

28,990 € 207 €/m²

VIŠŇOVÉ - INVESTIČNÝ POZEMOK 3767 m2

Reality Višňové

Komerčná zóna | - | 3,767 m²

SaleA – Váš partner v realitách Vám exkluzívne ponúka pozemok o celkovej výmere 3767 m2 (rozmer

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Višňové

95 €/m2 95 €/m2

5-izbový Bungalov 226m2 na pozemku 886m2. Kajal

Reality Kajal

Rodinný dom | u | 226 m²

SaleA váš partner v realitách Vám prináša EXKLUZÍVNE do ponuky na predaj zánovný 5-izbový rodin

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Kajal

309,000 € 1367 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Stavebný pozemok v obci Ostrý Grúň o výmere 660 m2

Reality Ostrý Grúň

Pozemok pre rodinné domy | - | 660 m²

Salea – Váš partner v realitách prináša exkluzívnu ponuku pre tých, ktorí hľadajú dokonalé mies

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Ostrý Grúň

39,600 € 60 €/m²

Pekná chata aj s pozemkom v obci Drietoma o výmere 250m2.

Reality Drietoma

Chalupa, rekreačný domček | Hlavná | 30 m²

SaleA váš partner v realitách vám ponúka na predaj celoročne obývateľnú chatu v obci Drietoma č

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Drietoma

93,000 € 3100 €/m²

Rekreačný pozemok v obci Chtelnica o výmere 1140m2.

Reality Chtelnica

Rekreačný pozemok | Hlavná | 1,140 m²

SaleA váš partner v realitách vám ponúka na predaj pekný pozemok o celkovej výmere 1140m2 a o r

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Chtelnica

45,000 € 39 €/m²

PREDAJ Rodinný dom so záhradou, Potônske Lúky, okr. Dunajská Streda EXPIS REAL

Reality Potônske Lúky

Rodinný dom | Potônske Lúky | 118 m²

Hľadáte únik pred stresom v malebnej prírode a zároveň blízkosti mesta Dunajská Streda, cca 35

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Potônske Lúky

269,000 € 2280 €/m²

4 - izbový byt s veľkou terasou a garážou Hájik EXKLUZÍVNE

Reality Žilina

4 izbový byt | Mikovíniho | 132 m²

Krásny, slnečný 4-izbový byt v tehlovej bytovke v novej časti najmladšeho žilinského sídlisku

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Žilina

396,000 € 3000 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Klasický rodinný dom v mestskej časti Mojšová Lúčka

Reality Žilina

Rodinný dom | Lieňová | 195 m²

🏡 Rodinný dom so záhradou na predaj – 6 km od Žiliny Hľadáte bývanie v rodinnom dome s veľkým

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Žilina

316,000 € 1621 €/m²

Rodinný dom Teplička nad Váhom

Reality Teplička nad Váhom

Rodinný dom | Ľudovíta Fullu | 150 m²

🏡EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj zariadený a kompletne vybavený tehlový radový rodinný dom v obľú

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Teplička nad Váhom

420,000 € 2800 €/m²

Na predaj dom so záhradou na ostrove Vir - Chorvátsko

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj je dom v bezprostrednej blízkosti centra ostrova Vir v Cho

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj

278,000 € 1878 €/m²

Chorvátsko, ostrov Vir : Na predaj apartmán s galériou a záhradou – len 80 m od mora

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj štýlový, kompletne zariadený apartmán v bezprostrednej blí

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

249,000 € 2862 €/m²

Budova obchodu a služieb - Rosina

Reality Rosina

Objekt pre obchod | Rosina | 142 m²

Ponúkame na predaj budovu obchodu a služieb v obci Rosina. Nachádza sa pri hlavnej ceste na poz

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Rosina

275,000 € 1937 €/m²

Rezervovaný.Trojpodlažný RD s veľkou záhradou v Moldave nad Bodvou

Reality Moldava nad Bodvou

Rodinný dom | - | 1,197 m²

SaleA - Váš partner v realitách ponúka na predaj trojpodlažný, 5-izbový rodinný dom v obľúbenej

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Moldava nad Bodvou

210,000 € 175 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Pozemok 639 m2 pre rodinný dom Šaľa -ul. Kráľovská EXKLUZÍVNE

Reality Šaľa

Pozemok pre rodinné domy | Kráľovská | 639 m²

SaleA- Váš partner v realitách Vám ponúka výhradne iba u Nás na predaj pozemok o výmere 639 m2

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Šaľa

105,000 € 164 €/m²

Veľký stavebný pozemok priamo v obci Nýrovce! 4605m2!

Reality Nýrovce

Pozemok pre bytovú výstavbu | - | 4,605 m²

SaleA Váš partner v realitách ponúka na predaj veľkorysý stavebný pozemok o výmere 4.605m2. Poz

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nýrovce

98,000 € 21 €/m²

Rozľahlý a široký stavebný pozemok 9 000 m² v Zázrivej

Reality Zázrivá

Pozemok pre rodinné domy | Dolina | 9,000 m²

Ponúkame na predaj priestranný a výnimočne široký pozemok v krásnej obci Zázrivá - časť Dolinky

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Zázrivá

Info v RK

Orná pôda 291 m2, Hriňová

Reality Hriňová

Záhrada | 291 m²

Ponúkame na predaj ornú pôdu o výmere 291 m² v podiele 1/1, situovanú v katastrálnom území mest

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Hriňová

3,000 € 10 €/m²

Trvalý trávny porast 1183 m2, Stará Turá

Reality Stará Turá

Lesná pôda | 1,183 m²

Ponúkame na predaj Trvalý trávny porast o výmere 1183 m², vo vlastníckom podiele 1/1, nachádzaj

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Stará Turá

2,500 € 2 €/m²

2 izbový byt - 59,07 m², Záhradnícka 36, Bratislava - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Záhradnícka | 59.07 m²

V zastúpení klienta vám ponúkame na predaj 2 izbový byt nachádzajúci sa na ulici Záhradnícka 36

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

255,000 € 4317 €/m²

Orná pôda o celkovej výmere 12.800 m2, Podunajské Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Orná pôda | Jegenešská | 12,800 m²

Ponúkame na predaj ornú pôdu o celkovej výmere 12 800 m², vo výlučnom vlastníctve (podiel 1/1),

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

2 €/m2 2 €/m2

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30295)
Byty na predaj v Bratislave (8519)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Rodinné domy na predaj (23061)
Reality v Martine (773)
Upresniť hľadanie