Bez maklérov predám pozemok v lokalite Bžany ID 104505

Reality Bžany

Iný stavebný pozemok | 1,176 m²

Získať ďalšie informácie, kontakt alebo si dohodnúť obhliadku priamo s majiteľom nehnuteľnosti

Publikované: 29.06.2023 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Bžany

39,489 € 34 €/m²

Bez maklérov predám pozemok v lokalite Nededza ID 105072

Reality Nededza

Lúka, pasienok | 2,378 m²

Publikované: 19.08.2024 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nededza

23,780 € 10 €/m²

Bez maklérov predám obrovský dom v lokalite Veľké Blahovo ID 105505

Reality Veľké Blahovo

Rodinný dom | 260 m²

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Veľké Blahovo

278,000 € 1069 €/m²

Bez maklérov predám slnečný byt v lokalite Donovaly ID 105571

Reality Donovaly

2 izbový byt | 49 m²

Publikované: 19.06.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Donovaly

153,000 € 3122 €/m²

Bez maklérov predám slnečný pozemok v lokalite Bohdanovce ID 105612

Reality Bohdanovce

Lúka, pasienok | Bohdanovce | 2,500 m²

Publikované: 30.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Bohdanovce

129,000 € 52 €/m²

Bez maklérov predám úžasný pozemok v lokalite Hamuliakovo ID 105460

Reality Hamuliakovo

Orná pôda | Dunajská riviera | 12,313 m²

Publikované: 06.05.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Hamuliakovo

861,910 € 70 €/m²

Bez maklérov predám vhodný na rekonštrukciu dom v lokalite Senec ID 105563

Reality Senec

Rodinný dom | Žarnovova 10 | 204 m²

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Senec

269,000 € 1302 €/m²

Bez maklérov predám slnečný dom v lokalite Veľké Zálužie ID 105659

Reality Veľké Zálužie

Rodinný dom | Veľké Zálužie | 89 m²

Publikované: 02.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Veľké Zálužie

125,000 € 1404 €/m²

Bez maklérov predám moderný dom v lokalite Kolárovo ID 105729

Reality Kolárovo

Rodinný dom | 130 m²

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Kolárovo

179,950 € 1384 €/m²

Bez maklérov predám Slnećný pozemok v lokalite Gabčíkovo ID 105639

Reality Gabčíkovo

Pozemok pre rodinné domy | 751 m²

Publikované: 08.08.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Gabčíkovo

93,875 € 125 €/m²

Bez maklérov predám slnečný byt v lokalite Dobšiná ID 105711

Reality Dobšiná

3 izbový byt | Nová | 65 m²

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Dobšiná

39,900 € 614 €/m²

Bez maklérov predám Vlastný pozemok v lokalite Rožňava ID 105710

Reality Rožňava

Lúka, pasienok | 5,621 m²

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Rožňava

89,936 € 16 €/m²

Bez maklérov predám Veľký SLNEČNÝ dom v lokalite Orovnica ID 105834

Reality Orovnica

Rodinný dom | 250 m²

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Orovnica

179,000 € 716 €/m²

Bez maklérov predám moderný byt v lokalite Nitra ID 105848

Reality Nitra

3 izbový byt | 84.42 m²

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Nitra

219,390 € 2599 €/m²

Bez maklérov predám Veľký Slnečný dom v lokalite Močiar ID 105835

Reality Močiar

Rodinný dom | 330 m²

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Močiar

69,000 € 209 €/m²

Bez maklérov predám slnečný pozemok v lokalite Bernolákovo ID 105851

Reality Bernolákovo

Orná pôda | Bernolákovo | 827 m²

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

18,194 € 22 €/m²

Bez maklérov predám dom na lazoch, dom v lokalite Horné Hámre ID 105875

Reality Horné Hámre

Rodinný dom | U Pukov | 185 m²

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Horné Hámre

249,900 € 1351 €/m²

Bez maklérov predám Vlastný dom v lokalite Hontianske Nemce ID 105882

Reality Hontianske Nemce

Rodinný dom | Hontianske Nemce 196 | 240 m²

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Hontianske Nemce

168,000 € 700 €/m²

Bez maklérov predám slnečný byt v lokalite Pukanec ID 105890

Reality Pukanec

3 izbový byt | 71 m²

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Pukanec

75,500 € 1063 €/m²

Skladová a výrobná hala v Bardejove

Reality Bardejov

Objekt pre obchod | Duklianska | 700 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj, priestrannú budovu - Skladovú a výrobnú halu, ktorá sa nachádza

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Bardejov

Cena na vyžiadanie

člen NARKS

Stavebný pozemok v Bardejovských kúpeľoch

Reality Bardejov

Pozemok pre rodinné domy | Bardejovské Kúpele | 996 m²

Ponúkame na predaj Stavebný pozemok v Bardejovských Kúpeľoch. Pozemok sa nachádza pri vstupe do

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Bardejov

115,000 € 115 €/m²

člen NARKS

Rekreačné a hospodárske pozemky v časti Bardejovská Zábava

Reality Bardejov

Iný poľnohosp. pozemok | Bardejovská Zábava | 0 m²

Ponúkame na predaj Rekreačné a hospodárske pozemky v Bardejove, časť bardejovská Zábava v extra

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Bardejov

Cena na vyžiadanie

člen NARKS

Veľký 2 izbový byt v novostavbe v Bardejovských Kúpeľoch

Reality Bardejov

2 izbový byt | Bardejovské Kúpele | 61 m²

Ponúkame na predaj, krásný, priestranný 2 izbový byt o výmere 61 m2 na 3. NP v Novostavbe SPA A

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bardejov

Cena dohodou

člen NARKS

Priestranný 2 izbový byt s garážou v obci Kurima

Reality Kurima

2 izbový byt | Panské záhrady | 65 m²

Ponúkame na predaj, lacné bývanie pre mladé rodiny s nízkymi mesačnými platbami a to slnečný, p

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Kurima

72,800 € 1120 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30304)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Rodinné domy na predaj (23057)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie