Rodinný dom | - | 140 m²
SaleA- Váš partner v realitách ponúka na predaj rodinný dom, 140 m2 a celková výmera pozemku je
28,990 € 207 €/m²
Rekreačný pozemok | - | 1,738 m²
SaleA - Váš partner v realitách Vám ponúka na predaj stavebný rovinatý, slnečný, pozemok v loka
120,000 € 69 €/m²
Komerčná zóna | - | 3,767 m²
SaleA – Váš partner v realitách Vám exkluzívne ponúka pozemok o celkovej výmere 3767 m2 (rozmer
95 €/m2 95 €/m2
Orná pôda | Hlavná | 3,021 m²
Salea - Váš partner v realitách ponúka do predaja rekreačný pozemok vedený ako TTP o veľkosti 3
19,000 € 6 €/m²
3 izbový byt | Chorvátsko
Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj štýlový, kompletne zariadený apartmán v bezprostrednej blí
249,000 € 2862 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Boldog | 716 m²
Znížená cena!!!SaleA- Váš partner v realitách Vám ponúka na predaj stavebný pozemok pre rodinný
134,900 € 188 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Kapria | 507 m²
SaleA- Váš partner v realitách Vám ponúka na predaj pozemok pre rodinný dom o výmere 507m2 v Se
145,000 € 286 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Višňové | 2,364 m²
Ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok v lukratívnej lokalite - v obci Višňové. Nachádza s
378,240 € 160 €/m²
Objekt pre obchod | Rosina | 142 m²
Ponúkame na predaj budovu obchodu a služieb v obci Rosina. Nachádza sa pri hlavnej ceste na poz
275,000 € 1937 €/m²
Rodinný dom | o | 100 m²
Dom, kde sa ráno zobudíte do ticha, uvaríte si kávu a deti pustíte bezpečne na dvor. Miesto, kd
255,000 € 2550 €/m²
Rodinný dom | - | 150 m²
Ponúkame na predaj priestranný 5-izbový rodinný dom vo výbornej lokalite, obklopený udržiavanou
208,500 € 1390 €/m²
Rodinný dom | Lovča | 240 m²
Salea – Váš partner v realitách ponúka na predaj rozľahlú nehnuteľnosť v tichej a vyhľadávanej
145,000 € 604 €/m²
1 izbový byt | - | 40 m²
SaleA - Váš partner v realitách ponúka na predaj 1-izbový bezbariérový tehlový byt (37,8m2) s b
87,000 € 2175 €/m²
1 izbový byt | boriny | 32 m²
Ivona Bartíková a SaleA váš partner v realitách vám prinášajú do ponuky na predaj 1-izbový byt
99,900 € 3122 €/m²
Rodinný dom | Sklené Teplice | 440 m²
Investičná príležitosť v srdci Sklených Teplíc: Rodinný dom so zabehnutým ubytovaním Salea – V
Cena dohodou
Rodinný dom | Hlavná ulica | 602 m²
KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ 4-IZBOVÝ DOM V CENTRE JASOVA – ZA CENU BYTU! SaleA – Váš partner v
165,000 € 274 €/m²
Rodinný dom | Vydumanec | 390 m²
SALEA Váš partner v realitách EXKLUZÍVNE ponúka na predaj POLYFUNKČNÝ RODINNÝ DOM v mestskej ča
200,000 € 513 €/m²
Rodinný dom | - | 140 m²
SaleA Váš realitný partner Vám ponúka na predaj rodinný dom, 140 m2 a celková výmera pozemku je
129,990 € 929 €/m²
Rodinný dom | - | 120 m²
SaleA- Váš partner v realitách ponúka na predaj rodinný dom, 120 m2 a celková výmera pozemku je
61,990 € 517 €/m²
Obchodné priestory | Jánošíkova | 98.6 m²
Hľadáte viditeľné miesto na predajňu / služby s vlastným zázemím, ktoré môžete využiť alebo pre
229,990 € 2333 €/m²
Rodinný dom | - | 1,197 m²
SaleA - Váš partner v realitách ponúka na predaj trojpodlažný, 5-izbový rodinný dom v obľúbenej
210,000 € 175 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Kráľovská | 639 m²
SaleA- Váš partner v realitách Vám ponúka výhradne iba u Nás na predaj pozemok o výmere 639 m2
105,000 € 164 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | - | 4,605 m²
SaleA Váš partner v realitách ponúka na predaj veľkorysý stavebný pozemok o výmere 4.605m2. Poz
98,000 € 21 €/m²
Garsónka | Šaľa | 20 m²
SaleA- Váš partner v realitách hľadá pre konkrétnu klientku garsónku v Šali. V prípade, že pred
123 € 6 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.