REALITY COMFORT - REZIDENCIA THERMAE - Výnimočné bývanie v srdci kúpeľného mesta

Reality Trenčianske Teplice

3 izbový byt | Hviezdoslavova | 84.38 m²

PREDSTAVUJEME PROJEKT "REZIDENCIA THERMAE" - VÝNIMOČNÉ BÝVANIE V SRDCI KÚPEĽNÉHO MESTA Rezi

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

310,000 € 3674 €/m²

REALITY COMFORT - Rezidencia THERMAE - Dizajnový loft A103

Reality Trenčianske Teplice

Loft | Hviezdoslavova 3 | 58.67 m²

Moderný loft v ikonickej budove priamo v centre mesta Trenčianske Teplice Ponúkame na predaj z

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

135,000 € 2301 €/m²

REALITY COMFORT - Rezidencia THERMAE - Dizajnový loft A105

Reality Trenčianske Teplice

Loft | Hviezdoslavova 3 | 71.2 m²

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

150,000 € 2107 €/m²

REALITY COMFORT - parkovacie miesto v Rezidencii Bojnice

Reality Bojnice

Garáž | Medzi jarkami | 11 m²

V exkluzívnej ponuke máme na predaj parkovacie miesto č. 97 v projekte Rezidencia Bojnice, v je

Publikované: 24.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Bojnice

9,700 € 882 €/m²

JEDINEČNÁ PRÍLEŽITOSŤ V BOJNICIACH - RODINNÝ DOM S OBROVSKÝM POTENCIÁLOM

Reality Bojnice

Rodinný dom | Svätoplukova | 252 m²

Hľadáte pokojnú adresu vo vyhľadávanej lokalite, priestrannú záhradu, funkčnú dispozíciu a pote

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Bojnice

239,990 € 952 €/m²

Novinka
Novinka

Reality Trenčianske Teplice

3 izbový byt | Hviezdoslavova | 0 m²

Rezidencia THERMAE ponúka rekonštrukciu, prístavbu a nadstavbu budovy v známom kúpeľnom meste T

Publikované: 14.05.2023 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

185,000 €

Reality Trenčianske Teplice

Garsónka | Hviezdoslavova | 32.54 m²

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

112,000 € 3442 €/m²

REALITY-COMFORT - Priestranný rodinný dom s veľkou ovocnou záhradou

Reality Žitná-Radiša

Rodinný dom | Radiša | 300 m²

Túžite po priestrannom dome s veľkým pozemkom? Máme pre vás riešenie! V obci Žitná - Radiša po

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Žitná-Radiša

165,000 € 550 €/m²

REALITY COMFORT - Chata s vlastným jazerom v srdci prírody

Reality Radobica

Chalupa, rekreačný domček | Cerová | 200 m²

Hľadáte únik z ruchu mesta? Objavte skrytý poklad v podobe okúzľujúcej chaty, ktorá sa ukrýva v

Publikované: 09.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Radobica

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

REALITY COMFORT - ŠTÝLOVÝ DOM S KRÁSNOU ZÁHRADOU

Reality Prievidza

Rodinný dom | JALOVEC | 154 m²

Zabudnite na domy bez duše a dovoľte, aby vás v obci Jalovec očaril výnimočný domov s hrejivým

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Prievidza

289,900 € 1882 €/m²

„Rezidencia PARK“– Nová dimenzia moderného bývania - Byt č.12

Reality Prievidza

2 izbový byt | Sama Chalupku | 55.99 m²

"Rezidencia PARK" – BÝVANIE, KTORÉ SPÁJA KOMFORT, MODERNÉ TECHNOLÓGIE A SKVELÚ LOKALITU Predst

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Prievidza

162,300 € 2899 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Reality Trenčianske Teplice

Garsónka | Hviezdoslavova | 39.71 m²

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

130,000 € 3274 €/m²

Reality Trenčianske Teplice

3 izbový byt | Hviezdoslavova | 0 m²

Publikované: 14.05.2023 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

185,000 €

Reality Trenčianske Teplice

3 izbový byt | Hviezdoslavova | 0 m²

Publikované: 14.05.2023 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

185,000 €

Reality Trenčianske Teplice

Garsónka | Hviezdoslavova | 40.06 m²

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

139,000 € 3470 €/m²

Reality Trenčianske Teplice

Garsónka | Hviezdoslavova | 32.62 m²

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

110,000 € 3372 €/m²

Reality Trenčianske Teplice

3 izbový byt | Hviezdoslavova | 78.47 m²

Publikované: 14.11.2022 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

185,000 € 2560 €/m²

„Rezidencia PARK“– Nová dimenzia moderného bývania - Byt č.8

Reality Prievidza

3 izbový byt | Sama Chalupku | 67.72 m²

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Prievidza

196,400 € 2900 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

„Rezidencia PARK“– Nová dimenzia moderného bývania - Byt č.2

Reality Prievidza

3 izbový byt | Sama Chalupku | 62.86 m²

Publikované: 01.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Prievidza

182,300 € 2900 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rezidencia THERMAE - Výnimočné bývanie v srdci kúpeľného mesta

Reality Trenčianske Teplice

3 izbový byt | Hviezdoslavova | 83.73 m²

Publikované: 17.03.2023 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

245,000 € 3060 €/m²

REALITY COMFORT - Sen o dome v realite moderného bytu v Bojniciach

Reality Bojnice

2 izbový byt | Medzi jarkami | 63.68 m²

Hľadáte byt, ktorý vám dá pocit domu, no zároveň chcete, aby nehnuteľnosť dávala zmysel aj ako

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bojnice

154,800 € 2431 €/m²

REALITY COMFORT - Objekt s priestorom na realizáciu

Reality Kamenec pod Vtáčnikom

Rodinný dom | Cesta na Brús | 195 m²

Hľadáte objekt, ktorý má dušu, históriu a nekonečné možnosti? Predstavujeme vám nehnuteľnosť v

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Kamenec pod Vtáčnikom

69,900 € 358 €/m²

Reality Trenčianske Teplice

3 izbový byt | Hviezdoslavova | 0 m²

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

280,000 €

„Rezidencia PARK“– Nová dimenzia moderného bývania - Byt č.7

Reality Prievidza

3 izbový byt | Sama Chalupku | 64.05 m²

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Prievidza

220,800 € 3447 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8520)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30303)
Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Rodinné domy na predaj (23059)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie