Rodinný dom | - | 1,270 m²
Nové bývanie realitná kancelária Vám ponúka na predaj dva domy v jednej záhrade, každý stojí na
123,000 € 97 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | - | 28 m²
Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj záhradu s chatkou ,vo vyhľadávanej lokalite Bans
34,900 € 1246 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Rovne | 1,982 m²
Nové bývanie realitná kancelária Vám ponúka na predaj krásny, veľký, rovinatý, stavebný pozemok
Cena dohodou
Rodinný dom | Chorvátsko
398,000 € 2671 €/m²
Farmárska usadlosť | - | 350 m²
Kancelária Realitné Očko Vám čoskoro prinesie do ponuky na predaj rozľahlý pozemok v Českom Bre
1 € 0 €/m²
Rodinný dom | - | 168 m²
Štartujte nový život v tomto priestrannom dome už zrealizovanom do stavu štandard ! . LIVE IN C
329,500 € 1961 €/m²
4 izbový byt | - | 83 m²
Typ: PREDAJ, Izby: - 4 - izbový byt, Mesto: BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, Lokalita: sídlisko DUBNIČK
124,900 € 1505 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Boldog | 716 m²
Znížená cena!!!SaleA- Váš partner v realitách Vám ponúka na predaj stavebný pozemok pre rodinný
134,900 € 188 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Kapria | 507 m²
SaleA- Váš partner v realitách Vám ponúka na predaj pozemok pre rodinný dom o výmere 507m2 v Se
145,000 € 286 €/m²
Rodinný dom | - | 130 m²
SaleA- Váš partner v realitách ponúka na predaj rodinný dom, 130 m2 a celková výmera pozemku je
210,000 € 1615 €/m²
Rodinný dom | - | 140 m²
SaleA- Váš partner v realitách ponúka na predaj rodinný dom, 140 m2 a celková výmera pozemku je
28,990 € 207 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | gabcikovo | 117 m²
VEĽKÁ ZĽAVA!!!! PôVODNA CENA =135000,-€. NOVÁ CENA =99900,-€ !!! V cene kompletné príslušenstvo
99,900 € 854 €/m²
Rodinný dom | Samorin | 118 m²
NOVINKA!!!! V CELKOVEJ CENE 378.900,-€ PRÁVE DOKONČENÉ DVE KÚPEĽNE V KVALITNOM ŠTANDARDE !!!!
378,900 € 3211 €/m²
Rodinný dom | - | 95 m²
RK RealityDS Vám ponúka veľmi príjemný vidiecky typ dvojizbového rodinného domu, po rozsiahlej
249,900 € 2631 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Dolina | 9,000 m²
Ponúkame na predaj priestranný a výnimočne široký pozemok v krásnej obci Zázrivá - časť Dolinky
Info v RK
Záhrada | 291 m²
Ponúkame na predaj ornú pôdu o výmere 291 m² v podiele 1/1, situovanú v katastrálnom území mest
3,000 € 10 €/m²
Lesná pôda | 1,183 m²
Ponúkame na predaj Trvalý trávny porast o výmere 1183 m², vo vlastníckom podiele 1/1, nachádzaj
2,500 € 2 €/m²
2 izbový byt | Záhradnícka | 59.07 m²
V zastúpení klienta vám ponúkame na predaj 2 izbový byt nachádzajúci sa na ulici Záhradnícka 36
255,000 € 4317 €/m²
Rodinný dom | - | 133 m²
Na predaj zariadený, moderný, nadštandardný, 4-izb. rodinndom „bungalov“,sedlová strecha (poch
1 € 0 €/m²
2 izbový byt | - | 48 m²
SaleA - Váš partner v realitách ponúka na predaj priestranný 2-izbový zariadený byt, kompletná
147,800 € 3079 €/m²
Rodinný dom | Hlavná | 150 m²
SaleA váš partner v realitách vám ponúka vo výhradnom zastúpení majiteľa na predaj veľmi peknú
149,000 € 993 €/m²
3 izbový byt | Andreja Kubinu | 80.87 m²
SaleA- Váš partner v realitách Vám ponúka na predaj 3 izbový byt o výmere 80,87 m2 s 3 balkónmi
199,999 € 2473 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | - | 730 m²
SaleA - Váš partner v realitách ponúka na predaj stavebný pozemok pre výstavbu rodinného domu s
70,000 € 96 €/m²
2 izbový byt | - | 51 m²
SaleA - Váš partner v realitách, ponúka na predaj 2. izbový byt v novom, modernom Rezidenčnom k
155,000 € 3039 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.