4-izb. zariadený rodinný dom 1241m2 Dvorníky pri Hlohovci,

Reality Dvorníky

Rodinný dom | - | 133 m²

Na predaj zariadený, moderný, nadštandardný, 4-izb. rodinndom „bungalov“,sedlová strecha (poch

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Dvorníky

1 € 0 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Predaj 3izbový byt, Hlohovec

Reality Hlohovec

3 izbový byt | - | 62.2 m²

Ponúkame na predaj 3 -izbový byt v pôvodnom stave v Hlohovci, nachádzajúci sa na 4. poschodí b

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Hlohovec

112,900 € 1815 €/m²

Zálohovaný! 1izbový byt s výťahom a parádnym výhľadom

Reality Pezinok

1 izbový byt | Suvorovova | 37 m²

Zálohovaný! V Pezinku na sídlisku Sever máme rezervovaný rekonštruovaný, zariadený, bezbariero

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Pezinok

135,000 € 3649 €/m²

Zálohovaný! 3izbový tehlový byt v centre Pk, v zeleni

Reality Pezinok

3 izbový byt | Moyzesova | 88 m²

Zálohovaný! V centre Pezinka na Moyzesovej ulici vám naša RK VČELA REALITY ponúka na predaj či

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Pezinok

205,000 € 2330 €/m²

Rodinný dom vo vyhľadávanej obci Zalužice

Reality Zalužice

Rodinný dom | - | 130 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný rodinný dom na skok od mesta Michalovce, v obci Zalužice. Te

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Zalužice

166,000 € 1277 €/m²

Exkluzívna horská chata s vírivkou a nádhernými výhľadmi

Reality Zákopčie

Vidiecky dom | - | 240 m²

🏡 Exkluzívna horská chata s vírivkou a nádhernými výhľadmi – Zákopčie (Vojty 858) Ponúkame na

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Zákopčie

189,000 € 788 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

luxusný 3-izbový byt v Španielsku – Finestrat (Costa Blanca)

Reality Španielsko

3 izbový byt | Španielsko

🏡 F-ONE REALITY ponúka na predaj luxusný 3-izbový byt v Španielsku – Finestrat (Costa Blanca)

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

299,900 € 2751 €/m²

Štýlové bývanie pod Vysokými Tatrami

Reality Poprad

3 izbový byt | Rovna | 69.8 m²

Hľadáte štýlové bývanie v novostavbe s panoramatickým výhľadom na Vysoké Tatry? Ponúkame priest

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

Na predaj stavebný pozemok v Pezinku, priemyselná zóna

Reality Pezinok

Priemyselná zóna | Viničianska cesta | 7,866 m²

Na predaj široký, rovinatý, udržiavaný, stavebný pozemok v Pezinku s dobrým prístupom z cesty P

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Pezinok

30.6 €/m2 31 €/m2

Výhodná cena moderný 2-izb. zariadený byt, 48m2 A.Hlinku PN

Reality Piešťany

2 izbový byt | - | 48 m²

SaleA - Váš partner v realitách ponúka na predaj priestranný 2-izbový zariadený byt, kompletná

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Piešťany

147,800 € 3079 €/m²

Na predaj rodinný dom - Štiavnicke Bane

Reality Štiavnické Bane

Rodinný dom | - | 125 m²

Kancelária Realitné Očko vám ponúka na predaj rodinný dom pri Počúvadlianskom jazere (1 km) |

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Štiavnické Bane

179,900 € 1439 €/m²

🌿 Vila Hôrky – moderná novostavba s 60 m² strešnou terasou

Reality Hôrky

Rodinný dom | - | 145 m²

🌿 VILA HÔRKY – MODERNÁ NOVOSTAVBA S PANORAMATICKOU TERASOU 🌇 Ponúkame Vám na predaj výnimočnú

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Hôrky

440,000 € 3034 €/m²

NOVOSTAVBA 4-izbový bungalov, 969 m2, Príbovce

Reality Príbovce

Rodinný dom | - | 168 m²

Na predaj moderný rodinný dom v novej časti Príboviec (IBV) – kvalitná novostavba s úspornými t

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Príbovce

335,000 € 1994 €/m²

APARTMÁN TYP ŠTÚDIO 44 m2 CYPRUS - PAPHOS s bazénom, 500 metrov k moru

Reality Cyprus

Apartmán | Cyprus

Realitná kancelária DAHLIA REALITY Vám ponúka v exkluzívnom zastúpení v rámci projektov LUXURY

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

295,000 € 6705 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

APARTMÁN CYPRUS - PAPHOS, novostavba na kľúč 2 izbový 66 m2 s bazénom, 400 m k moru

Reality Cyprus

Apartmán | Cyprus

Realitná kancelária DAHLIA REALITY ponúka v exkluzívnom zastúpení luxusný na kľúč zariadený 2 i

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

355,000 € 5379 €/m²

NOVÉ 2-izb. byt novostavba 48m2 s balkónom Dvorníky pri HC

Reality Dvorníky

2 izbový byt | - | 47.8 m²

SaleA - Váš partner v realitách ponúka na predaj 1-izbový bezbariérový tehlový byt (47,8,m2) s

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Dvorníky

114,000 € 2385 €/m²

5i RD, UP 222 m2, pozemok 700 m2, Karpatská ul., Stupava.

Reality Stupava

Rodinný dom | Karpatská | 222 m²

Ponúkame Vám na predaj dvojpodlažný, 5i, UP 222 m2 rodinný dom, Karpatská ul., Stupava. Dom je

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Stupava

630,000 € 2838 €/m²

PREDAJ EXKLUZÍVNE: 2i byt s balk.; 52,74 m2; KEŽMAROK; 134.000 €

Reality Kežmarok

2 izbový byt | Lanškrounska | 52 m²

ADRIREAL v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj dvojizbový byt v osobnom vlastníctve,

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Kežmarok

134,000 € 2577 €/m²

PREDAJ 2 izbový byt, Jégeho ulica, Bratislava Ružinov EXPIS REAL

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 46.51 m²

RK Expisreal Vám ponúka na predaj krásny 2 izbový byt + šatník. Bytový dom sa nachádza v lukra

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

279,500 € 6009 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK | BRETEJOVCE 1490 m2

Reality Bretejovce

Pozemok pre rodinné domy | - | 1,490 m²

Realitná kancelária Salvena reality Vám s potešením predstavuje atraktívnu investičnú príležito

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Bretejovce

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

DOMINANT REAL - Krásny rodinný dom s výhľadom na Tatry – Veľká Lomnica

Reality Veľká Lomnica

Rodinný dom | Golfová | 300 m²

Dominant Real ponúka na PREDAJ rodinný dom s výhľadom na Tatry – Veľká Lomnica Ak hľadáte poko

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Veľká Lomnica

590,000 € 1967 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

SLNEČNÝ 3-IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE S PRÉMIOVOU KUCHYŇOU A PARKOVANÍM

Reality Brezno

3 izbový byt | Kasárne | 66 m²

Hľadáte moderné bývanie v novostavbe, ktoré je presvetlené, prakticky riešené a pripravené k ok

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Brezno

146,900 € 2226 €/m²

Rodinný dom s moderným interiérom v obci Kluknava

Reality Kluknava

Rodinný dom | - | 533 m²

Realitná kancelária SaleA -Váš partner v realitách ponúka: Moderný interiér a záhrada s vírivko

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Kluknava

150,000 € 281 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Slnečný 3 izbový byt, 86 m2, balkón, Demandice, okr. Levice

Reality Demandice

3 izbový byt | - | 86 m²

EXKLUZÍVNE!!! SaleA- Váš partnér v realitách ponúka na predaj 3 izbový byt, 86 m2, balkón, Dem

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Demandice

59,990 € 698 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30302)
Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Rodinné domy na predaj (23058)
Upresniť hľadanie