Predaj garáže s pozemkom staré mesto

Reality Žilina

Garáž | Radlinského | 21 m²

Na predaj garáž v osobnom vlastníctve so súpisným číslom a na vysporiadanom pozemku o výmere 21

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Žilina

30,000 € 1429 €/m²

PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK VHODNÝ NA MOBILNÝ DOM

Reality Zbyňov

Pozemok pre rodinné domy | Zbyňov | 186 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok s výmerou 186 m² v obci Zbyňov pri Rajeckých Tepliciach. Po

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Zbyňov

19,900 € 107 €/m²

Predaj stavebný pozemok Kľače 1030 m2

Reality Kľače

Pozemok pre rodinné domy | - | 0 m²

Ponúkame na predaj -stavebný , slnečný pozemok o výmere 1031 m 2 v obci Kľače. Pozemok sa nachá

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Kľače

85 €/m2

dom na kľúč Boliarov - 22 km od Košíc

Reality Boliarov

Rodinný dom | - | 91 m²

investičná príležitosť v obci Boliarov 20 km od Košíc 506m2 v intraviláne obce s možnosťou doko

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Boliarov

119,000 € 1308 €/m²

Mesačná ul., Častá - stavebný pozemok s prípojkami

Reality Častá

Pozemok pre rodinné domy | 793 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj ideálny stavebný pozemok so sieťami v novom zastavanom území obc

Publikované: 09.06.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Častá

186 €/m2 186 €/m2

Stavebný pozemok s bonusom

Reality Dlhá

Pozemok pre rodinné domy | 464 m²

Ponúkame na predaj výnimočný pozemok, ktorý je ako stvorený pre stavbu moderného prízemného rod

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Dlhá

64,500 € 139 €/m²

Komfortný 6 izbový dom v Modre na Vinárskej ulici, 12,5 ar pozemok

Reality Modra

Rodinný dom | Vinárska | 290 m²

Na základe poverenia majiteľa ponúkame exkluzívne na predaj rodinný dom vo výbornej lokalite vi

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Modra

635,000 € 2190 €/m²

Častá - Píla - Rodinný dom s vnút. bazénom a dvojgarážou

Reality Častá

Rodinný dom | Píla - Rázcestie | 200 m²

Na základe poverenia majiteľa ponúkame exkluzívne na predaj skolaudovaný rodinný dom v obci Pí

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Častá

488,000 € 2440 €/m²

Ivanka pri Dunaji - 15arový pozemok so Stavebkom

Reality Ivanka pri Dunaji

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,500 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj ideálny stavebný pozemok SPOLU S PRÁVOPLATNÝM STAVEBNÝM ROZHODNUT

Publikované: 03.06.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Ivanka pri Dunaji

Cena dohodou

Ovocný sad - Morava - 28 236m2

Reality Jarohněvice

Ovocný sad | Česká republika | Jarohněvice |

Ponúkame vám na predaj ovocný sad v Kroměřížskom okrese, v dedine Jarohněvice s vodnou plochou

Publikované: 06.02.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Jarohněvice

Info v RK

KeyPoint | Rozprávkový rekreačný pozemok so zrubom

Reality Modra

Rekreačný pozemok | 4,122 m²

KeyPoint | Keď ticho šumí ako najkrajšia hudba. Rozprávkový rekreačný pozemok so zrubom v Modre

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Modra

148,900 € 36 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Ivanka Pri Dunaji - 900m2 SP s platným stavebným povolením

Reality Ivanka pri Dunaji

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 900 m²

Publikované: 15.05.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Ivanka pri Dunaji

Cena dohodou

REKREAČNÁ CHATA V SRDCI MALÝCH KARPÁT – LIMBACH, LEITNÉ

Reality Limbach

Chalupa, rekreačný domček | Lietne | 128 m²

Predstavte si miesto, kde vás ráno zobudí ticho lesa, čerstvý vzduch a pocit absolútneho pokoja

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Limbach

260,000 € 2031 €/m²

4-IZBOVÝ BYT S VEĽKOU TERASOU V SKOLAUDOVANEJ NOVOSTAVBE NOVÁ ZÁHORSKÁ

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

4 izbový byt | Kunovská | 99 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka exkluzívne na predaj nový 4-izbový byt v prevedení ŠTANDARD v projekte

Publikované: 19.06.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

452,410 € 3624 €/m²

MIKELSSEN - Rezidencia Nová Koliba na predaj 3 izbový byt o výmere 97,3 m²

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Pod Vtáčnikom | 97.3 m²

Realitná kancelária Mikelssen exkluzívne ponúka na predaj moderný a priestranný 3-izbový byt v

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

480,000 € 4933 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

MIKELSSEN - Na predaj praktická garsónka s loggiou na Rybničnej ulici

Reality Bratislava-Vajnory

Garsónka | Rybničná | 27 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj zaujímavú investičnú príležitosť - ga

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

99,900 € 3700 €/m²

MIKELSSEN - Na predaj luxusný 4 izbový byt s 2 kúpeľňami a 2 šatníkmi

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Slávičie údolie | 137 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN Vám ponúka exkluzívne na predaj luxusný 4 izbový byt, projekt sa

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

675,000 € 4927 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

MIKELSSEN - Na predaj murovaná garáž - Staré Mesto, Palisády

Reality Bratislava-Staré Mesto

Garáž | Svoradova | 15 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj samostatnú murovanú garáž na Svoradov

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Staré Mesto

50,000 € 3333 €/m²

MIKELSSEN - Na predaj záhradná chatka s bazénom na veľkorysom pozemku v Karlovej Vsi

Reality Bratislava-Karlova Ves

Rekreačný pozemok | Hany Meličkovej | 1,078 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj slnečný pozemok so záhradnou chatkou

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Karlova Ves

249,990 € 232 €/m²

MIKELSSEN - Na predaj príjemný 2 izbový byt v tichej časti Palisád na Koreničovej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Koreničova | 54 m²

Realitná kancelária Mikelssen exkluzívne ponúka na predaj príjemný 2 izbový byt v jednej z najp

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

279,900 € 5183 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

MIKELSSEN -Na predaj luxusná vila v španielskom štýle, Phuket - Thajsko

Reality Thajsko

Rodinný dom | Thajsko

Realitná kancelária MIKELSSEN Vám ponúka na predaj nadštandardnú 5-izbovú vilu v španielskom št

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj

Info v RK

MIKELSSEN - Na predaj priestranný 2 izbový byt s možnosťou zmeny na 3 izbový v mestskej časti Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Skalická cesta | 71.5 m²

Realitná kancelária Mikelssen ponúka exkluzívne na predaj priestranný kompletne zariadený 2 izb

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

299,900 € 4194 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

MIKELSSEN - Na predaj garážové státie - OPÁL - JAROVCE

Reality Bratislava-Jarovce

Garáž | Opálová | 11 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN Vám exkluzívne ponúka na predaj garážové státie v luxusnom bytovo

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Jarovce

19,000 € 1727 €/m²

MIKELSSEN - Predaj exkluzívnej usadlosti vo výnimočnom prostredí Malých Karpát na pozemku o rozlohe 13 872 m2.

Reality Pernek

Rodinný dom | Nezadaná | 750 m²

Mikelssen ponúka na predaj v exkluzívnom zastupení haciendu v lokalite Pernek na rozsiahlom poz

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 23.02.2026
Domy na predaj Pernek

Cena dohodou

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8520)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30303)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23055)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Upresniť hľadanie