Záhrada | Nitrianske Hrnčiarovce | 1,609 m²
Ponúkame Vám na predaj pekný pozemok v obci Nitrianske Hrnčiarovce. Pozemok sa nachádza v zahra
150,000 € 93 €/m²
Rodinný dom | Duklianska | 200 m²
Na hranici okresov Prievidza a Žiar n. Hronom v baníckom meste Handlová ponúkam na predaj posch
239,000 € 1195 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | Levočská dolina | 0 m²
Ponúkame na predaj 3 pozemky vhodné na výstavbu v lokalite Slnečná úboč, Levočská Dolina, okres
Cena dohodou
Rodinný dom | Tomášikovo | 304.74 m²
Realitná spoločnosť Solídne bývanie Vám ponúka na predaj nadštandardný 5-izbový rodinný dom v
386,000 € 1267 €/m²
Apartmán | - | 38.2 m²
Hľadáte investičnú príležitosť s dobrým výnosom ? Máme pre Vás exkluzívny apartmán- štúdio v j
295,284 € 7730 €/m²
2 izbový byt | Zimná | 83 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj 2 izbový byt v meštianskom dome priamo v historickom centre mesta
249,000 € 3000 €/m²
Rekreačný pozemok | - | 434 m²
Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj exkluzívne pozemoky Holčíkovce - časť Eva len 15
69,900 € 161 €/m²
4 izbový byt | Pieninská | 120 m²
Spoločnosť Solídne bývanie Vám vo výhradom zastúpení majiteľa predstavuje lukratívny priestrann
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Ovocinárska | 503 m²
Centrum Real a Katarína Gilbertson Vám ponúka na predaj pozemky na výstavbu rodinných domov v j
84 €/m2 84 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Bystrická | 901 m²
Na predaj ponúkame pozemok na výstavbu rodinného domu v mestskej časti Košice - Pereš, okres Ko
179,000 € 199 €/m²
2 izbový byt | Kpt. Nálepku | 55.24 m²
Na predaj kompletne zariadený 2i apartmán v blízkosti centra Liptovského Mikuláša - izby: obýv
163,000 € 2715 €/m²
Mobilné bunky a stánky | Malá vlaková stanica | 13 m²
Pripravili sme pre Vás zaujímavú investičnú príležitosť. Bufet na Malej vlakovej stanici v cen
10,000 € 1115 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | - | 2,584 m²
Kancelária realitné očko Vám exkluzívne ponúka na predaj pozemok v mestkej časti Košice - Šaca,
79 €/m2 79 €/m2
Reštauračné priestory | Vranov nad Topľou | 98 m²
Exkluzívne Vám ponúkame na predaj obchodný priestor vo Vranove nad Topľou nachádza sa v šir
Cena dohodou
Pozemok pre bytovú výstavbu | Dúbravka | 2,210 m²
Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v obci Dúbravka iba 15 km od Michaloviec vhodný na
32,000 € 14 €/m²
3 izbový byt | - | 120 m²
Realitná kancelária TOP CITY Vám s radosťou predstavuje moderné byty v novostavbe na ulici Fran
265,000 € 2208 €/m²
Lúka, pasienok | Zliechov | 9,225 m²
Kancelária Realitné očko Vám ponúka na predaj vysporiadané pozemky v osobnom vlastníctve o celk
1.3 €/m2 1 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Solivar | 5,516 m²
Kancelária Realitné očko Vám ponúka na predaj pozemky v Prešove - časť SOLIVAR. Parcely regist
35 €/m2 35 €/m2
Orná pôda | Zliechov | 1,154 m²
Kancelária Realitné očko Vám ponúka na predaj dva pozemky v osobnom vlastníctve o výmere 1154 m
6.7 €/m2 7 €/m2
Zmiešaná zóna | K Surdoku | 3,735 m²
Kancelária Realitné očko Vám ponúka na predaj pozemky v Prešove časti Ku Surdoku s rozlohou 35
20 €/m2 20 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | - | 5,142 m²
Kancelária Realitné očko Vám ponúka na predaj pozemky v obci Záborské len pár minút od Prešova
29 €/m2 29 €/m2
2 izbový byt | Horný Slavkov | 60 m²
TOP – CITY vo Vysokých Tatrách – Horný Smokovec, (3 km od Starého Smokovca a 7 km od Popradu a
184,000 € 2733 €/m²
Iný poľnohosp. pozemok | - | 19,328 m²
Realitná kancelária TOP CITY Vám exkluzívne ponúka na predaj rozsiahly pozemok o výmere 19 328
50,000 € 3 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Dolina | 9,000 m²
Ponúkame na predaj priestranný a výnimočne široký pozemok v krásnej obci Zázrivá - časť Dolinky
Info v RK
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.